Atbildēt pie šī temata 218 lapa no 264 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 262, 263, 264  Nākošais
Sīkums, bet patīkami
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
ralfins rakstīja:
vilsons rakstīja:
Pēdejā laikā sifons sāka gļukot, slēdzās ārā tā itkā būtu tukša bača, kaut gan reāli lielāko ties atlikums bija +-50%. Parcik trubai vēl bija atlikuši ~2mēneši garantija, nesu uz remontu. Pēc trīs dienām no servisa atnāk sms ka varu saņemt savu gadžetu. Šodien saņēmu nevis savu veco gadžetu, bet gan PILNĪGI JAUNU!!!


...4s vai 5?... Rolling Eyes

4s nodevu uz remontu, 4s svežaku saņēmu vietā


...es būtu mēģinājis runāt par 5s ar piemaksu no manas puses...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
vilsons rakstīja:
ralfins rakstīja:
vilsons rakstīja:
Pēdejā laikā sifons sāka gļukot, slēdzās ārā tā itkā būtu tukša bača, kaut gan reāli lielāko ties atlikums bija +-50%. Parcik trubai vēl bija atlikuši ~2mēneši garantija, nesu uz remontu. Pēc trīs dienām no servisa atnāk sms ka varu saņemt savu gadžetu. Šodien saņēmu nevis savu veco gadžetu, bet gan PILNĪGI JAUNU!!!


...4s vai 5?... Rolling Eyes

4s nodevu uz remontu, 4s svežaku saņēmu vietā


...es būtu mēģinājis runāt par 5s ar piemaksu no manas puses...

Nestrādā šis variants. Ābols visā pasaulē gan garantijas, gan pēc garantijas remontā izsniedz to pašu modeli, tādā pašā specifikācijā, krāsā. Viņi nodrošina remontu arī 2 un 3 iPhone, bet nemaina tos uz jaunāku modeli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un vieta dod nevis jaunus, bet "refurbished", ta vismaz aboltevs stasta… Es ari vienu tadu pusotru gadu skrapetu samainiju pret jaunu, kad saka glucit super


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
ralfins rakstīja:
vilsons rakstīja:
ralfins rakstīja:
vilsons rakstīja:
Pēdejā laikā sifons sāka gļukot, slēdzās ārā tā itkā būtu tukša bača, kaut gan reāli lielāko ties atlikums bija +-50%. Parcik trubai vēl bija atlikuši ~2mēneši garantija, nesu uz remontu. Pēc trīs dienām no servisa atnāk sms ka varu saņemt savu gadžetu. Šodien saņēmu nevis savu veco gadžetu, bet gan PILNĪGI JAUNU!!!


...4s vai 5?... Rolling Eyes

4s nodevu uz remontu, 4s svežaku saņēmu vietā


...es būtu mēģinājis runāt par 5s ar piemaksu no manas puses...

Nestrādā šis variants. Ābols visā pasaulē gan garantijas, gan pēc garantijas remontā izsniedz to pašu modeli, tādā pašā specifikācijā, krāsā. Viņi nodrošina remontu arī 2 un 3 iPhone, bet nemaina tos uz jaunāku modeli.

 Tikko nocīnijos ar savu 5 fonu, pēc 10 mēnešu lietošnas noklājš lādēšana,nodevu remontā novembra vidū(lai neizkristu no aprites nopirku 5c man pat patika) un tad sākās riņķa dancis! Zvana no remonta ka nevarot salabot un samainīt neesot iespējams jo man esot saplēsts stiklīņš,nu ok , jautāju kādi varianti džeks saka ka padomāšot,pēc kāda laika zvana no remonta un piedāvā 2 variantus!1 tomēr varot sataisīt lādēšanu! 2 varot samainīt pret jaunu,bet ar manu piemaksu Ls85,- Piekritu 2 variantam, pēc 2dienām tipa jaunā truba Madonā,skatos skeptiski uz iepakojuma celofāna maisiņš  Sad  Uzinstilējot i tunes ,telefons izrādās bez imei koda, savam mākonim klāt dabūt nevaru ,sinhronizēt ar pārējiem āboliem nevaru,nospriedu ka kautko nepareiz esmu izdarijis un atliku uz vēlāku laiku,nebij jau ilgi jāgaida kad truba sāka gļukot,slēdzās iekšā  ārā,tad pati izdzēš kontaktus,tad sms!!!  Aiznesu atpakaļ un uzrakstiju nopietnu pretenzijas pavadvēstuli LMT Very Happy ar detalizētu izklāstu par trubām un pretenzijām par piestādītiem rēķiniem!!! Tagad LMT ar manīm komunicē ar ierakstītu vēstuļu starpniecību(pat uzaicinājumu ierasties pēc jaunās trubas atsūtija ierakstītā vēstulē =sms)!!! Bet šodien atkal esmu saņēmis jaunu trubu,ekonomisko maiņu(celefāna maisiņā) IMEI kods ir,un viss funkcionē! P.s tā arī ir ka maina uz tādu pašu modeli,krāsu!!! Tik es nesaprotu patiešām šie ekonomiskās maiņas tel no Ķīnas uz Poliju un pēctam uz LV nāk bez jebkāda iepakojuma Rolling Eyes ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man darbā baidzot ir parādījies ienternets!!! Very Happy
Varbūt jums tas liekas smiekīgi bet "I`ts a big thing". Lai arī limitēts un klibs, bet varu sekot līdzi aktualitātēm. yo Very Happy


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā man patīk saņemt Ziemassvētku dāvanas...






Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atradu zem eglītes  alfavirus



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Spainim apskate līdz 2015.gadam (2014. izlaižam) - nais.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Spainim apskate līdz 2015.gadam (2014. izlaižam) - nais.


ka tika 2015. gadā dēļ nodokļu summas piemetās "Makatanav" sindroms...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
j.k. rakstīja:
Spainim apskate līdz 2015.gadam (2014. izlaižam) - nais.


ka tika 2015. gadā dēļ nodokļu summas piemetās "Makatanav" sindroms...

Nav jau tik traks tas nodoklis vēl pagaidām...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
palaidniex rakstīja:
j.k. rakstīja:
Spainim apskate līdz 2015.gadam (2014. izlaižam) - nais.


ka tika 2015. gadā dēļ nodokļu summas piemetās "Makatanav" sindroms...

Nav jau tik traks tas nodoklis vēl pagaidām...


Gribēju šodien iziet atkārotot skati (lukturis nebija noregulēts pēc nomaiņas) tādu CSDD es neatceros kopš 90-to vidus - mašīnas vienkārši kosmiski daudz - pat eksāmenu laukums piebāzts ar mašīnām gan uz TA, gan uz numur salīdzināsanu gan CSDD - kaut kāds pilnīgs kosmoss.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM rakstīja:
j.k. rakstīja:
palaidniex rakstīja:
j.k. rakstīja:
Spainim apskate līdz 2015.gadam (2014. izlaižam) - nais.


ka tika 2015. gadā dēļ nodokļu summas piemetās "Makatanav" sindroms...

Nav jau tik traks tas nodoklis vēl pagaidām...


Gribēju šodien iziet atkārotot skati (lukturis nebija noregulēts pēc nomaiņas) tādu CSDD es neatceros kopš 90-to vidus - mašīnas vienkārši kosmiski daudz - pat eksāmenu laukums piebāzts ar mašīnām gan uz TA, gan uz numur salīdzināsanu gan CSDD - kaut kāds pilnīgs kosmoss.


Tas bija paredzams, vieniga darbdiena pedejas divas gada nedelas, visi vel grib kaut ko paspet naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
JM rakstīja:
j.k. rakstīja:
palaidniex rakstīja:
j.k. rakstīja:
Spainim apskate līdz 2015.gadam (2014. izlaižam) - nais.


ka tika 2015. gadā dēļ nodokļu summas piemetās "Makatanav" sindroms...

Nav jau tik traks tas nodoklis vēl pagaidām...


Gribēju šodien iziet atkārotot skati (lukturis nebija noregulēts pēc nomaiņas) tādu CSDD es neatceros kopš 90-to vidus - mašīnas vienkārši kosmiski daudz - pat eksāmenu laukums piebāzts ar mašīnām gan uz TA, gan uz numur salīdzināsanu gan CSDD - kaut kāds pilnīgs kosmoss.


Tas bija paredzams, vieniga darbdiena pedejas divas gada nedelas, visi vel grib kaut ko paspet naac


Da nē - it kā rīt arī strādā:
http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informacija/preses_relizes/2013/?doc=2219

Laikam jāmēģina no paša rīta, kad visi vēl guļSmile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JM rakstīja:
elbee rakstīja:
JM rakstīja:
j.k. rakstīja:
palaidniex rakstīja:
j.k. rakstīja:
Spainim apskate līdz 2015.gadam (2014. izlaižam) - nais.


ka tika 2015. gadā dēļ nodokļu summas piemetās "Makatanav" sindroms...

Nav jau tik traks tas nodoklis vēl pagaidām...


Gribēju šodien iziet atkārotot skati (lukturis nebija noregulēts pēc nomaiņas) tādu CSDD es neatceros kopš 90-to vidus - mašīnas vienkārši kosmiski daudz - pat eksāmenu laukums piebāzts ar mašīnām gan uz TA, gan uz numur salīdzināsanu gan CSDD - kaut kāds pilnīgs kosmoss.


Tas bija paredzams, vieniga darbdiena pedejas divas gada nedelas, visi vel grib kaut ko paspet naac


Da nē - it kā rīt arī strādā:
http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informacija/preses_relizes/2013/?doc=2219


Laikam jāmēģina no paša rīta, kad visi vēl guļSmile

un tu doma būsi vienīgais, kas tā domā Very HappyVery HappyVery Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 218 lapa no 264 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 262, 263, 264  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database