Atbildēt pie šī temata 326 lapa no 343 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 341, 342, 343  Nākošais
Ceļu satiksme (CP, radari, avarijas...)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Brīvibas ielā ir krietņi šikāka vieta, kur visiem viss ir skaidrs

Dropped Pin
near Brīvības gatve 386 k-3, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1024
http://goo.gl/maps/lNM2p

Nu lūk, te ir izbrauktuveno Nestes, stop līnija pirms tās un gājēja pāreja ar pašu luksaforu aiz tās...
Un? Visiem viss ir skaidrs!

Bet uz Ganību dambja, tiesības pirkušajiem pašvaldībniekiem viss šķiet savādāk... hmm


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Brīvibas ielā ir krietņi šikāka vieta, kur visiem viss ir skaidrs

Dropped Pin
near Brīvības gatve 386 k-3, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1024
http://goo.gl/maps/lNM2p

Nu lūk, te ir izbrauktuveno Nestes, stop līnija pirms tās un gājēja pāreja ar pašu luksaforu aiz tās...
Un? Visiem viss ir skaidrs!

Bet uz Ganību dambja, tiesības pirkušajiem pašvaldībniekiem viss šķiet savādāk... hmm

palaidniex šīs vietas nav gluži vienādas dēļ luksoforu izvietojuma...
Tevis parādītā vieta uz Brīvības ielas tiešām nerada nekādas šaubas, jo luksofors ir izvietots uz tā paša staba uz kura ir mazā baltā STOP zīme, kas nozīmē, ka luksoforu un stoplīniju šķērso vienlaicīgi. Savukārt uz staba pie kura piekarināta gajēju pārejas zīme nav luksofora autobraucējiem un tie kuri izbrauc no Nestes, pāreju šķērso kā parastu - neregulējamu...
Uz Ganību dambja, tas ko pašvaldībnieki man mēģina piešūt, luksofors ir pie gājēju pārejas abās ielas pusēs, bet pie stoplīnijas un mazās baltās STOP zīmes luksofora nemaz nav...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diskusija ir milzīga,bet no kāda soda mēs cenšamies izvairīties? Nu tipa kāds tas var būt ,ja mūsu komandai nav taisnība? Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
Šorīt dabūju protokolu par sarkano gaismu...  Mad
Situācija: braucu lēnā garā pa Ganību dambi, pa kreiso joslu, līdz esmu tieši šajā vietā:

Luksofors pārslēdzas uz dzelteno, nebremzēju, jo tāpat neapstāšos...


IMHO pilnīgi pareizi un pamatoti dabūji protokolu.
1) baltā stop zīme un līnija norāda apstāšanās vietu pirms luksofora. Ieraugot dzelteno signālu, jāapstājas pie stoplīnijas. Kas tieši nav saprotams? hmm
2) "braucu lēnā garā" un "nebremzēju, jo tāpat neapstāšos"? Šādu "pa oranžo" paspējušo tipiņu dēļ ļoti bieži kreiso pagriezienu spēj veikt tikai 1-2 auto no visas pretimbraucošās rindas (jā, es apzinos, ka tas neattiecas uz konkrēto situāciju).


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:


IMHO pilnīgi pareizi un pamatoti dabūji protokolu.
1) baltā stop zīme un līnija norāda apstāšanās vietu pirms luksofora. Ieraugot dzelteno signālu, jāapstājas pie stoplīnijas. Kas tieši nav saprotams? hmm

Līdz cik m pirms krusta iedegoties dzeltenajam, pieņemot, ka brauc ar ~50 km/h ir jāstājas pie stoplīnijas
Un ja ir mazāk par cik m pirms stoplīnijas, mainoties uz dzeltano drīksti turpināt braukt?  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Oga rakstīja:


IMHO pilnīgi pareizi un pamatoti dabūji protokolu.
1) baltā stop zīme un līnija norāda apstāšanās vietu pirms luksofora. Ieraugot dzelteno signālu, jāapstājas pie stoplīnijas. Kas tieši nav saprotams? hmm

Līdz cik m pirms krusta iedegoties dzeltenajam, pieņemot, ka brauc ar ~50 km/h ir jāstājas pie stoplīnijas
Un ja ir mazāk par cik m pirms stoplīnijas, mainoties uz dzeltano drīksti turpināt braukt?  Rolling Eyes


btw - tas ir jaunais luksafors bez mirgojošā zaļā vai vecais, kam zaļais mirgo? ja jaunais, tad tas ir papildus arguments.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Oga rakstīja:


IMHO pilnīgi pareizi un pamatoti dabūji protokolu.
1) baltā stop zīme un līnija norāda apstāšanās vietu pirms luksofora. Ieraugot dzelteno signālu, jāapstājas pie stoplīnijas. Kas tieši nav saprotams? hmm

Līdz cik m pirms krusta iedegoties dzeltenajam, pieņemot, ka brauc ar ~50 km/h ir jāstājas pie stoplīnijas
Un ja ir mazāk par cik m pirms stoplīnijas, mainoties uz dzeltano drīksti turpināt braukt?  Rolling Eyes


btw - tas ir jaunais luksafors bez mirgojošā zaļā vai vecais, kam zaļais mirgo? ja jaunais, tad tas ir papildus arguments.....

Internetā atrastā info rāda, ka no 50km/h apstāšanās ceļš ir ~26m liekot pa mēmajiem... tātad sanāk, ja esi tuvāk, tad var nebremzēt.
Luksofors tur ir jaunā tipa, kurš nemirgo!
Šodien speciāli aizbraucu novērtēt to vietu dzīvē... Desmit minūšu laikā varētu sastādīt vēl pāris tādus protokulus, kā man. Tur ir jāapstājas pie stoplīnjas, ja to nevar izdarīt jāpamet krustojums!
Vēl nezinu, ko teiks policijā...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Autoskolā māca, ka ja esi 30m pirms luksofora, nedzen citus stresā ar mešanu pa mēmajiem un brauc pāri. Pie kam, nevis praktiskajās nodarbībās, bet teorijā. Jo jāņem vērā reakcijas laiks un bremzēšanas ceļš.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai apstrīdēdu sodu par parkošanos ir kāda spec forma kurā jāraksta vai brīvā veidā?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
ja to nevar izdarīt jāpamet krustojums!


Lūk, šis ir jau pareizāks arguments. Tu jau esi iebraucis krustojumā, tātad jāpabeidz manevru pie jebkādas luksofora gaismas.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ffff..fristailo kodiens :pegazins:  

http://uralpolit.ru/news/sverdl/22-03-2015/57645

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
Šorīt dabūju protokolu par sarkano gaismu...  Mad
Situācija: braucu lēnā garā pa Ganību dambi, pa kreiso joslu, līdz esmu tieši šajā vietā:



Luksofors pārslēdzas uz dzelteno, nebremzēju, jo tāpat neapstāšos... Pirmajā joslā brauc pašvaldībnieki, kuri ir aptuveni pa vidu starp stop līniju un gājēju pāreju. Viņi apstājas pirms gājēju pārejas, es pabraucu garām pa tramvaja sliedēm pārliecinoties, ka uz pārejas neviena  nav...
Pēc 100m viņi mani panāk un apstādina. Sastāda protokolu par gājēju pārejas šķērsošanu pie sarkanā luksafora signāla.
Jūsu viedokļi par to?  Confused
Vai tas luksofors un gājēju pāreja ir atdalāms atsevišķi no pārējā krustojuma? Un sanāk ka man bija jāāpstājas uz tramvaja sliedēm?  Confused

Reports:
Viennozīmīgu atbildi par pareizu šīs vietas izbraukšanu no policijas nedabūju, it kā ir jāstājas pie stoplīnijas, bet, ja brauc par lēnu, tad arī pie gājēju pārejas vajadzētu apstāties... Tā esot šīs vietas īpatnība, ka ne šur ne tur...
Tāpēc manu sodu atcēla! Tas laikam tomēr nozīmē, ka man bija taisnība.
Secinājums: ja pārkāpums, ir kaut nedaudz apšaubāms, obligāti jāraksta paskaidrojums, un protokolam nevajag piekrist, savs protokola eksemplārs jāparaksta, lai tas nepaliek poličiem!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
Tutolli rakstīja:
Šorīt dabūju protokolu par sarkano gaismu...  Mad
Situācija: braucu lēnā garā pa Ganību dambi, pa kreiso joslu, līdz esmu tieši šajā vietā:



Luksofors pārslēdzas uz dzelteno, nebremzēju, jo tāpat neapstāšos... Pirmajā joslā brauc pašvaldībnieki, kuri ir aptuveni pa vidu starp stop līniju un gājēju pāreju. Viņi apstājas pirms gājēju pārejas, es pabraucu garām pa tramvaja sliedēm pārliecinoties, ka uz pārejas neviena  nav...
Pēc 100m viņi mani panāk un apstādina. Sastāda protokolu par gājēju pārejas šķērsošanu pie sarkanā luksafora signāla.
Jūsu viedokļi par to?  Confused
Vai tas luksofors un gājēju pāreja ir atdalāms atsevišķi no pārējā krustojuma? Un sanāk ka man bija jāāpstājas uz tramvaja sliedēm?  Confused

Reports:
Viennozīmīgu atbildi par pareizu šīs vietas izbraukšanu no policijas nedabūju, it kā ir jāstājas pie stoplīnijas, bet, ja brauc par lēnu, tad arī pie gājēju pārejas vajadzētu apstāties... Tā esot šīs vietas īpatnība, ka ne šur ne tur...
Tāpēc manu sodu atcēla! Tas laikam tomēr nozīmē, ka man bija taisnība.
Secinājums: ja pārkāpums, ir kaut nedaudz apšaubāms, obligāti jāraksta paskaidrojums, un protokolam nevajag piekrist, savs protokola eksemplārs jāparaksta, lai tas nepaliek poličiem!

 super


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tātad - patiesībā - NAV Jāstājas pie pārejas! Kas - krustojumā arī tad būs jāstājas pie pārejas pāri šķēsojamai brauktuvei un bloķēsi šķersojošās ielas kustību?

Te sanāca tā - noņēma sodu, bet tiešā tekstā pašvaldībnieku lažu negribas atzīt... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
bet tiešā tekstā pašvaldībnieku lažu negribas atzīt... Wink


+1

un piebilde jau arī vietā - ja ir ručkā nosēdināts auto ar R19 un pār sliedēm velkamies lēni un gājējiem sen jau ir zaļais, nu nevar prasīt no 90-gadīgās tantes, lai viņa pārzina noteikumus, zin krustojuma robežas un kur tajā krustojumā ir stoplīnija. Tas, ka viņa iet pa zaļo pāri jau ir MEGA sasniegums....tad tiešām atliek stāties pie zebras un laist gājējus pāri, ja tur tādi ir....

Tutolli - ja nav ko darīt - uzraksti RPP šefam sūdzību par konkrētā darbinieka lažu, klāt pieliekot kopiju par soda atcelšanu naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 326 lapa no 343 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 341, 342, 343  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database