Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
156 audio
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man pat tas aux lv neverās vaļā, būs mājās jāpaskatās

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Stranger rakstīja:
linki neiet Sad


hmm, man iet  Rolling Eyes

man arī iet


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man skiet, vertigak ir nopirkt changera ligzda sprauzamo multimediju adapteri ar bluetooth handsfree un lietot handsfree telefonu, navigaciju, muzonu no telefona, bet to superaudio instalesanai paredzeto piki ieinstalet majas sistema, jo masinas tomer ir loti parejosas lietas...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja ir galīgi nebaudāmi, tad jau rigondu gluži atstāt nevar emo


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Man skiet, vertigak ir nopirkt changera ligzda sprauzamo multimediju adapteri ar bluetooth handsfree un lietot handsfree telefonu, navigaciju, muzonu no telefona, bet to superaudio instalesanai paredzeto piki ieinstalet majas sistema, jo masinas tomer ir loti parejosas lietas...


Kā reizi viens no linkiem bija uz to pričendālu

http://www.aux.lv/lv/210-alfa-romeo


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir man jau izvads uz USB un čeindžeri un mājās ar normāls aparāts Very Happy , bet problēma ir pašā skaņā un gļlukainā magnetolas vadībā... varbūt ir izvads uz pastūzi tam maģim?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stranger rakstīja:
Ir man jau izvads uz USB un čeindžeri un mājās ar normāls aparāts Very Happy , bet problēma ir pašā skaņā un gļlukainā magnetolas vadībā... varbūt ir izvads uz pastūzi tam maģim?


Oriģinālais maģons ir tieši tas pats, pat ja nokomplektēts ar bozi... Maģons nav nekāds HiEnd's, bet nu pie galīgiem nespējniekiem arī nav ieskaitāms.
pati skaņa ir pašu skaļruņu mocību šedevrs, a kas tieši gļukains ir maģona vadībā?

 Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gļuki... nu piemēram katru reizi ieslēdzot , tas ieslēdzas pēc sava garastāvokļa, vai uz radio vai changeri... cd vispār reti palaižas, ja pirms izslēgšanas bija skanējis. Eject poda diskam ne vienmēr nostrādā.... nu tāds... savdabīgs Smile


Cik nopratu šis rāmīts ir FL panelim?! tas

varētu glābt situāciju, paldies par info Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stranger rakstīja:
gļuki... nu piemēram katru reizi ieslēdzot , tas ieslēdzas pēc sava garastāvokļa, vai uz radio vai changeri... cd vispār reti palaižas, ja pirms izslēgšanas bija skanējis. Eject poda diskam ne vienmēr nostrādā.... nu tāds... savdabīgs Smile


Cik nopratu šis rāmīts ir FL panelim?! tas

varētu glābt situāciju, paldies par info Smile


Par rāmīšiem laikam jau būsi trāpījis... Izskatās īstais, bet piezvani tiem čaļiem tie pateiks, kurš un kā.
Par maģonu - tev būs pagadījies nojāts, sačakarēts vai tamlīzīgi.

Domāju, ja nav specifisku prasību ficukā varētu nejauši pagadīies arī kāds ejošs oriģinālais maģons.
Jo, ja nav īpašu prasību - tas nav nemaz sliktākais variants...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu man ar tāda aizdoma ka kaut kas nav kā vajag ar viņu... skan tikai augšas un vidi... varbut kas pasvilis ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
В 156 помогла только полная проработка дверей + новые динамики. Двери проклеены вибропластом, Местами в 3 слоя, + сплен внутрь, + проклеена обшивка, и Герцы в помощь. Есть и низы, и средние и верха.
В ГТ стоит Боуз цф-2. Мп-3 читает отлично. Двери с шумкой и виброй с завода, саб родной играет хорошо. Всё сбалансировано.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database