Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
XENON lampas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs XENON lampas 
Iegāju EBAY mājas lapā, uzgāju tādu lietu kā XENON lampas, bet nesapratu vai tik lētas vai es ko nesaprotu: ALFA ROMEO 147 156 166 H7 Xenon Auto Car Light Bulbs

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=003&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&viewitem=&item=130075814140&rd=1&rd=1

Ieejat, uzmetat aci!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ķīnā ražotas parastās spuldzītes zilā krāsā.

tādas pašas var nopirkt maximā par pāris latiem

jēgas (izņemot pretimbraucošo žilbināšanu) nekādas


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas tachu ir hrenonu lampas nevis xenonu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Fufelis ne xenon Smile Xenon lampām iet 25000 v , tur jābūt pārveidotājam Smile > Skatis garāžu manas vai vilka bildes Smile tur ir xenon, bet tiesa šķībacaino ražojums Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
picaSSo rakstīja:
Fufelis ne xenon Smile Xenon lampām iet 25000 v , tur jābūt pārveidotājam Smile > Skaties garāžu manas vai vilka bildes Smile tur ir xenon, bet tiesa šķībacaino ražojums Sad


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienvaardsakot raustaas. Ir OEM ksenons, vienaa pusee lampinja rastaas, lampas nomainiiju jau 2x, (philips) Laikam no kjiinieshlaikiem bloks traumeets. Kur vinsh atrodaas, kaa nodiagnosticeet un vai var to bloku nomainiit pret kjiinieti?
Ir veel citas idejas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
Vienvaardsakot raustaas. Ir OEM ksenons, vienaa pusee lampinja rastaas, lampas nomainiiju jau 2x, (philips) Laikam no kjiinieshlaikiem bloks traumeets. Kur vinsh atrodaas, kaa nodiagnosticeet un vai var to bloku nomainiit pret kjiinieti?
Ir veel citas idejas?

Neko nezinu kur atrodas, visticamāk pašā lukturī iekšā. Domāju ka nomainīt pret ķīnieti nebūtu jāsagādā nekādas problēmas.


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ķīniešlampas ir dažādas un par dažādām cenām. lētākās pa 3eur/gab neesmu mēģinājis, bet ir arī dārgākas, kuras imho ir ok.

man bij nekontakts gan kontaktā pie spuldzes, gan štekerī pie bloka (Valeo ir varžēdāju kompānija, kas varētu izskaidrot kapēc tas štekeris ir TIEŠI TĀDS uztaisīts). nedaudz darbiņš ar lodāmuru un viss gerai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs xenons mirgo 
Tātad situācija sekojoša, pavasarī izdega xenons - nomainīju, nepažēloju naudu ieliku Philips normālu lampu - šobrīd jau izdega un ņemot vērā, ka vasarā kādus 2 mēnešus vispār braukāju tikai ar miglām, kā bembists  Embarassed
palikušais xenons arī niķojas, ta deg ta nedeg, citeiz braucot izdziest un uz kādas bedres vai kad līdz 4k apgirzieniem uzrauj tad tik iedegas + tukšgaitā gaismas intensitāte raustās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: xenons mirgo 
zeenjaa rakstīja:
Tātad situācija sekojoša, pavasarī izdega xenons - nomainīju, nepažēloju naudu ieliku Philips normālu lampu - šobrīd jau izdega un ņemot vērā, ka vasarā kādus 2 mēnešus vispār braukāju tikai ar miglām, kā bembists  Embarassed
palikušais xenons arī niķojas, ta deg ta nedeg, citeiz braucot izdziest un uz kādas bedres vai kad līdz 4k apgirzieniem uzrauj tad tik iedegas + tukšgaitā gaismas intensitāte raustās.


Simptomi līdzīgi kā MartinsT. Pārbaudi vadu savienojumus pie HID vadības. Jābūt uz TU ar lodāmuru un elektrību. Ja ne- abāk neķerties klāt. Serviss. Tie savienojumi tur reti tizli padevušies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man tieshi tas pats storijs, kameer nav aukstums uznācijs, jāķerās klāt. Kas pirmais paspēj, varētu īso DIY manuāli iemest Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
man tieshi tas pats storijs, kameer nav aukstums uznācijs, jāķerās klāt. Kas pirmais paspēj, varētu īso DIY manuāli iemest Wink


skaties kontaktus gan pie spuldzes, gan pie bloka (man tur kāds jau iepriekš kautko bija darbojies ar lodāmuru un štekers daļēji izjuka)

manuālis nav naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nedaudz "offtopiks": stāvvietā sieviete palūdza palīdzēt nomainīt spuldzi savam bembim  Rolling Eyes apskatījos apkārt, lai nav kautādas lamatas, aizslēdzu savu auto gāju izpalīdzēt  Rolling Eyes
pieradis spuldzītes mainīt tikai Itāļiem, jau sāku domāt kā es tikšu klāt un cik laiks paies, kamēr atkodīšu kā izņemt, ielikt spuldzi, kontaktus utt.
rezultāts -> 15 sek spulde bija atvienota un izņemta un tikpat ilgi ielikt un pievienot  Mad sēžoties atpakaļ Alfā es centos domāt par garšīgajiemItāļu ēdieniem, lai nenolamātu Itāļu konstruktorus  bazars

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
nedaudz "offtopiks": stāvvietā sieviete palūdza palīdzēt nomainīt spuldzi savam bembim  Rolling Eyes apskatījos apkārt, lai nav kautādas lamatas, aizslēdzu savu auto gāju izpalīdzēt  Rolling Eyes
pieradis spuldzītes mainīt tikai Itāļiem, jau sāku domāt kā es tikšu klāt un cik laiks paies, kamēr atkodīšu kā izņemt, ielikt spuldzi, kontaktus utt.
rezultāts -> 15 sek spulde bija atvienota un izņemta un tikpat ilgi ielikt un pievienot  Mad sēžoties atpakaļ Alfā es centos domāt par garšīgajiemItāļu ēdieniem, lai nenolamātu Itāļu konstruktorus  bazars


how bad can it be?
pārmaiņas pēc varu ieteikt 155-ajai nomainīt spuldzīti priekšējos lukturos... sākumā var sākt ar vienkāršāko - labo lukturi (skatoties no vadītāja beņķa)... ja to vēl vismaz kaut kā var izdarīt, tad ar kreiso būs jautrāk... lai gan nav tik traki, ka jāņem nost bamperis... vienkārši jāātskrūvē gaisa padeves truba, kas nāk pirms gaisa filtra kastes un tad atliks tik pat, cik mainot labās puses lampiņu...
vot ņe daj bog dokarkajus' Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
nedaudz "offtopiks": stāvvietā sieviete palūdza palīdzēt nomainīt spuldzi savam bembim  Rolling Eyes apskatījos apkārt, lai nav kautādas lamatas, aizslēdzu savu auto gāju izpalīdzēt  Rolling Eyes
pieradis spuldzītes mainīt tikai Itāļiem, jau sāku domāt kā es tikšu klāt un cik laiks paies, kamēr atkodīšu kā izņemt, ielikt spuldzi, kontaktus utt.
rezultāts -> 15 sek spulde bija atvienota un izņemta un tikpat ilgi ielikt un pievienot  Mad sēžoties atpakaļ Alfā es centos domāt par garšīgajiemItāļu ēdieniem, lai nenolamātu Itāļu konstruktorus  bazars

meganei ~2008g šis pasākums notiek caur riteņa arku
pasātām ~tāds pats gads xenonam jāņem nost pampers.
Tā ka itāļi nav ne ar ko sliktāki par citiem.
 Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database