Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
salona ventilators
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
Eļļas lampiņa raustās brīžiem (nu tur mož cita vaina..).


viss paareejais shtrunts, bet pirms naakamreiz darbini, apsties elljas liimeni.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ventilators strada tikai 4 roba !!! 
ventilators strada tikai izjaucu prieksejo paneli domaju ka sledzos vaina bet tomer ne visi sledzi ir kartiba parbaudiju Smile nju ir kads ir saskaries ar kko tadu ???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav k-kāda pretestība nodegusi? Tev ir klimatkontrole vai parastā pečka?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
parasta pechka Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aaa, gtv puuteeja regulatoram tiek klaat nonjemot blakussedeetaaja pusee tepikjiiti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
aaa, gtv puuteeja regulatoram tiek klaat nonjemot blakussedeetaaja pusee tepikjiiti.


Nez kāpēc tas mani vairs neizbrīna. Smile To GTV konstruējuši diezgan asprātīgi džeki.
Es gan priecātos par 4. ātrumu pečkai. Šodien pa krasteni labu slalomu uztaisīju tīrīdams stiklu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Moins, pipari!
Mana pieredze ar nodegusho pretestiibu: atrodas (njemiet veeraa, ka man ir 156) zem cimdu nodaliijuma (aka bardachok - mazaa nekaartiiba). Spraudnis ar vadiem ir rezistora apakahsa. Izskruuveejam laukaa un nesam lodeet kopaa (Njem veeraa, ka pasham var arii neizdoties, jo es nesu elektronikas lodeetaajiem, kuriem speciaals mikrenju lodaamurs, jo lodeejot ar parasto var piekjert klaat plastmasu, kas nepaarprotami izkusiis. Tur ir 2 metaala stiepliites: ^ un ^^. Kaa reiz 4 aatrumi. Tev noteikti ir paardegusi kaada no taam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
heh nju tad nav ik traki man 1 dzheks telefonus lode Smile taka ta nebus problema Smile kad tikshu pie ta strunta moska ielikshu manuali Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ERRRRRRROR!!! 
Eu, palīgā! Nu i p****ā! Ventilators šancē nečīkstot, bet, neskatoties uz nedegošo lampiņu, ir cita problēma- pūš tikai un vienīgi pa paneļa vidējo caurumu (sejā un "atpakaļskata spoguļa apsilde"), sānos (atkal sejā un sāna logi) un pakaļā. Grozu padeves virziena ripu kā vien sirds kāro, bet uz logiem un kājām silto gaisu nedabūt, ja vien pats personīgi nepūš!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ERRRRRRROR!!! 
traka plume rakstīja:
Eu, palīgā! Nu i p****ā! Ventilators šancē nečīkstot, bet, neskatoties uz nedegošo lampiņu, ir cita problēma- pūš tikai un vienīgi pa paneļa vidējo caurumu (sejā un "atpakaļskata spoguļa apsilde"), sānos (atkal sejā un sāna logi) un pakaļā. Grozu padeves virziena ripu kā vien sirds kāro, bet uz logiem un kājām silto gaisu nedabūt, ja vien pats personīgi nepūš!


Es teiktu, ka kirdik krāsns gaisa dozēšanas vai HVZ vārstam. Bet varbūt arī nē. Vispār tā pečkas padarīšana ir samērā komplicēts pasākums (ar klimatu), tāpēc laicīgi aizbrauc uz kādu servi. Es teiktu ciemos pie Sašas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man pečku Lubānas ielā sataisīja. Tikai vēl nezinu kas par vainu bija. Bet man nepūta vispār, un tas vienkāršāk izklausās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tāpec jau es saku, ka komplicēts pasākums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
c'mon! vai tiešām būs jājauc ārā un jāliek kopā tā ventilācijas sistēma cerībā, ka kaut kas paliks pāri un līdz ar to sāks strādāt kā nākas (dažreiz tā notiek)? tie servisi jau piegriezušies. pie sašas pavasarī būs ņemšanās ar priekšējo piekari, tipa augšējie balsti...hvz.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
crazy
Pagājušās nedēļas 6dienā saņēmos- paņēmu visus instrumentus (pāris atslēgas un šveices armijas multitūlu) un gāju ārdīt ārā paneli, lai atdzīvināt ventilatora zudušās spējas. Laikapstākļi arī pieņemami- vismaz tās atslēgas vairs nesala klāt pie pirkstiem!
Rezultāts v.1.0-pusizjaukta viduskonsole, ventilators un garīgais.
Iemesls- neviens man neatgādināja, ka vajadzīga arī seškantes atslēdziņa, turklāt tas izmērs, kas ir pazudinājies.
Rīcība- tā nu pirms iešanas gruzīties par  45  pēcpusdienu, izdomāju, ka vajag autiņu piekārtot, bet, lai piekārtotu, vajag uzsildīt salonu. Salieku atpakaļ ventilatoru un kā rubīju iekšā...
Likteņa pavērsiens- ihaaaaa  karstais gaiss uz kājām pūš!?  
Rezultāts v.2.0- Tā nu krāmēju visu atpakaļ, jo viss ir salabojies gandrīz pats no sevis un strādā čikiniekā!
Ieguvums- neskaitot to, ka tagad pūš kur liek, 2 lati un 2 santīmi, stikla lodīte un saplīsusi numura apgaismojuma lampiņa (viss, kas atradās paneļa destrukturizācijas procesā).
A kas tur pa h***u bija... hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Itāļu daiļava vnk vēlējās, lai viņai pievērš uzmanību...kā teikt pabūt divvientulībā  Razz  Razz  un redz, nemaz nav tik prasīgas, kā izrādās  Very Happy  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database