Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Alfa Romeo Audio
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dulcineja rakstīja:
Nu, es vnk gribu ielikt tumbas, kurām tur IR jābūt, bet kuru tur nav, jo ir izrautas.


vai tik 156 patiešām skaņruņi nav paredzēti aizmugurējās durvīs, kur pat iespējams ir vadi pievilkti, nevis aizmugurējā plauktā...  Rolling Eyes

Ja tur ir vieta mazām elipsēm - tad zini - mazas elipses lielākoties IR MĒSLI!
Ja kaut ko patiešām taisies darīt, tad labāk nopako pakaļdurvis un ieliec tur ļoti specifiskus 16-niekus subvūferus - nejaukt ar midbasu skaļruni, proitams būs čakars ar durvju pārtaisīšanu, bet tas patiešām būs daudz labāk!

Vēlreiz atkārtoju - sakārto skanējumu priekšā - priekšējās durvīs un vajadzība pēc skaļruņiem pakaļējā plauktā atkritīs kā nebijusi! Wink
Viens labs skaļruņu pāris ir daudz labāk nekā divi sūdīgu skaļruņu pāri... naac

Protams neviens Tev neliedz kāpt uz šiem grābekļiem par Taviem līdzekļiem... naac



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Thu Jul 18, 2013 9:37 am; pavisam rediģēts 2 reizes

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aizmugures plaukta nenak nekas iznemot vienigi tad ja masinai ir BOSE audiosistema  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
aizmugures plaukta nenak nekas iznemot vienigi tad ja masinai ir BOSE audiosistema  Wink

Acīmredzot man tur tāda ir kādreiz bijusi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Dulcineja rakstīja:
Nu, es vnk gribu ielikt tumbas, kurām tur IR jābūt, bet kuru tur nav, jo ir izrautas.


vai tik 156 patiešām skaņruņi nav paredzēti aizmugurējās durvīs, kur pat iespējams ir vadi pievilkti, nevis aizmugurējā plauktā...  Rolling Eyes

Ja tur ir vieta mazām elipsēm - tad zini - mazas elipses lielākoties IR MĒSLI!
Ja kaut ko patiešām taisies darīt, tad labāk nopako pakaļdurvis un ieliec tur ļoti specifiskus 16-niekus subvūferus - nejaukt ar midbasu skaļruni, proitams būs čakars ar durvju pārtaisīšanu, bet tas patiešām būs daudz labāk!

Vēlreiz atkārtoju - sakārto skanējumu priekšā - priekšējās durvīs un vajadzība pēc skaļruņiem pakaļējā plauktā atkritīs kā nebijusi! Wink
Viens labs skaļruņu pāris ir daudz labāk nekā divi sūdīgu skaļruņu pāri... naac

Protams neviens Tev neliedz kāpt uz šiem grābekļiem par Taviem līdzekļiem... naac

NU, es vēl nekur nekāpju, vnk skatos uz dažādiem grābekļiem un izvērtēju iespējas...  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu dzirdējusi, kā skan alfas audio sistēma, kurā ir visas paredzētās tumbas, un arī elipses, un mani tas pilnībā apmierināja.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dulcineja rakstīja:
Esmu dzirdējusi, kā skan alfas audio sistēma, kurā ir visas paredzētās tumbas, un arī elipses, un mani tas pilnībā apmierināja.


Ārzemnieki, kamēr nav ieraudzījuši Latvijā dzīvojošās meitenes, arī domā ka pie viņiem ir visskaistākās un koptākās meitenes uz pasaules... Wink

Un man kaut kā neiet kopā - elipses un bose, varbūt es kļūdos, bet manuprāt kaut kas nav riktīgi

Un jā, ja patiešām 156 sedanam ar Bose pakaļplauktā ir patiešām ELIPSES, tad es kaut kā tomēr negribu ticēt ka tās ir dalītās vai platjoslas skandas...

P.s.
un pat ja ir tā bose, tad - viņai lielāko daļu skanējuma rada tieši BOSES stipreklis/krosovers/procesors
Kā arī viņā skan labi, bet līdz zināmam līmenim. Skan, bet neaizrauj...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bosei tur nak subini, nekadas elipses orginali tur nenak, un 156 gadijuma sedans ar bose ir liels retums, pirms feislifta salona man skiet ka vispar nebija, tas restites ir tikai dekorativas, skalruni nak visas 4 durvis Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Radio kods 
Sveiki,notika bēda-nosēdās aķīts,līdz ar to rādžiņš prasa kodu.Skatos,ka var dabūt to par maksu,bet moš kādam ir pieeja kaut kam tādam.Radio sērijas numurs ir BE2569W5015369

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Radio kods 
MR21 rakstīja:
Sveiki,notika bēda-nosēdās aķīts,līdz ar to rādžiņš prasa kodu.Skatos,ka var dabūt to par maksu,bet moš kādam ir pieeja kaut kam tādam.Radio sērijas numurs ir BE2569W5015369


Var meginat http://www.radio-code.lt bet man nekad nav izdevies dabut kodu, kas stradatu, bus vien jamaksa...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Njaa,tur kaut kaa neatpaziist to maģi.Atradu kaut kādu kaukulātoru netā-iekačāju,tas kaut ko izmeta,bet nav īstais Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man Mersim ņēma ārā veco rādžu ārā pie dominiksa un viņiem pajautāju lai iedod līdzi kodu, mazums noderēs.
Un šie par 3vai 4Ls man viņu kautkā nolasīja.
Varbūt Autoficina vai Modena auto arī tā var.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Yahoo Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ghetto radio uzstādīts shura



_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
bosei tur nak subini, nekadas elipses orginali tur nenak, un 156 gadijuma sedans ar bose ir liels retums, pirms feislifta salona man skiet ka vispar nebija, tas restites ir tikai dekorativas, skalruni nak visas 4 durvis Wink


Man gan šķiet, ka subs tur ir viens un tas nav gluži plauktā (redzams)...
Reku ir Bose: http://galleryplus.ebayimg.com/ws/web/231051509830_1_0_1/1000x1000.jpg


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
koijotins rakstīja:
bosei tur nak subini, nekadas elipses orginali tur nenak, un 156 gadijuma sedans ar bose ir liels retums, pirms feislifta salona man skiet ka vispar nebija, tas restites ir tikai dekorativas, skalruni nak visas 4 durvis Wink


Man gan šķiet, ka subs tur ir viens un tas nav gluži plauktā (redzams)...
Reku ir Bose: http://galleryplus.ebayimg.com/ws/web/231051509830_1_0_1/1000x1000.jpg

Šitas it no vagona


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Oga rakstīja:
koijotins rakstīja:
bosei tur nak subini, nekadas elipses orginali tur nenak, un 156 gadijuma sedans ar bose ir liels retums, pirms feislifta salona man skiet ka vispar nebija, tas restites ir tikai dekorativas, skalruni nak visas 4 durvis Wink


Man gan šķiet, ka subs tur ir viens un tas nav gluži plauktā (redzams)...
Reku ir Bose: http://galleryplus.ebayimg.com/ws/web/231051509830_1_0_1/1000x1000.jpg

Šitas it no vagona


Imho sedanam nav būtiskas atšķirības. Lai gan galvu ķīlā nelikšu. Tad jāvelk Pelēcis ārā no angāra & jāpēta. To kaut kad varu izdarīt, bet, pa lielam, reāli pofig naac Un audio jautājumos es plusmīnus klausītu, ko Palaidniex te muld...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database