Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
155 Q4
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
SmileSmileSmileSmileSmile
arī trasē ir tāpat kā uz ielas, ja brauc kā visi, tad pilnīgi bez stresa SmileSmileSmile
ja brauc ātrāk tad arī viss labi Smile  bet meistarība neļauj braukt ļoti ātri
braukt aiz elbes ļoti jautri, brauc, skaties un nevari saprast , ko viņš tur dara SmileSmileSmileSmileSmile

(ārnijs neskaitās, viņš ar savu saab mani apdzina, kā stāvošu )


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arnijs rakstīja:
palaidniex rakstīja:
arba rakstīja:
šodien izdzinu kaujas ratus ledus trasē Smile
interesanti un līdz galam nesaprotami SmileSmileSmile


lēnāk nekā ar leksi?  Rolling Eyes

  da beidz! Laughing
Pabraucu laiciņu aizmugurē.  Bija labi! super


tad jau super ja vēl skaita, ka tā pirmā nakt... oi (peidodiet) pirmā reize uz ledus trases...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man laikam palīdzēja, ka neesmu vispār braucis uz ledus trases ne ar pakaļas, ne priekšas piedziņu, nebija nekādu iemaņu ko aizmirst Smile
bet ir brīdis, kad nesaprotu , kas jādara jādod virsū, vai jāatmet SmileSmileSmileSmile
N7 bļāva - gāzi, gāzi, bet man likās , ka jāatmet, laikam viņam bija taisnība


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
brīdis ir tad, kad dibens grib apsteigt purnu Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pie vinas baigi japiesaujas, ja gribas braukt atri un smuki, jo lidz apm 3000 apgriezieniem vina vispar neiet, rieteni neizspole, masina neizslid, vienkarsi brauc pa trasi, grozi sturi, likumos stumj ara purnu, diez gan garlaicigi.

bet parstepselejot kadu robu zemak un noturot to motoru dziesma ir pavisam cita lieta. man gadijas vilsona stila uzraut ieksmalu. gaju pa to lezeno plaso likumu skersam pa armalu, viss kruta, atrums labs, bet baigi nacu klat prieksa esosajai masinai. kaut ka instinktivi atmetu gaziti tipa lai slid, bet sita masina momenta partrauca slidet lidzsineja virziena un aizgaja skersam pari trasei tiesi ieksmalas kupena  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
brīdis ir tad, kad dibens grib apsteigt purnu Smile

  Nu gandrīz visām Q tajā brīdī ir jāiztaisno stūre un jādod virsū. kad atgūta taisnvirziena kustība, tad var atkal domāt par nākošo manevru.  Vismaz Leons visu laiku prasījās, lai viņu "iestāda" braukšanas virzienā. Principā tā bija braukšana visu laiku pa mazām taisnītēm, jo tam dzelzim, nez kāpēc, visi rati piedzinās vienādi, bet tas bija tad, kad mehāniski saslēdza pilnpiedziņu. Bez tā maģiskā kloķīša tā bija parasta FWD


_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es braucu tikai ar 2 ātrumu , visu laiku turot apgriezienu turbīnas darba zonā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
visātrāk noteikti ir sadalīt trasi taisnēs,  mierīgi pagriežam, noliekam auto taisni un pedālis grīdā SmileSmile
bet vai tā ir interesanti ?????


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
pie vinas baigi japiesaujas, ja gribas braukt atri un smuki, jo lidz apm 3000 apgriezieniem vina vispar neiet, rieteni neizspole, masina neizslid, vienkarsi brauc pa trasi, grozi sturi, likumos stumj ara purnu, diez gan garlaicigi.

bet parstepselejot kadu robu zemak un noturot to motoru dziesma ir pavisam cita lieta. man gadijas vilsona stila uzraut ieksmalu. gaju pa to lezeno plaso likumu skersam pa armalu, viss kruta, atrums labs, bet baigi nacu klat prieksa esosajai masinai. kaut ka instinktivi atmetu gaziti tipa lai slid, bet sita masina momenta partrauca slidet lidzsineja virziena un aizgaja skersam pari trasei tiesi ieksmalas kupena  Shocked


Manas bālās atmiņas par n-gadus atpakaļ vācijā pamēģinātu Q4 pa grantētu netīru asfaltu bija tā pat - kamēr do ručkā līkumā gāja plaši, tiko atmetos ievilka iekšā līkuma ieikšmalā...
Droši ibraukt pa ledu iir 43 reizes savādāk un tur viss kautkā savādāk reaģē...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kņigu ņe čital (ar veco Q4 sistēmu neesmu krāmējis), bet... Nemaz TIK ĻOTI tās awd piedziņu sistēmas savā starpā neatšķiras. Nianses ir no sērijas "šinī brīdī subārs tomēr mazliet vairāk velk ar priekšu kā afa" utml., ko nez vai, pirmo reizi pa ledu braucot, ir jēga iztirzāt. Kopumā teikšu, ka Nr. 7 noteikti ir taisnība. Brīdī, kad pakaļpiedziņas radītie zemapziņas instinkti liek mest nost, lūgt Dievu un/vai bremzēt, ar pilnpiedziņu ir jāber grīdā. Man ir gadījies izvilkties arī no bezcerīgām slīdēm (lasi: auto ir jau praktiski perpendikulāri ceļam). Par turbomotoriem piekrītu elbee. Man tie vienmēr ir patikuši, bet, īpaši jau vecāka gadagājuma augstspiediena dzinējiem, tie nemitīgi jātur tonusā. Nedoddies nolaisties zem turbozonas apgriezieniem un nonākt turbobedrē... emo
PS: ja būtu zinājis, ka melnā būs svētdien trasē, būtu aizbraucis. Tātad tomēr slikti, ka nezvanījāt  :akmens:


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viss skaidrs, pilnpiedzinas masinai jadod virsu visos gadijumos. sudi sakas, kad atmetas. man pec pakalpiedzinas vieniga problema bija tiesi ar to, ka atmetoties masina nevis turpina slidet, bet sparigi raujas kaut kada neizprotama virziena. tatad vai nu grida ir gaze vai nu bremze. ka braucot pa asfaltu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
viss skaidrs, pilnpiedzinas masinai jadod virsu visos gadijumos. sudi sakas, kad atmetas. man pec pakalpiedzinas vieniga problema bija tiesi ar to, ka atmetoties masina nevis turpina slidet, bet sparigi raujas kaut kada neizprotama virziena. tatad vai nu grida ir gaze vai nu bremze. ka braucot pa asfaltu Wink


Nepiekritīšu gan. Baltā uzvedās ikurāt kā pakaļpiedziņa ar bloķi, ja atmet slidenos apstākļos - resp. nonāk vēl dziļākā slīdē. Par 155 - hvz.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man 6dien no laukiem braucot pa sniegoto ceļa daļu neticami ideali turējās...
bet iebraucot S kurš gaja us leju saka smuki slīdēt pakaļa...tur atlaidu visu vaļā ar 3 aisgaja ka sturi turēju...

P.S. Usliekot beidsot atjaunoto gumiju braukšana VISPĀR vairs nav interesanta.... grudaks


_________________
Traktors izbijis
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šovakar atstāju Q4 ficīnā un iekāpu Lex
ŠOKS !!!!!!!!!!!!!! Pilnīgs !!!!!!!
Brauc kā ietīts vatētā segā, klusums, nekādas uztveramas informācijas no ceļa, ne ar dibenu, ne ausīm, ne stūres
sajūta, ka neiet, nebremzējas , nestūrējas, bedres ko 155 pārvar ar bums-krakš, nejūt vispār, kaifa no braukšanas gandrīz nekāda
Viestura prospektā (vēl zīmes 70 nav) paskatījos spidometrā - 110 km/h
Ap Vecāķiem jau apradu un sāku ķert kaifu no miera un klusuma Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
šovakar atstāju Q4 ficīnā un iekāpu Lex
ŠOKS !!!!!!!!!!!!!! Pilnīgs !!!!!!!
Brauc kā ietīts vatētā segā, klusums, nekādas uztveramas informācijas no ceļa, ne ar dibenu, ne ausīm, ne stūres
sajūta, ka neiet, nebremzējas , nestūrējas, bedres ko 155 pārvar ar bums-krakš, nejūt vispār, kaifa no braukšanas gandrīz nekāda
Viestura prospektā (vēl zīmes 70 nav) paskatījos spidometrā - 110 km/h
Ap Vecāķiem jau apradu un sāku ķert kaifu no miera un klusuma Smile


a ko Oga teica par mazo apli ap bravu?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database