Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Gribu nopirkt 156 2.4 JTD
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Gribu nopirkt 156 2.4 JTD 
Gribu parsesties no drankiga BMW uz Alfu 2.4 JTD. Kadi jums ir padomi vai citi varianti par Alfa Romeo iegadi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2.4JTD ir baigi plašā kategorija. Moš konkrētāk, budžetu vai vēlamo gadu vai ko citu pastāstīsi?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 156 2.4 JTD 
Budžeta summa 6000+- EUR, es tieši nezinu vai ir tadi varianti ar tadu summu. Ja es to nopirkšu, tas bus mana 2 mašina.
Gribu parastu 2.4 JTD Common Rail. Komplektacijas variantus nezinu tačū tapec nejautaju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pabraukta 156 sanaaks. meklee un lasi shajaa forumaa visu, kas sarakstiits par 156. + diizeljdzineejs ir mazaak problemaatisks kaa benziina dzineeji, tikai vajag iereekjinaat varbuuteejo turbinas remontu.



es nepirktu latvijaa esoshaas vai no lietuvas paardoshanai ievestaas mashiinas, bet gan samekleetu kadus variantus vaacijaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un veel viens padoms- ja njem 156, tad obligaati vajag aadu, klimu, koku, smukus diskus un taa. nu, lai Alfas kaifs buutu pilnveertiigs naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nemulsini čali Smile Es piem. ādas trūkumu nejūtu vairs nemaz. Un "koks" @ 156 = mozaika
Tā ka tas individuāli. Diskus var piepirkt vēlāk utt. Es teiktu, ka jāskatās auto ar veselu virsbūvi (iespējami nedauzītu) un dīzelim obligāti jānočeko turbīna, sūknis utml. dīzeļfiškas - vai nekūp "ikarusa dūmiņš", vai pārāk traki netarkšķ. Pieslēgt pie kādiem aparātiem Auto Italia vai tai pašā Arfilā.
Vācijā noskatītajam arī ir savi mīnusi - Tu nekad nezini, ko pērc, jo diagostikas iespēju praktiski nav. Vien vizuāla novērtēšana, vairumā gadījumu paļaujoties uz savām zināšanām...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Ja, tiesi ta. 
Man patik Alfa tiesi ar diskiem, siluetu, salonu un dizelzineju. Man tagad ir vecais Bavarijas Mesla Waģīs un pec remonta izmaksam viņš ir  c  mozaika
P.S.
Es protams atvainojos par savu sliktu latviešu valodu. Es esmu vel vienu nedeļu krievu atsaldetais Bembists  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu kautkas ap/līdz 2000.gadu tur sakarīgs varētu sanākt (136Zs).
2001. gadā parādās 140Zs 2.4JTD. Šito vēl var mēģināt dabūt, bet diezvai būs labs stāvoklis ar tādu budžetu.
2002. gadā - 150Zs JTD. Cenas no 6-7kEur+
20 vārstīgais nesanāks, tas nāk tikai no 2003. gada un parasti ir diezgan padārgs.

Alfas dīzeļi, vismaz pēc lasītajām atsauksmēm gan LV, gan ārzemju forumos, ir ļoti uzticami motori.
Protams, jāskatās vai nedūmo, kas varētu norādīt, ka turbīna drīz būs jāremontē (kā jau visiem dīzeļiem, prieks nav no lētajiem).
Jāskatās vai kopējais auto stāvoklis nenorāda uz lielu nobraukumu (odometru groza gandrīz visur).
Jāskatās vai nav sists un tā.
Vispār laba mašīna, ja nav nobraukta.
Piekare, kā jau 156 LV apstākļos būs jāremontē ik pa 20-25kkm.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:

Piekare, kā jau 156 LV apstākļos būs jāremontē ik pa 20-25kkm.


Nav tik traki. Man nu jau tūliņ 26k km būs. Drīz vajadzēs mainīt amortus (domāju, ka ap kādiem 40k km = nākamgad). Pagaidām tas viss. yo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga: nu tas tā vidēji. Varbūt jaunam auto "viss vēl tur stingrs" shura un tik ātri neizjūk, bet tādam 150kkm+ auto tur ik pa laikam kautkas būs jāpadara IMHO


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tas loģiski.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Pagaidam viss labi 
Pagaidam dzirdu to pašu kas jau dzirdēts par citam auto. Bet ir dažī jautajumi: kā vekt turbinas parbaudi uz vietas un cik piemeram maksa automašīnas parbaude Auto Italia vai Arfila (noradiet lūdzu web adresi).
Paldies, Ar Cieņu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Auto Italia ~40ls bij. Arfilaa par paarbaudi nekad neesmu maksaajis, taa ka hvz.



intereses peec papeetiiju mobile.de piedaavaajumu. pusliidz normaalas mashiinas saakas ar 7k euro, bet lietuvaa diizelj 156 ir milziigaa izveelee un cenas 2x leetaakas http://auto.plius.lt nez, varbuut ir veerts njemt taadu un patureet praataa paaris shtukas katram gadiijumam.

starp citu shii http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=818 nav slikta mashiina. iipashnieks shobriid laikam blandas ar vinju kaut kur pa eiropas celjiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
www.autoit.lv
www.arfila.lv
Diagnostika Auto Italia maksāja, ja pareizi atceros, kaut kādus 12 Ls vai apmēram tā. Pieslēdz pie visu redzošā compja un nolasa visu, kas Tev tur slikti. Tad to papīrīti parādi pārdevējam un dabū kādus 500EUR no cenas nost naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
www.arfila.lv

 Rolling Eyes
http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_garage_business&business_id=3

(pačukstēšu, ka ja vajag kautkādu LV alfu servisa adresi sameklēt, var uzspiest uz "Servisi" un sameklēt tur, pie reizes arī citu cilvēku pieredzi tur redzēsi Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database