Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 36 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 34, 35, 36  Nākošais
Junior? (Mi.To)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labriit, chalji! Man liekas, ka peeckara gados Alfa nekad nav bijusi tendeeta uz tehniskiem sasniegumiem, kuri paarspeetu vaacieshus vai japaanjus. Danee. Ar 7-pakaapju DSG muus nepakjersi. "Uz shito mees neuzkjersimies" (tm). Alfa ir juutas. Juutas un izjuutas. Skatoties uz to un braucot ar to. Apskauzhot to, kuram taa ir, kad Tev nav savas. Nekad nav ienaacis praataa apskaust nevienu, kam pieder scirocco. Nekad. Chomam reiz bija taa corrado uuberversija ar VR6. So what? Meesls!
Nekad nav ienaacis praataa atskatiities kaaru aci uz pa ielu ripojoshu vai staavoshu scirocco. Nekad nav patikusi dzineeja skanja nevienam VW izstraadaajumam (no tiem, kurus esmu dzirdeejis dabaa). Neviens VW izstraadaajums nekad nav licies iekaarojams un simpatisks. Iznjemot beetle, bet tas mazliet cits staasts. Un ko? Juus liksiet pretii DSG kaa argumentu tam visam? Piss juus zirgs! naac
Ja juniors nebus vairaak kaa 2k EUR daargaaks par to scirocco, tad uz dienvidiem no Panevezys tam panakumi garanteti.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Labriit, chalji! Man liekas, ka peeckara gados Alfa nekad nav bijusi tendeeta uz tehniskiem sasniegumiem, kuri paarspeetu vaacieshus vai japaanjus. Danee. Ar 7-pakaapju DSG muus nepakjersi. "Uz shito mees neuzkjersimies" (tm). Alfa ir juutas. Juutas un izjuutas. Skatoties uz to un braucot ar to. Apskauzhot to, kuram taa ir, kad Tev nav savas. Nekad nav ienaacis praataa apskaust nevienu, kam pieder scirocco. Nekad. Chomam reiz bija taa corrado uuberversija ar VR6. So what? Meesls!
Nekad nav ienaacis praataa atskatiities kaaru aci uz pa ielu ripojoshu vai staavoshu scirocco. Nekad nav patikusi dzineeja skanja nevienam VW izstraadaajumam (no tiem, kurus esmu dzirdeejis dabaa). Neviens VW izstraadaajums nekad nav licies iekaarojams un simpatisks. Iznjemot beetle, bet tas mazliet cits staasts. Un ko? Juus liksiet pretii DSG kaa argumentu tam visam? Piss juus zirgs! naac
Ja juniors nebus vairaak kaa 2k EUR daargaaks par to scirocco, tad uz dienvidiem no Panevezys tam panakumi garanteti.

Laikam esam aizmirushi kaa tas ir, kad NAV ALFAS pashiem  Embarassed .
Oga labi nostaadija poziiciju Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man gan liekas, ka Alfa ir vienmeer bijusi tendeta uz tehniskiem sasniegumiem un jauninaajumiem. saakot ar dzineejiem (divas sveces, sadales vaarpstu lenkja mainja, tieshaas iesmidzes diizelji, aluminija bloki, boxeri 70tajos gados, zirneklji standartaa utt.), Selespeed kaarba standartaa, kad VW un BMW savus DSG tikai sapnjos skatiija. neatkariigaas daudzsviru piekares, kad Audi savu limuzinu tiltus kaara uz balkaam. superiisaas stuures reikas. man turpinaat? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man gan liekas, ka Alfa ir vienmeer bijusi tendeta uz tehniskiem sasniegumiem un jauninaajumiem. saakot ar dzineejiem (divas sveces, sadales vaarpstu lenkja mainja, tieshaas iesmidzes diizelji, aluminija bloki, boxeri 70tajos gados, zirneklji standartaa utt.), Selespeed kaarba standartaa, kad VW un BMW savus DSG tikai sapnjos skatiija. neatkariigaas daudzsviru piekares, kad Audi savu limuzinu tiltus kaara uz balkaam. superiisaas stuures reikas. man turpinaat? Wink


...un ja vēl tas viss nevainojami strādātu... Rolling Eyes


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
elbee rakstīja:
man gan liekas, ka Alfa ir vienmeer bijusi tendeta uz tehniskiem sasniegumiem un jauninaajumiem. saakot ar dzineejiem (divas sveces, sadales vaarpstu lenkja mainja, tieshaas iesmidzes diizelji, aluminija bloki, boxeri 70tajos gados, zirneklji standartaa utt.), Selespeed kaarba standartaa, kad VW un BMW savus DSG tikai sapnjos skatiija. neatkariigaas daudzsviru piekares, kad Audi savu limuzinu tiltus kaara uz balkaam. superiisaas stuures reikas. man turpinaat? Wink


...un ja vēl tas viss nevainojami strādātu... Rolling Eyes


Alfai bija daudz detaļu - viss lūza, jo bija kam lūzt.
Vācieši tajos laikos taisija diezgan primitīvus spaiņus. Tagad visi taisa sarežģītas mašīnas un nu vācieši vairs nav uzticamības topu augšā. Viņiem ir jāizdomā kautkādi finti un pribambasi, lai varētu pārdot savus dranduļetus, jo ir skaidrs, ka vācijā nekad neražos pasaulē lētākās mašīnas. Loks noslēdzies.

P.S. Joprojām ceru, ka itāļi turpinās ražot skaistas un modernas mašīnas.  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man gan liekas, ka Alfa ir vienmeer bijusi tendeta uz tehniskiem sasniegumiem un jauninaajumiem. saakot ar dzineejiem (divas sveces, sadales vaarpstu lenkja mainja, tieshaas iesmidzes diizelji, aluminija bloki, boxeri 70tajos gados, zirneklji standartaa utt.), Selespeed kaarba standartaa, kad VW un BMW savus DSG tikai sapnjos skatiija. neatkariigaas daudzsviru piekares, kad Audi savu limuzinu tiltus kaara uz balkaam. superiisaas stuures reikas. man turpinaat? Wink


Mhm. Tagad vaacieshiem tas viss ir. Un?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
28 rakstīja:
Oga rakstīja:
Skatos, beerninji te junioru gaida... shura
Nedomaaju, ka itaaljiem lielos vilcienos kas mainiijies. Kursh teica, ka juniors iet seerijaa un ka tuulinj buus pieejams?


Juniora razhoshan bija paredzeeta saakt juulijaa. Zinot, ka augustaa vinjiem viss ir vienalga, tad saaks razhot septembrii. Zinot, ka kaut kas jau noies ne kaa plaanots, tad sakleibees vienu eksemplaaru ko paraadiit Pariizes autoshovaa septembrii (kaa arii bija paredzeets Smile ) un razhot saaks oktobrii Laughing


Rezumeejam? Diez vai shogad ieraudziisim "dziivu" Junioru Latvijaa... 45


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man gan liekas, ka Alfa ir vienmeer bijusi tendeta uz tehniskiem sasniegumiem un jauninaajumiem. saakot ar dzineejiem (divas sveces, sadales vaarpstu lenkja mainja, tieshaas iesmidzes diizelji, aluminija bloki, boxeri 70tajos gados, zirneklji standartaa utt.), Selespeed kaarba standartaa, kad VW un BMW savus DSG tikai sapnjos skatiija. neatkariigaas daudzsviru piekares, kad Audi savu limuzinu tiltus kaara uz balkaam. superiisaas stuures reikas. man turpinaat? Wink


Audi tajaa laikaa taisiija vieglaas mashiinas ar pastaaviigu pilnpiedzinju. BMW arii ar diezgan vienkaarshaam metodeem radiija pietiekami komfortablus un labi braucamus automobiljus. Mercedes baaza airbagus visaas malaas un ABS standartaa. SAABs un Volvo buuraas ap sarezgiitaam droshiibas sisteemaam. Uttuc. Katram savs, you know.
Es nesaku, ka muusdienaas Alfa pat kaut kaa atpaliktu tehniskaa zinjaa, nee. Nu, varbuut mazliet jaapiever acs uz to Holdena V6 Wink Es tik gribu teikt, ka Junioru nevajag lieki sadaardzinaat un padariit smagaaku ar visvisaadaam "gudriibaam" a'la DSG kaarbas, pilnpiedzinja uttuc. Tam jaabuut sameeraa pieejamam un vieglam. Es ceru...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tik tieshaam, kas tad ir labaaks par labi straadaajoshu, neluuztoshu manuaali. Jo seviski sportiskaa auto Exclamation Pie tam svaru, tas dsg palielina nedaudz.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tipa mēļo, ka šis ir biš fotošopots oriģinālais attēls:
http://www.autoblog.it/galleria/alfa-romeo-junior-render/1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Tipa mēļo, ka šis ir biš fotošopots oriģinālais attēls:
http://www.autoblog.it/galleria/alfa-romeo-junior-render/1



ljoti ceru ka tas ir LJOTI photoshopots, savadak tas juniors pec riktiga urodiusa izskatas, proporcijas galigi debilas, linijas tadas, ka butu kads 5 gadigs pamper churatajs sazimejis....brrr

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Tipa mēļo, ka šis ir biš fotošopots oriģinālais attēls:
http://www.autoblog.it/galleria/alfa-romeo-junior-render/1


Varu pateikt, ka šis jau ir 95% no tā, kuru redzēju dzīvē. Piekrītu, ka šajās bildēs neizskatās baigi labi, bet dzīvē bija OK. Kā jau teicu, tad tos ietvarus ap aizmugurējām lampām varēs mainīt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
28 rakstīja:
j.k. rakstīja:
Tipa mēļo, ka šis ir biš fotošopots oriģinālais attēls:
http://www.autoblog.it/galleria/alfa-romeo-junior-render/1


Varu pateikt, ka šis jau ir 95% no tā, kuru redzēju dzīvē. Piekrītu, ka šajās bildēs neizskatās baigi labi, bet dzīvē bija OK. Kā jau teicu, tad tos ietvarus ap aizmugurējām lampām varēs mainīt.
]
Tieši Tavu komentu gaidīju! Paldies! Arī citi cilvēki (iekš alfaowner.com), kas kautkādā veidā ir tikuši redzēt pre-production modeļus teikuši ka ir baigi tuvu īstajam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man tāš focusa arkas biku nepatīk, baigi uzkrītoša pāreja uz pārējo spārnu.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir ok, galvenais taas arkas smuki uzpildiit. piemeeram 159 arkas izskataas labi tikai TI versija ar 19" diskiem un zemaakaam atspereem. visos paareejos gadiijumos, pat ar 18" diskiem, izskataas bish peec dzhipa  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 36 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 34, 35, 36  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database