Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Saulīte lec alfiks nelec
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Saulīte lec alfiks nelec 
Baigā problēma  ir alfiņa 156 20ts 97g..... kautas izbeidzās..... braucot sāka raustiities  un lenam pazust apgriezieni un jauda lidz apstājās pa visam un noslāpa un vairs nevarēja palaist....pat starteri lāgā negribēja griest... tā kā akīts butu nosēdies... tad pēc kadas stundas pieleca kā nekas nebutu bijis bet kā sak braukt tā atkārtojas vis tas pats....Varbut kads var paskaidrot kas tas pa ligo briinumu  Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Saulīte lec alfiks nelec 
Nezinu vai tā pati vaina Tev, bet man bija tā ka ari zuda abgriezieni, ka piebremzeju kaut kur ta pazuda abgriezieni un noslāpa un darbinot neleca, tad kādas 5-10min neaiztiku un pec tam aizgaja vis normali. Man bija vaian elektronika, abgriezienu ds sensors nojuka. Aizbraucu uz Fiat centru uz diagnostiku, ātri atrada problēmu un sataisīja:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jā kaukas līdziigs ir bet man tik nevis bremzējot bet spiežot gāzes pedāli raustas un uz priekšu neiet Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
osvalds rakstīja:
Nu jā kaukas līdziigs ir bet man tik nevis bremzējot bet spiežot gāzes pedāli raustas un uz priekšu neiet Confused


Ja kaut ko saproti no auto uzbūves un darbības principiem sāc pārbaudīt (es tik nezinu kā tieši pārbaudīsi) visus devējus pēc kārtas. Nu labi - caurumu ieplūdes trubā vajadzētu spēt diagnosticēt pašam...

Ja nav nojēgas aizbrauc uz jebkuru servisu, kurš spējīgs veikt datordiagnostiku. Izklausās pēc kloķenes devēja, varētu būt gaisa mērīāja problēmas, varētu būt vēl kaut kas...
Internetdiagnostika būs gauži neprecīza


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jā tāds ir plāns dzit uz diagnostiku....savādāk Jau neatrast kas no elektronikas čupā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt man ar bij uz gazi, kad spiedu jo es ka apstajos un gribēju atkal braukt ta nebrauca. Pirms tam bija vienu reizi tā un pēc kādas nedeļas jau ik pēc dažiem metriem.

Tev panelī nekāda lampiņa nedeg?

Es vedu uz diagnostiku Gunāra Astra iela 5, uz Fiat centru.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai "check engine" lampiņa ar deg ?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jā lampiņas deg visādas airbega un baterijas... abs ar medz iedekties... bet  tāda motoru parbaude gan nedeg.... nu cik servisā pastijos tad strāva kaukur list ārā un izbeidzas Very Happy ...atstāju tās galvasapes servisā Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
osvalds rakstīja:
Nu jā lampiņas deg visādas airbega un baterijas... abs ar medz iedekties... bet  tāda motoru parbaude gan nedeg.... nu cik servisā pastijos tad strāva kaukur list ārā un izbeidzas Very Happy ...atstāju tās galvasapes servisā Very Happy


airbaga un abs lampa mēdz iedegties, ja akkū klemmes vaļā vai kaut kur lielo vadu sistēmā ne- vai  puskontakts


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database