Atbildēt pie šī temata 35 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 81, 82, 83  Nākošais
Par Alfa 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa146 rakstīja:
KriXis rakstīja:

OK, tad pāris vārdos, 1.8TBI un 2.2JTS plusi un mīnusi?

1.8 едет,2.2 надо крутить что бы он поехал,при этом 1.8 будет кушать даже чутка меньше.Тут 1.8 и 3.2 надо сравнивать,но 3.2 и кушать будет больше,а по динамике я бы брал турбо мотор,как не крути а Турбина решает.

Vienozimigi 3.2 tas 1.8 edis tik kadus 2-3litrus mazak + ar 3.2 brauksana ir patikamaka  un nav nezinka jaspiez lai tiktu kadam garam. Katra zinja tikai ja alfu tad tikai ar lielako dzineju un pilnako komplektaciju. Tas ir tas pats kas salidzinat piemeram mb s500 ar s300 degvielu ed vienadi tik viens neiet ka vaig un dzineja resurs daudz mazaks.


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palasi iepriekš, cik par šo reizes runāts, tik reizes ir nonākuši pie rezultāta, ka 159. dzīnēji ir aplūkojami secībā:
1. 2.0JTD
2. pārējie dīzeļi
3. 1,8 TB
4. 3,2 (ceturtais tikai dēļ uzturēšanas, nodokļa un "degvielas ēšanas")

101. 2.2.JTS

es teiktu, ka visracionālākā izvēle, ja negrib dīzeli ir 1,8 TB. Ļoti labi ceļ, pietiekami atsaucīgs, laba skaņa, griež lielā rmp diapazonā.  es viņu salīdzinātu ar 2,4 dīzeli pēc gaitas īpašībām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KriXis rakstīja:
Es gribētu baltu wagonu, un tikai benzīnu (2,2 vai 3,2). Tādu varētu atvest?
Nu labi, nav jau obligāti Sport plus, lai tikai salons nav brūns vai sarkans un komplektācija nebūtu minimālā. Gribētos sākot ar FL modeli no 2008.

Nopirkt benzīna baltu 159 SW nebūs viegls uzdevums. Visā mobile.de ir tikai 3 mašīnas Smile Pārsvarā, kā jau minēja, ir dīzeli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izvēlies vislabāko piedāvāto vienalga kādā krāsā un aplīmē Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar "aplimetu masinu" mes kaut ka parasti iedomajamies kaut kadu zali matetu Audi TT vai brunu adas imitacijas Bentley, bet isteniba ielas ir loti, loti daudz gaumigi aplimetu masinu, bet mes to nemaz nezinam. Baltie BMW un Mersedesi liela dala apaksa ir peleki, baltie toni ir loti skaisti un dabigi. Tapat ari tagad modernie spilgti zilie un brunie, tie lielaka dala ir aplimeti nevis rupnicas krasojums.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Ar "aplimetu masinu" mes kaut ka parasti iedomajamies kaut kadu zali matetu Audi TT vai brunu adas imitacijas Bentley, bet isteniba ielas ir loti, loti daudz gaumigi aplimetu masinu, bet mes to nemaz nezinam. Baltie BMW un Mersedesi liela dala apaksa ir peleki, baltie toni ir loti skaisti un dabigi. Tapat ari tagad modernie spilgti zilie un brunie, tie lielaka dala ir aplimeti nevis rupnicas krasojums.


Vēl piebildīšu, ka tas ir ļoti labs oriģinālās krāsas saglabāšanas veids! Sevišķi, ja aplīmē jaunu vai pietiekami svaigu auto. tad noņemot plēvi auto krāsa kā jauna! ja nav buktes protams.
Šo es noskatīju māsas darba toyotai - plēve pasargājusi auto krāsu no dabiskās un mehāniskās ietekmes un pēc 4 gadiem noņemot plēvi auto krāsojums kā jaunam auto.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jautājums par aplīmēšanu, kā ir ar "slēptām" vietām (piem., bildē atzīmēju ar zaļu), visa automašīna būs jaunā krāsā, jeb būs vietas, kur redzama oriģinālā?


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Var ari motortelpas sturus aplimet, bet visvairak acis kritosas vietas ir durvju ailes, tas var pilniba izlimet ta, ka originala krasa nekur neregojas. Tapat ari bagazas nodalijuma malas. Tapec vispateicigakas (letakas) aplimesanai ir melnas masinas ar melnu salona apdari, Alfas gadijuma ta ir versija "Sport", durvju ailes var nelimet, jo melnais loti labi saskan ar salonu un durvju ailes vienkarsi klust par salona elementu nevis virsbuves Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Когда покупали машинку,при её виде жена назвала её Бурундук,ну вот и детсво в попце рубануло Laughing  Laughing
[img][/img]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Reti nopērkamās Champion EU58 slotas (159 vadītāja pusē) cenuklubā (Rēzekeknes iela) par ūber cenu - 3,99EUR
http://www.cenuklubs.lv/lat/iveikals/logu_slotinas/Logu_tirama_slotina_Champion_EU58.html
Laikam kāds ģļuks, jo nu tik lēti nekad nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
Reti nopērkamās Champion EU58 slotas (159 vadītāja pusē) cenuklubā (Rēzekeknes iela) par ūber cenu - 3,99EUR
http://www.cenuklubs.lv/lat/iveikals/logu_slotinas/Logu_tirama_slotina_Champion_EU58.html
Laikam kāds ģļuks, jo nu tik lēti nekad nav.


Iesaku pameklēt tām slotiņām ražošanas datumu vai derīguma termiņu.. tā kā slotai galvenā komponente ir gumija, tas varētu būt no svara Smile  Gan jau cenuklubs kkur aizstāvējušos krājumus nopircis pa lēto..


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 159 2006 2.4 JTDM 147 kw izpludes kolektora špiļkas 
Sveiki, foruma search neizdevas atrast neko par izpludes kolektora špiļkām. Sazvaniju Autobrava viņiem uz vietas nav un parametri nav zināmi. Parakājos internetā arī nesanāca atrast parametrus. Nolūzušas 2 špiļkas izpludes kolektoram gribu nomainīt visas un ļoti vajadzetu lidz 3dienai dabūt. Varbūt kādam ir zināmi izmēri viņām?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 2006 2.4 JTDM 147 kw izpludes kolektora špiļkas 
Eksperts rakstīja:
Sveiki, foruma search neizdevas atrast neko par izpludes kolektora špiļkām. Sazvaniju Autobrava viņiem uz vietas nav un parametri nav zināmi. Parakājos internetā arī nesanāca atrast parametrus. Nolūzušas 2 špiļkas izpludes kolektoram gribu nomainīt visas un ļoti vajadzetu lidz 3dienai dabūt. Varbūt kādam ir zināmi izmēri viņām?

ePer arī neko nevar atrast. Tur liekas citreiz bija kkāda papildu info.
Ka tik nav M8x1.25


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja es skatijos, ka uzgrieznis ir M8x1.25, bet cik viņa īsti gara ir. tāda špiļka nāk daudzkam, bet uz vietas neatradu nekur. Autobrava piedava atrakais uz 28. decembri. Grossa vispar nesaprata ko man vajag.
Te itkā ir saderības numuri un parametri. http://infopart.org/fiat-46470396-part
Bet parastā skrūvju veikalā negribas pirkt, jo es nezinu kādam jābūt skrūves rūdijumam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eksperts rakstīja:
Ja es skatijos, ka uzgrieznis ir M8x1.25, bet cik viņa īsti gara ir. tāda špiļka nāk daudzkam, bet uz vietas neatradu nekur. Autobrava piedava atrakais uz 28. decembri. Grossa vispar nesaprata ko man vajag.
Te itkā ir saderības numuri un parametri. http://infopart.org/fiat-46470396-part
Bet parastā skrūvju veikalā negribas pirkt, jo es nezinu kādam jābūt skrūves rūdijumam.

Ficinā neprasīji?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 35 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database