Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
166 cd changers
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 166 cd changers 
Vai tā ierīce kur liek iekšā navigācijas disku atskaņo arī parastos mūzikas diskus...????  Mēģināju ielikt rakstīto disku, tas man protmas arī izdevās, bet nu šis galīgi neņēma pretī... vai nu rādīja, ka ir ielikts otrādi diks, vai arī pasaka ka vispār nav diska iekšā. Vai iri iespēja to ierīci vienkārši nomainīt pret parastu disku cheingeri?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 166 cd changers 
Rolis rakstīja:
Vai tā ierīce kur liek iekšā navigācijas disku atskaņo arī parastos mūzikas diskus...????  Mēģināju ielikt rakstīto disku, tas man protmas arī izdevās, bet nu šis galīgi neņēma pretī... vai nu rādīja, ka ir ielikts otrādi diks, vai arī pasaka ka vispār nav diska iekšā. Vai iri iespēja to ierīci vienkārši nomainīt pret parastu disku cheingeri?


navigaacijas disks atskanjo tikai iipashus, alfai paredzeetus navigaacijas diskus! kas taa par jociigu komplektaaciju- navigacija ir/ changera nau? hmm

teoreetiski Alfas ICS (taa ir taa shtelle ar ekraanu un daudz pokaam, ar kuru viss vadaas) var pievienot truukstoshos elementus, tai skaita chengeri. bet tikai Alfas origjinaalo vai kaut kaadu vienu iipasho Becker modeli. nekas cits nesapratiisies ar vadiibas ieriici tb chengeris skaneet varbuut skanees, bet nebuus vadaams Sad

un sliktaakais, ir tas, ka pat, ja atradiisi to origjinaalo chengeri, to pievienot nav ipashas jeegas, jo klausiities varees tikai origjinaalos cd un arii tikai uz riiga- ainazhi jaunaas shosejas. rakstiitie diski lec nepartraukti, origjinaalie mazliet retaak, bet ne tik reti lai vareetu izbaudiit muuzikas skaneejumu Sad



risinaajums ir pievienot sisteemai kaadu muusdienu MP3 atskanjotaaju. ar Fm raidiitaaju vai "kaseti", vai ar vadu chengera vietaa un tad vadiit kaa CD. ir gatavs risinaajums http://www.loudlink.eu/ ko atliek tik pievienot CD Changera vietaa naac es tik nez vai bezchangera mashiinaam ir "provodka", to jaapaarbauda

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ну про оригинальный чейнджер не соглашусь. У меня на обоих альфах он отлично работал и писанные диски воспроизводит, если нормальный диск и записано на минимальной скорости. По поводу ЛОУДЛИНКА, на мой взгляд отличная штуковина! Ещё есть вариант вывести колокольчики, т.е. линейный вход. Будет активизироваться, например нажатием кнопки "КАССЕТТА" (всё равно кассетты никто уже не слушает). Если интересно, могу порыться, где-то схема была.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Ну про оригинальный чейнджер не соглашусь. У меня на обоих альфах он отлично работал и писанные диски воспроизводит, если нормальный диск и записано на минимальной скорости.


1) sākumā Exclamation tā ir ar viņiem visiem. 166 tā bija un 156 arīdzan. Vienā brīdī sāk "lēkāt" kā viens tā nu jau pamazām arī otrs. Ir aizdomas, ka Latvijas grantis tam par labu nenāk Evil or Very Mad
2) kurš tad raksta diskus ar minimālo ātrumu? Man nav tik daudz laika! Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Ну про оригинальный чейнджер не соглашусь. У меня на обоих альфах он отлично работал



laiks mainiit amortus! naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hammer


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Klausieties savus V6 un nemuldiet, nav tak VW kur mūzika jāgriež skaļāk, lai dzinēju nedzird  aiwa


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
yuran rakstīja:
Ну про оригинальный чейнджер не соглашусь. У меня на обоих альфах он отлично работал



laiks mainiit amortus! naac


ar amortiem viss kartībā un ar čeindžeru arī Very Happy  Tjfu, tjfu.

oga rakstīja:
1) sākumā  tā ir ar viņiem visiem. 166 tā bija un 156 arīdzan. Vienā brīdī sāk "lēkāt" kā viens tā nu jau pamazām arī otrs. Ir aizdomas, ka Latvijas grantis tam par labu nenāk


Man otrā Alfa ir gandrīz gadu un nobraukts virs 40000 km pa Latvijas ceļiem. Rakstiet uz minimālā ātrumā un viss būs ok  Very Happy  Very Happy  Very Happy
[/i]


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ai, jāpablato te  Rolling Eyes
Ze best ir USB štepselītis baradčokā. 2 GB flešhiņā var ierakstīt 50 % no Metallica diskogrāfijas...  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Ai, jāpablato te  Rolling Eyes
Ze best ir USB štepselītis baradčokā. 2 GB flešhiņā var ierakstīt 50 % no Metallica diskogrāfijas...  Cool

Nupat tika iztesteets piepiipeetaajaa sprauzhams USB lasiitajs ar FM paaraidi. NJem pretii pat 8GB fleshku un lietot eerti, pat pults naak liidzi. Tika iepirkts par nieka 25ls  Smile .

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
eerti ta eerti, a skan kaa? man ar vienu ir pieredze, tas skaneeja shausmiigi. skanja bija gandriiz mono + veel kreisais kanaals saaka izdot uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu skanju

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
eerti ta eerti, a skan kaa? man ar vienu ir pieredze, tas skaneeja shausmiigi. skanja bija gandriiz mono + veel kreisais kanaals saaka izdot uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu skanju

Nekaa taada. Stereo pilnaa skaneejumaa, un tam werkim pat bija savi iestaadiitie EQ kuri arii juutami peec gaumes speeja piereguleet skanju. Tach ja pameklees bisk daargaaku atradiisies iespeejams arii ar mp3 text paaraidi uz radio ekraana, direktoriju sarezgiito browseeshanu un citaam fiichaam. Cena/performance shiem usb/fm ir LJOTI laba. Man kas klausaas mp3 caur cd uz iebuuveetaa radio, nekaada atskiriba kvalitaateee neredzeejaas. Tas drankja raidiitaajs savu fm signaalu deva apm 30-40m distancee!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
bla... bla ... bla..... Tas drankja raidiitaajs savu fm signaalu deva apm 30-40m distancee!


ta jau var fuck kapeicinju un braucot kolonna lietot 2 vai pat 3 automasinas vienlaicigi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
eerti ta eerti, a skan kaa? man ar vienu ir pieredze, tas skaneeja shausmiigi. skanja bija gandriiz mono + veel kreisais kanaals saaka izdot uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu skanju


Man 1 darbonis (technikas frīks) ar tādu braukā (corollā). Uzprasīšu. Viņš gan ir krievs, attiecīgi atskaņotais repertuārs, nu tāds... Rolling Eyes ne ar ļoti lielām pretenzijām pret kvalitāti.

mans playerītis spēlē ok (cik nu viens mp3 var būt ok  Rolling Eyes )

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tad luudzu markas modeljus, cenas un iegaades vietas! ja tie verkji ir taa progreseejushi, tad man arii vajag! a kaa kasetes ar vadinju? tik pat slikti kaa agraak? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database