Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
palaidniex rakstīja:

Lietuvā bija viena nianse - visi lietuvieši pēkšņi sastājās Kompartijā un līdz ar to visi kompartijas kongresi uttc notika lietuviešu valodā, jo tur bija nospiedošs lietuviešu pārākums. Konstitucionāli veselās  13 PSRS republikās bija likumīga divvalodība - bet tākā Leišos visa partija lietuvieši - gribi negribi viss lietuviski
Savulaik gruzijā bija tikai gruzīnu valofda, a krievijā/Baltkrievijā krievu un krievu...


Vot bļin, braļukas  Laughing


Nezināji?

Gruzijā arī visi zināja ne tikai valodu, bet to viņu rakstu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
Oga rakstīja:
Beigu beigaas rezumeeshu - sheit ir Latvija. Un punkts. Ja pastaavoshaa iekaarta nepatiik, valoda nepatiik, "saasinaata" reakcija pret negatiivu un agresiivu attieksmi nepatiik - stacijaa peerkam vilciena biljeti un braucam, kur forshaak. naac
sheit ir demokratija  Wink  attieciigi - esmu pret jusu radikalismu un nakot jums preti esmu gatavs pamest LR tikai ar juusu liidzfinansejumu.  Man pietiktu kaadus 170000-200000 LVL.


Nu redzi. Tieshi par to es domaaju. Tagad jau mees esam "radikaalji" haha


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
esmu pret jusu radikalismu


bet kapēc maza prasība - runāt latviski uzreiz radikālisms ???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nee. Ne tikai runaat. Bet arii pienjemt shai valstii uzstaadiitos noteikumus - veesturi, iedziivotaajus, kultuuru, utt. Ja nee, tad es personiigi neredzu pilniigi nekaadu jeegu sheit dziivot hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir ari dažie Latvieši kuriem nav LR pilsonibas , jo nezin vesture Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Alsi rakstīja:
Oga rakstīja:
jo deva mums RAFu, Popova ruupniicu utt., tad shim cilveekam ir jaaiet uz biblioteeku, jaapalasa veesture jebshu jaadodas pie aarsta. Punkts. .
pilniigi piekritu http://en.wikipedia.org/wiki/VEF

bet tas tachu nau viss...


VEFs eksisteeja jau pirms PSRS nono
  a es ko saku ?  Saku ka bija dibinata ka valsts uznjemums suuraja pirma neatkariibas gadaa.

bet kaut kas bija vel pirms tam uzbuvets  http://en.wikipedia.org/wiki/Russo-Balt

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vienkaarshi domaaju - kaada jeega ir njemties un ciiniities par savaam "tiesiibaam", ja tev nekas sheit nepatiik? Kas pa lielam sheit interesee muusu kreisos? Smuks Krievijas rajons? Varu sadereet, ka Krievijaa ir ljoti pat daudz smukaaku saadzhu kaa shis zemes plekjiitis. Ja nu vieniigi taa smilshainaa pludmale, kura ir lietojama ~1 nedeelju gadaa? hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
Alsi rakstīja:
esmu pret jusu radikalismu


bet kapēc maza prasība - runāt latviski uzreiz radikālisms ???


Ogam bija kreitni garaaka ta liste - ne tikai runat latviski Smile

nu var but  no vinja skatpunkta man tas slikti padodas.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Varu sadereet, ka Krievijaa ir ljoti pat daudz smukaaku saadzhu kaa shis zemes plekjiitis. Ja nu vieniigi taa smilshainaa pludmale, kura ir lietojama ~1 nedeelju gadaa? hmm


var braukt uz atbrīvoto abhāziju, uz suhumi! tur arī ir jūra! un klimats labāks!  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es vienkaarshi domaaju - kaada jeega ir njemties un ciiniities par savaam "tiesiibaam", ja tev nekas sheit nepatiik? Kas pa lielam sheit interesee muusu kreisos? Smuks Krievijas rajons? Varu sadereet, ka Krievijaa ir ljoti pat daudz smukaaku saadzhu kaa shis zemes plekjiitis. Ja nu vieniigi taa smilshainaa pludmale, kura ir lietojama ~1 nedeelju gadaa? hmm
nefiga - tu aizbrauc un padzivo Pleskavas apgabalaa - vai Uljanovskaa - vai Berdskaa (pie Novosibirskas).   Tur ir visnotalj "kudi" sliktaak - neka pat muusu depressivajaa Latgalee...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
kurbel rakstīja:
Alsi rakstīja:
esmu pret jusu radikalismu


bet kapēc maza prasība - runāt latviski uzreiz radikālisms ???


Ogam bija kreitni garaaka ta liste - ne tikai runat latviski Smile



man te darbaa 80% krievvalodiigie (kas taa par tautiibu vispaar???) reiz sanaaca liidziiga rakstura saruna un es pateicu, ka mans teevs nerunaa krieviski, laigan saprot uz ko man pajautaaja "o što nacik???" un tad es sapratu, ka par shaadaam lietaam runaat ir tuksh numurs un viss ko saki tiks uztvert pilniigi atchgaarni

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a moš uz Īriju var braukt? ai, neder - tur ar visi ļaunie, tur visiem nedod pilsonību un vēl kautkāda dīvaina valoda jāmācās....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi - lai es iegūtu krievijas pilsonību - prasību saraksts no krievijas puses nebūt nebūs īsāks...
Vienīgais - lai dabūu Vācijas pilsonību uz ko tik cilvēki nebija paši gatavi, bet šo te Latvijas pilsonību ir jāiedod tāpat, nepierādot lojalitāti šai valstij, A pierādīšana visai smieklīga priekš lojalitātes - zināt vēsturi valodu, himnu...
Un tagad - priekš kam oficiālu Krievu valodu vēl vienā valstī uz pasaules? Ja šeit krievu valoda izzudīs (kam gan neticu) nekas ļāuns krievu kultūŗai nenotiks, jo ir valsts, ar >130 miljoniem krievu, kur šī kultūra attīštās zeļ un plaukst. Latvija ir viena no mazākajām nācijām pasaulē ar savu valsti un saglabātu valodu - un tas ir tikai normāli, ka ir centieni to valodu saglabāt...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Oga rakstīja:
Varu sadereet, ka Krievijaa ir ljoti pat daudz smukaaku saadzhu kaa shis zemes plekjiitis. Ja nu vieniigi taa smilshainaa pludmale, kura ir lietojama ~1 nedeelju gadaa? hmm


var braukt uz atbrīvoto abhāziju, uz suhumi! tur arī ir jūra! un klimats labāks!  Wink


ugu - vot tikai vajag kaut kaada veida mieru uzturet ar lepno un skaudiigo tautu kas mak tikai dzit viinu un dziedat un dejot.

Un mes atgriezhamies pie temas "Sabiedriskajs fuj"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
Alsi rakstīja:
kurbel rakstīja:
Alsi rakstīja:
esmu pret jusu radikalismu


bet kapēc maza prasība - runāt latviski uzreiz radikālisms ???


Ogam bija kreitni garaaka ta liste - ne tikai runat latviski Smile



man te darbaa 80% krievvalodiigie (kas taa par tautiibu vispaar???) reiz sanaaca liidziiga rakstura saruna un es pateicu, ka mans teevs nerunaa krieviski, laigan saprot uz ko man pajautaaja "o što nacik???" un tad es sapratu, ka par shaadaam lietaam runaat ir tuksh numurs un viss ko saki tiks uztvert pilniigi atchgaarni


Man vairāk tīk latviski nerunājošie. Kāds krievvalodīgais ir azers, abhāzs vai kāds čurka, kas krieviski pats knapi vervelē?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database