Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  Nākošais
viss par Breru
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
buus kaadreiz jaanobildee sava Cabrio stereosisteemu ,kuru man negribeeja nevienaa Riigas kantorii likt(injemot Alarm&co),jo redz bez jumta neesot vairs taa skanja un neredzot par ko naudu njemt Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
standarta, visleetaakaa Breras (un arii 159) audiosisteema ir briesmiiga. bet par papildus samaksu var dabuut gan mp3 gan bose gan kraasu ekraanu, navigaciju un ko tur veel nee. diivaini, ka testa mashiina ir ar shito meeslu.


vispaar jau "test gavno, avtor mudak". shkjiet, autors ir devies uz jaunaas octavia testu nevis Alfas kupejas. briinos, kaapeec Porsche 911 neviens nekritizee par to, ka aizmuguree nevar ieseesties un izplest kaajas 190cm garsh ambaalis shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
briinos, kaapeec Porsche 911 neviens nekritizee par to, ka aizmuguree nevar ieseesties un izplest kaajas 190cm garsh ambaalis shura


Tur kājām IR vieta. Motors ta aizmugurē  Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no tā aizmugurē sēdošajiem paliek labāk? Very Happy
un neviens (izņemot Klarksonu) nekritizē 91 dzizainu, vietu, kur izvietotas beņķu regulācijas atmiņas pogas, kuras bieži var nospiest ar celi pagriezienā, to ka arī bāzes stereosistēma 911 ir mēsls utt...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pofig ka lobas krasa, slieksni etc. Ta ir alfa! Ta jabut. Galvenais ir brauksanas prieks, kas brerai vareja but daudz, daudz vairak!

Turpinot diskusiju, kurs ir teicis, ka pa LVL 30 000 visam jabut kvalitativi. Nepatik alfas kvalitate, neperc! Alfai ir un bija citi kriteriji, par kuriem ir verts maksat. Es, piemeram, teiktu, ka par LVL 30 000 man negribas toyotu, man negribas hondu un citus mozaika, bet man gribas autinju, kas iet un kas labi izskatas (ari tad, ja tas stav servisa).

Tirgus piedavajums ir gana plash un neviens nespiez pirkt nekvalitativo breru. Es nepirktu breru nevis tapec, ka ta ir nekvalitativa, bet tapec, ka vinja nefiga neiet.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Papildinu. Brera nefiga neiet, ja nem vera 260 zirgus un LVL 30 000 cenu!  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
30 000 LVL ir shpicka. 260Zs ir so-so. Bet 1600kg jau gan ir pisec. Es teiktu, ka slikti ir nevis 1. parametrs, bet 2. un 3. apvienojums. Un veel es nevareetu teikt, ka Brera "nifiga neiet". Nifiga - saliidzinot ar ko? Ar Carrera S? Ar Z4 coupe? Ar Lancer Evo? Jeb saliidzinot ar 156 2.0 TS, kas laikam te ir vairaakumam?
Es teiktu, ka iet pilniigi normaali, pat labi. Vairums no mums (jums) nekad liidz galam "neiztiis" taas mashiinas potenciaalu. Un pilniigi vienmeer kaads izraadiisies ar jaudiigaaku/aatraaku auto. Tad jaakraaj naudinjas Veyronam vai nu vismaz Saleen7 biturbo Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Salidzinot ar savulaik EUR 7k verto 156 TS, LVL 30 000 verta brera nifiga neiet  horse.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu gan jau brera arii kaut kad maksaas 7k EUR Very Happy
PS: 156TS droshi vien shobaltdien jau maksaa kaadus 5-5.5k max shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.alfaromeo.co.uk/brera/


_________________
spider
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Audi TT vs AR Brera vs BMW z4
http://www.youtube.com/watch?v=Ayk_Sh_8dMY&eurl=


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Audi TT vs AR Brera vs BMW z4
http://www.youtube.com/watch?v=Ayk_Sh_8dMY&eurl=


akal uz kashkji velc? Wink shito vigjiku jau iztirzaajaam 2 lapas ieprieksh

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NEXTā ir tests- Vācija pret Itāliju un pret Breru lika BMW 335 Ci un Audi TT Coupe 3,2 (jauno) !!! nu neveiksmīgs salīdzinājums, kgan par Breru jau tika pateikts viss ko te iztirzāja  Razz  Brera zaudēja konkrēti  Embarassed un viss dēļ tā milzīgā svara  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liekas, ka daudzi joprojaam nesaprot Breras suutiibu. Tas nav supersports. Jeb vismaz nav izdevies sports. Brera ir neskaitaamos izdevumos un komisijaas atziita par 2005. gada skaistaako auto. Breras spaiders - par gada convertible. Manispeec tie vispaar var nekur nebraukt. Skaisti! yo Un viss. Ar to pietiek. Pie tam neiet nemaz tik slikti. Tas nav supersporta Z4, kas izsitiis mugurkaulu uz Dzirnavu ielas brugja. Tas nav jociigais TT, kam patieshaam nav vietas aizmuguree un kursh izskataas peec urodiusa, manupraat. Uttuc. Forget it. Sleedzam diskusiju. Brera ir gliitaaka par sho abu kopsummu kvadraataa Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Breras suutiiba ir nolikt pie majas, un saulaina sestdienas riitaa piedarbinaa, pagaazee, paklausiities kaa skan. Smile

Vienigi kas visa tajaa nepatiik ir tas kas zem haubes. Nu kaapeec tas motoriic tik nepievilciigs izskataas, kaapeec bija jaliek virsuu ta plastmasas panna? Ieprieksheejie V6 bija  yo, ar visam hrometajaam trubaam utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database