Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Zobrata ķīlis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Zobrata ķīlis 
.



Pēdējoreiz rediģējis Asais Sun Nov 23, 2014 6:13 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ko pēc tam vainot ja neizturēs?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
ko pēc tam vainot ja neizturēs?


Nū ķīļa izgatavotāju - autoffcina, jau vainot nevarees Very Happy takā būs jau uz sevi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tam kurš to taisija ir "ideāla" izpratne par to, kas ir ķīlis. Es tādu gara darbu neliktu.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Tam kurš to taisija ir "ideāla" izpratne par to, kas ir ķīlis. Es tādu gara darbu neliktu.


Es arī biju gaidijis ko labāk no tā servisa pēc viņu vārdiem - jā mierīgi varēs salabot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Tam kurš to taisija ir "ideāla" izpratne par to, kas ir ķīlis. Es tādu gara darbu neliktu.


diem žēl,ne visi saprot,kam ir domāts ķīlis,bet nu labi,mēs varam paņemt un pārtaisīt,vai pasūtīt jaunu un atgriezt naudu par šo darbu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Zobrata ķīlis 
Asais rakstīja:
Jūsu prāt prāta darbs likt virsuu zobratu ar šādu ķīli? naak uz sadalenes...






Cik es saprotu tad kilis ir tikai apruvenai orintacija. Kilis nenotur zobratu pie sadales varpstas. Ir masinas kuram vispar nav sada kilisa. Un cik zinu tad kilis ir mazaks par vietu sadales varpsta, lai butu iespejams precizi ieregulet sadales varpstu Ta ka pie labakas gribesanas zobrats pie sadales varpstas ir pieskruvet pozicija kura kilis nemaz nepieskaras sadales varpstai. Drosi var sadu uzstadit, tikai ir pareizi jaieregule sadales varpstas pozicija, jeb jasaliek parezi zobsiksna, ko var izdarit tikai ar spec instrumentiem. Pienemu ka tas ir 1.9  vai 2.4 dizelis tikai nezinu cik varstu.

Pirms izsakam ko sliktu izlasam gramatinu un iepazistamies ar minimaliem motora uzbuves principiem. Tas tiem kas izsaka viedokli nezinot par ko.


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Zobrata ķīlis 
Biker rakstīja:
Asais rakstīja:
Jūsu prāt prāta darbs likt virsuu zobratu ar šādu ķīli? naak uz sadalenes...






Cik es saprotu tad kilis ir tikai apruvenai orintacija. Kilis nenotur zobratu pie sadales varpstas. Ir masinas kuram vispar nav sada kilisa. Un cik zinu tad kilis ir mazaks par vietu sadales varpsta, lai butu iespejams precizi ieregulet sadales varpstu Ta ka pie labakas gribesanas zobrats pie sadales varpstas ir pieskruvet pozicija kura kilis nemaz nepieskaras sadales varpstai. Drosi var sadu uzstadit, tikai ir pareizi jaieregule sadales varpstas pozicija, jeb jasaliek parezi zobsiksna, ko var izdarit tikai ar spec instrumentiem. Pienemu ka tas ir 1.9  vai 2.4 dizelis tikai nezinu cik varstu.

Pirms izsakam ko sliktu izlasam gramatinu un iepazistamies ar minimaliem motora uzbuves principiem. Tas tiem kas izsaka viedokli nezinot par ko.



 super  patīkami lasīt saprotoša cilvēka domas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
vilsons rakstīja:
Tam kurš to taisija ir "ideāla" izpratne par to, kas ir ķīlis. Es tādu gara darbu neliktu.


diem žēl,ne visi saprot,kam ir domāts ķīlis,bet nu labi,mēs varam paņemt un pārtaisīt,vai pasūtīt jaunu un atgriezt naudu par šo darbu!


Nu jau ir uzstādīts tas pats.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
vilsons rakstīja:
Tam kurš to taisija ir "ideāla" izpratne par to, kas ir ķīlis. Es tādu gara darbu neliktu.


diem žēl,ne visi saprot,kam ir domāts ķīlis,bet nu labi,mēs varam paņemt un pārtaisīt,vai pasūtīt jaunu un atgriezt naudu par šo darbu!


Nu jau ir uzstādīts tas pats.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Asais rakstīja:
dima.a rakstīja:
vilsons rakstīja:
Tam kurš to taisija ir "ideāla" izpratne par to, kas ir ķīlis. Es tādu gara darbu neliktu.


diem žēl,ne visi saprot,kam ir domāts ķīlis,bet nu labi,mēs varam paņemt un pārtaisīt,vai pasūtīt jaunu un atgriezt naudu par šo darbu!


Nu jau ir uzstādīts tas pats.


Lai labi ripo, ja pievilki skriemeli pie sadales varpstas ar nepieciesamiem NM, tad viss bus kartiba.


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biker rakstīja:
Asais rakstīja:
dima.a rakstīja:
vilsons rakstīja:
Tam kurš to taisija ir "ideāla" izpratne par to, kas ir ķīlis. Es tādu gara darbu neliktu.


diem žēl,ne visi saprot,kam ir domāts ķīlis,bet nu labi,mēs varam paņemt un pārtaisīt,vai pasūtīt jaunu un atgriezt naudu par šo darbu!


Nu jau ir uzstādīts tas pats.


Lai labi ripo, ja pievilki skriemeli pie sadales varpstas ar nepieciesamiem NM, tad viss bus kartiba.


Paldies. Nu cerēsim Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database