Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Manai mazulītei dupsi šupo!!! Kas varētu būt?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, jūs dodat...
Tad jau pie maniem 30kkm gadā būtu jāmaina gan ziemas, gan vasaras irepas katru gadu. Shocked
Labi, ka man nav ne GTV, ne 166.
Mainu rievas ik pēc 3 sezonām., jeb citādi izsakoties ik pēc 45kkm.
Un karuseļus tikai ziemā taisu, kad izrādās ka uz ceļa ledus pagadījies. I tad tā prātīgi, bez bums, tikai ar pššš-iii-uuuu-pššš un pēc tam vienā mierā rāpties ārā no kupenas. Tas gan ne pie 200, bet pie aptuveni 100 kmh.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mjā.. ja es neatklāšu kas man šūpo dupsi un pa velti ieguldīšu tur lielu naudu, tad būšu dziļi vīlies GTV, nevis motorā, bet piekarē Crying or Very sad Manam vecajam auto ir daudz labāka saķere ar ceļu nekā GTV Rolling Eyes pippec.. pat pirmais žigulis mani apdzina uz mitra ceļa ..kas tā par sporta mašīnu, ka neturās uz ceļa ..un pippec ja jau pa sausu asfaltu jūt mētāšanu, tad rudenī un ziemā šo auto varēs turēt pie mājas pakša, lai ir kur suņiem pačurāt un bērniem pikas pamētāt  Laughing Sorry man melnā diena Mad


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
negribi aizbraukt uz to pashu Arfilu, izstaastiit, kas par probleemu, iedot Sasham izgaazt, gan jau vinji atradiis vainu. Aleksandram pasham ir 3l GTV, vinji skruuveeja un pilniibaa paarzin manus abus ex-GTV Wink  GTV ir jaaturas pie celja kaa pieliimeetam. risinajumam ir jaabut kaut kur te pat, nepadodies! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rīt braukšu pakaļ gaisa filtram, tad arī paraudāšu uz pleca, lai arī mašīna turpat Arfilā tika pārbaudīta un nekas netika atklāts, bet tas bija kādā otrajā vai trešajā dienā pēc nopirkšanas, kad vēl to šūpošanu tā īsti nebiju sajutis un nesapratu, ka tā ir nopietna problēma Rolling Eyes Es tik ceru ka kuzavs nav liekts vai tilts šķībs  Crying or Very sad  Pārējais ir remontējams vēl par sāpīgi nesāpīgām naudām  Rolling Eyes


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja nu kas atrabuc uz picu.. biku  drink  par tam sapeem:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nevarēju izdomāt kur šito iepeistot.
Onkulis ļoti interesanti raksta par amīšiem: http://farnorthracing.com/autocross_secrets6.html


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Rīt braukšu pakaļ gaisa filtram, tad arī paraudāšu uz pleca, lai arī mašīna turpat Arfilā tika pārbaudīta un nekas netika atklāts, bet tas bija kādā otrajā vai trešajā dienā pēc nopirkšanas, kad vēl to šūpošanu tā īsti nebiju sajutis un nesapratu, ka tā ir nopietna problēma Rolling Eyes Es tik ceru ka kuzavs nav liekts vai tilts šķībs  Crying or Very sad  Pārējais ir remontējams vēl par sāpīgi nesāpīgām naudām  Rolling Eyes


Sašam reizēm aiziet tikai ar otro vai trešo piegājienu Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es Sasham pajautaaju, kas ir shito mashiinu, kaapeec to dupsi shuupo. vinjsh teica, ka neko nezin, ar taadu probleemu neesot iipashnieks pie vinja veersies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Sašam reizēm aiziet tikai ar otro vai trešo piegājienu Cool


Par sito es gramatu varu sarakstit Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam skaidra vaina...bukse zem rumbas turētāja...jāmeklē kur tādu dabūt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kur labāk pirkt salenblokus pakaļas tiltam????Auto it. vai krišbarona ielā?Kur vēl ???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā lūk... biju vēlreiz pie Sašas aprunāties par dupša šūpošanu, par cik man amorti ir pārbaudīti un hadene arī, ar Sašu izlēmām, ka tomār vainīga ir savirze! Aizbraucu to noregulēt uz Subaru centru! Teikšu tā... šūpošanu tas novērsa par kādiem 80-85% uz mitra seguma un par 90% uz sausa seguma! Tātad man vēl joprojām nepatīk kā tā mašīna turās uz ceļa... liekas ka auto uz ielāpiem un kanalizācijas lūku bedrēm tomēr zvalstās... kas rada tādu diskomforta sajūtu par drošu baukšanu! Pēdējais kas atliek ir nomainīt riepas, ja tas nepalīdzēs, tad mašīna būs jāliek FOR SALE  Evil or Very Mad  Nezinu, varbūt man jau ir paranoja  Laughing  Embarassed


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Tā lūk... biju vēlreiz pie Sašas aprunāties par dupša šūpošanu, par cik man amorti ir pārbaudīti un hadene arī, ar Sašu izlēmām, ka tomār vainīga ir savirze! Aizbraucu to noregulēt uz Subaru centru! Teikšu tā... šūpošanu tas novērsa par kādiem 80-85% uz mitra seguma un par 90% uz sausa seguma! Tātad man vēl joprojām nepatīk kā tā mašīna turās uz ceļa... liekas ka auto uz ielāpiem un kanalizācijas lūku bedrēm tomēr zvalstās... kas rada tādu diskomforta sajūtu par drošu baukšanu! Pēdējais kas atliek ir nomainīt riepas, ja tas nepalīdzēs, tad mašīna būs jāliek FOR SALE  Evil or Very Mad  Nezinu, varbūt man jau ir paranoja  Laughing  Embarassed


vairaak gan emocionaala trauma.. Very Happy


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man  arī ir pieraksts 1.okt. uz ģeometriju normālkā kantorī...vēlreiz...nu jau 3.reizi...tad jau redzēs...BET MAN TĀ MAŠĪNA PATĪK!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viss....tagad piesakās kurš ir mainījis 166 pakaļas plauktam salenblokus!Kur/Un cik tas maksāja!priekšējais apakšējaias plaukts maksā komplektā ar visiem salenblokiem 80 ls..zinu..BET Pakaļējaias????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database