Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Klimata kontrole!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  



bija par sho lietu reiz runa. topiku atrast nevaru, bet bildi gan atradu naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vieniigais, ka ziimeejums ir pretrunaa ar pamaaciibu, kuraa rakstiits, ka klokjis A jaagriezh uz viskarstaako. shkjiet, ka pareizi bija tekstaa nevis ziimeejumaa. itaalji  ihaaaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pamaaciiba vaaciski Sad zinu triis vaardus vaaciski, un visi lamuvaardi Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
pamaaciiba vaaciski Sad zinu triis vaardus vaaciski, un visi lamuvaardi Very Happy



nu ta nau ko pirkt importa mashiinas Razz ja nu gadiijumaa zini portugaalju, korejieshu vai englju, tad  tulkotaajs reku http://babelfish.altavista.com/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā bilde nemaz nepretendē uz īstenības attainojumu. TXT ir raxtīts:
pie izslēgtas aizdedzes;
 temp kloķi līdz galam, uz max siltumu;
vent=0
plūsmu - sejā

ieslēdz aizdedzi

pogu b pagriez AUTO-0-AUTO-0

izslēdz aizdedzi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Tā bilde nemaz nepretendē uz īstenības attainojumu. TXT ir raxtīts:
pie izslēgtas aizdedzes;
 temp kloķi līdz galam, uz max siltumu;
vent=0
plūsmu - sejā

ieslēdz aizdedzi

pogu b pagriez AUTO-0-AUTO-0

izslēdz aizdedzi


Tātad veicot šīs te darbības klimai vaijadzētu šancēt automātiski ja,es pareizi saprotu???Vnk man arī ir šāda lieta ka tā klima strādā manuālā režīmā,tobiš jāspaida tā podziņa vienmēr kad vajag.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
"skaļums" Tev pa labi-pa kreisi regulējas shura A kondiška ar sniegpārsliņas podziņu slēdzas iekšā un ārā (ja Tev tāda ir)  Smile


man vajag lai ta pati sledzas kad tipa par karstu, un pati sledzas ara,lai snjezinku nespaiditu visu laiku, a to, kad visu laiku ieslegta punjki tek  down nu itka jau paskaidroja augstak, paldies elbee par bilditi un niksonam par tulkojumu Smile pamatskolaa uz vacu val nestaigaju, bet vidusskolaa macijos pamatskolas vielu, ta ka neka nesaprotu  Razz  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Pagaans rakstīja:
pamaaciiba vaaciski Sad zinu triis vaardus vaaciski, un visi lamuvaardi Very Happy



nu ta nau ko pirkt importa mashiinas Razz ja nu gadiijumaa zini portugaalju, korejieshu vai englju, tad  tulkotaajs reku http://babelfish.altavista.com/


he he, es kaa students anglju zinu labaak par vaacu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
andrey87 rakstīja:
ega rakstīja:
"skaļums" Tev pa labi-pa kreisi regulējas shura A kondiška ar sniegpārsliņas podziņu slēdzas iekšā un ārā (ja Tev tāda ir)  Smile


man vajag lai ta pati sledzas kad tipa par karstu, un pati sledzas ara,lai snjezinku nespaiditu visu laiku, a to, kad visu laiku ieslegta punjki tek  down nu itka jau paskaidroja augstak, paldies elbee par bilditi un niksonam par tulkojumu Smile pamatskolaa uz vacu val nestaigaju, bet vidusskolaa macijos pamatskolas vielu, ta ka neka nesaprotu  Razz  Rolling Eyes


Te tev nav taisnība. tiesa, man nav bijuši auto ar šādu, vienkāršu klimu. Bet nedomāju, ka paneļa dizains var izsaukt kaut kādus radikālus risinājumus klimas darbībā.
Mans ieteikums - brauc visu laiku ar auto režīmu. Kad temp nokritīs zem +4, kompresors pats izslēgsies. Vasarā tik pagriez SILTĀKU salonu. Puņķi tev nav no augstuma vai aukstuma  Laughing , bet gan no temperatūras svārstībām.

It kā ar ieslēgtu kondiš tērējot drusku vairāk bendžu. Praksē es neko TĀAADU neesmu novērojis. Toties atkrīt problēma ar aizsvīdušiem logiem (kondišens sausina gtaisu),  sliktu smaku (uz izslēgta radiatora mitruma aug diezgan kaitīgas sēnes)

Tā kā ne  fuck kapeiku, saliec auto režīmā, un uz priekšu  horse

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
...Kad temp nokritīs zem +4, kompresors pats izslēgsies...

ne ponjal druscinj-nafig man kondicionetais gaiss ja ir zem +4  hammer  naac mož tu ne tā saprati-paskaidroju pa parasto-es gribu, lai braucot ar AUTO režīmu, kā tu un raksti, piem stāv AUTO +18, teiksim ja ārā +30 (mašīnā laikam vēl vairāk) lai kondiška ieslēdzas pati, (vai labi es to pats ieslēdzu), bet kad mašīnā kļūst ap +18 lai kondiška PATI izslēdzas, labi voobsčem es pats jau saputrojos un laikam pats pārpratu elbee un manam auto tā nemaz nevar izdarīt  hammer  hammer  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ka roč šorīt es veicu iepriekš minētās darbības un nu man ir tā,kad taka salons ir labi sasilis,tad pagriežot temp uz kautkādi nu piemēram +18 tad iedegās tā zaļā kodiškas lampiņa un turpina jau tad degt visu laiku neatkarīgi no tā kāda temp ir iestādīta.Un vēl,tagad man aizsvīst biku stikli kad auto tiiko iedarbinu.Tam visam ieprikš minētajam tā ir jābūt,vai kautkas nav takā vajag???????


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Nu ka roč šorīt es veicu iepriekš minētās darbības un nu man ir tā,kad taka salons ir labi sasilis,tad pagriežot temp uz kautkādi nu piemēram +18 tad iedegās tā zaļā kodiškas lampiņa un turpina jau tad degt visu laiku neatkarīgi no tā kāda temp ir iestādīta.Un vēl,tagad man aizsvīst biku stikli kad auto tiiko iedarbinu.Tam visam ieprikš minētajam tā ir jābūt,vai kautkas nav takā vajag???????



figvinjzin Wink ja zaljaa lampinja iedegas pati, tad man domaat, ka viss ir kaartiibaa super stikli man 166 arii uz briidi peec iedarbinaashanas aizsviist, bet tikko aiziet kondishkas kompresors, taa atrauj valjaa. laikam salona gaisa filtrs jaanomaina.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet kā ir tagad,kad vot ja man i iestādīta tem nu kadi +24 tad tā kondiška tak nestrādā,kaut arī tā lampiņa deg,jeb kā ir????Jo nu man tā lampiņa deg visu laiku.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
bet kā ir tagad,kad vot ja man i iestādīta tem nu kadi +24 tad tā kondiška tak nestrādā,kaut arī tā lampiņa deg,jeb kā ir????Jo nu man tā lampiņa deg visu laiku.


it kaa nestraadaa. es tik nez kaa vinja uzzin, kad saak sviist logi un to momentaa likvidee. mosh pat straadaa visu laiku kaut kaadaa minimaalajaa rezhiimaa. principa nekaa slikta, jo kondishkas sabojaajas kaareiz no nelietoshanas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet tā degošā lampiņa???Viņa arī turpina degt ja vot piemēram noslāpēju motoru un tad atkal piedarbinu,vienīgi ar pirkstu kustību piespiežot to kondiškas pogu var izslēgt to lamiņu,bet tad šajā gadījumā kā ir,kondiška vairs automātiski pati vairs neieslēgsies ne,jeb kā??????????//


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database