Atbildēt pie šī temata 70 lapa no 98 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 96, 97, 98  Nākošais
Alfa & ziema
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Norkis rakstīja:


Tak tie amji nav priekš -25. Kamēr vēl nav uzsiluši, ieliec nelielā bedrītē un čau.

+10000
man ir tieši tas pats.KONI  :pegazins: iesaluši un braukt ir žopa


Man mājās stāv tikko atnākuši KONI sport amortizatori, likšu uz vasaru.
Vilson, tas nozīmē, ka ar Koni ziemā nav ieteicams braukt, vai var braukt tikai prātīgi un lēnām čekojot bedres?  Rolling Eyes  Confused


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas nozime tikai to, ka vilsona zirgi ir nospragusi  :ralfins_klape_ezeli:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
tas nozime tikai to, ka vilsona zirgi ir nospragusi  :ralfins_klape_ezeli:


 Shocked Kā, visi koņi ziemā sprāgst nost?


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hvz, mani koņi joprojām dzīvi, kādi......hmmm 4 gadi  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
amja pirma pazime, ka tam ir gals, ir tas, ka tas ziema iesalsts. atceros savulaik lancai, amji iesala, pie kam iespiesta stavokli - autinjs automatiski kluva sedinats, kad atkusa, tad pacelas atkal augstak. aiwa Nomainiju - viss chiki.

p.s.
super elju tests - nedaudz analizes deretu. Bet skaidrs viens - ar Salenia racingu autinjs netiks kustinats lidz pirmie krokusi izlidis no zemes Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pilnigi noteikti var teikt, ka ari Stokholma iestajusies ziema ara -15 (no ritiem) un snieg. Alfas veljoprojam uz ielam redzu... itin biezi acis priece no rita pretim braucosa "asfaltkrasas" 156 GTA Sportwagons super
a ta viss skaisti - balts un tiirs. Svensoni nedaudz divaini, ielas netiek iesalitas, ir tikai nedaudz pakaisits dolomitinjs i fsjo. ielas slidenas, bet nemot vera ieverojamo satiksmes intensitati, esmu parsteigts, ka neredzu avarijas. Laikam tomer brauksanas kultura un iemanjas dara savu.
Uz jautajumu, kapec netiek berts sals skatas uz mani ar lielam acim un neizpratne atbild - bet tad tachu tas viss sasals un nebus nekada tolka, sali mes parstajam kaisit, kad temperatura noslid zem -5.... Hm... Interesanti!

Satiksmes autobusi likumos drifteee... nav no tam patikamakajam sajutam, itseviskji, kad "garmoshka" aiziet pa pieskari un ar zinamu laika nobidi jutami norauj autobusu no trajektorijas c . bet tas laikam ta normali, jo iznemot mani sis jautribas nevienu neuztrauc.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Uz jautajumu, kapec netiek berts sals skatas uz mani ar lielam acim un neizpratne atbild - bet tad tachu tas viss sasals un nebus nekada tolka, sali mes parstajam kaisit, kad temperatura noslid zem -5.... Hm... Interesanti!


Bet pie mums šodien vēl Āgenskalnā redzēts kā cītīgi tika bārstīts sāls uz visām 'pusēm Doh!
Galvenais kad brauca pāri tiltam neko nebēra, bet kad pārbrauca tad uz pilnu klapi. Vēl padomāju zin, ka sūdi un uz tiltiem neber, bet plāns tak jāpilda Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dlhawk rakstīja:
xls99 rakstīja:
Uz jautajumu, kapec netiek berts sals skatas uz mani ar lielam acim un neizpratne atbild - bet tad tachu tas viss sasals un nebus nekada tolka, sali mes parstajam kaisit, kad temperatura noslid zem -5.... Hm... Interesanti!


Bet pie mums šodien vēl Āgenskalnā redzēts kā cītīgi tika bārstīts sāls uz visām 'pusēm Doh!
Galvenais kad brauca pāri tiltam neko nebēra, bet kad pārbrauca tad uz pilnu klapi. Vēl padomāju zin, ka sūdi un uz tiltiem neber, bet plāns tak jāpilda Laughing

vai tik tiltus neapsaimnieko sia "rīgas tilti", bet ceļus as "ceļu pārvalde" vai kāds cits sia mia ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
dlhawk rakstīja:
xls99 rakstīja:
Uz jautajumu, kapec netiek berts sals skatas uz mani ar lielam acim un neizpratne atbild - bet tad tachu tas viss sasals un nebus nekada tolka, sali mes parstajam kaisit, kad temperatura noslid zem -5.... Hm... Interesanti!


Bet pie mums šodien vēl Āgenskalnā redzēts kā cītīgi tika bārstīts sāls uz visām 'pusēm Doh!
Galvenais kad brauca pāri tiltam neko nebēra, bet kad pārbrauca tad uz pilnu klapi. Vēl padomāju zin, ka sūdi un uz tiltiem neber, bet plāns tak jāpilda Laughing

vai tik tiltus neapsaimnieko sia "rīgas tilti", bet ceļus as "ceļu pārvalde" vai kāds cits sia mia ?

tiesi ta -tiltus apsaimnieko -Latvijas tilti un Rigas tilti -ielas jau parejas celu buves firmas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tolks no tā sāls, ja viņš izkausē un sasalt moentāli kaisi vai nekaisi slīd tāpat mošk varēja izbūvēt apsildāmus ceļus Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man par bosch akisiem ir viedoklis un ne tas labakais  Rolling Eyes  it ipasi par s4  Rolling Eyes  reali iet tikai benzuniekiem un dizeliem tik lidz - 16 gradiem  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
man par bosch akisiem ir viedoklis un ne tas labakais  Rolling Eyes  it ipasi par s4  Rolling Eyes  reali iet tikai benzuniekiem un dizeliem tik lidz - 16 gradiem  Wink

hmm varbut maldos -bet man pasam stav bosch s4 74 ah -ja nemaldos  -iet jau 2 gadu.Un sodien pie -25 pieskilu ar pirmo reizi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tev ir paveicies  Wink  bet no pasa /klientu pieredzes ir 50:50  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šorīt uz D tilta 25 avārijas !!!!!!!
kad viņu būvēja es domāju, kas tur būs ziemā Smile

bet man tomēr nedod mieru doma, ka  vakar un šodien Rīgas ielas sačakerēja ielu tīrītāji, neredzu nevienu iemeslu kādēļ Rīgas ielas vienā dienā no pilnīgi sausām pārvērtās pilnīgā ledū !!!!!
tas mazais piektdienas sniedziņš ?
vai tas, ka viņam uzbēra sāli, kas pie -20 sataisīja ziepes


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 70 lapa no 98 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 96, 97, 98  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database