Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
audio baroshananas vadi 156jai
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
166 orģinālā skaņa???11  fuuuuuuuuuuuuuuu...........ne nu skan jau labaak par visadiem tur citu marku autinjiem. Bet manuprat mashina sakas tad kad ieksha staav vismaz divi 12`` subji nu vismaz Smile jo 166 tas stulbais bagaznjieks neljauj basiem ienaak..

EVVV>!!!! kādam bevajag ORģinālo 166 alfas cd- chengeri no 2005 gada alfas.. es domaju ka taka ebajaa tads maksaa 200eiro tad es par kadiem 110 ls varetu atdot:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
EVVV>!!!! kādam bevajag ORģinālo 166 alfas cd- chengeri no 2005 gada alfas.. es domaju ka taka ebajaa tads maksaa 200eiro tad es par kadiem 110 ls varetu atdot:)



diez 2005. gada chengeris lec taapat kaa 2001?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jep tieši tāpat kā 1999 gada chengeris:((
bet nekādu problēmu chengeri alfai bagāžniekā pieskrūvē ar tādām skrūvītēm kurām pa vidu ieliek nelielas atsperītes, tādās mīkstas, un viss notiek:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
166 orģinālā skaņa???11  fuuuuuuuuuuuuuuu...........ne nu skan jau labaak par visadiem tur citu marku autinjiem. Bet manuprat mashina sakas tad kad ieksha staav vismaz divi 12`` subji nu vismaz Smile jo 166 tas stulbais bagaznjieks neljauj basiem ienaak..

EVVV>!!!! kādam bevajag ORģinālo 166 alfas cd- chengeri no 2005 gada alfas.. es domaju ka taka ebajaa tads maksaa 200eiro tad es par kadiem 110 ls varetu atdot:)

jaunu kenwood mp3 10 disku chendzheri var iegaadaaties latvijaa ar visu garantiju inet veikalos pa 140ls.. Wink
bet tas taa..


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tad, kad vajag chengeri, kas saprotas ar 166 HU, esi gatavs maksaat 100.. 200.. 300.. tik nu vajag sagaidiit kaadu, kam to lietu vajag. preteejaa gadiijumaa veertiiba tam chengerim ir 0 Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jaa... tas gan..    Laughing  nebuutu taa multi stuure nebuutu probleemas.. Very Happy


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


ja nav redzeets, par ko runa Wink ar shito darbojas tikai origjinaalie Alfas chengeri

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:


ja nav redzeets, par ko runa Wink ar shito darbojas tikai origjinaalie Alfas chengeri

stulbie itaalji...   c  nevar uztaisiit normaalu magji ar visaam lineaarajaam ieejaam izejaam utt...


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar itaaljiem tam verkjim sakars mazs. izstraadaajis Siemens sadarbiibaa ar Becker, akustika HarmanKardon.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Baigais suds izskatas. MP3 tipa nevar?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Baigais suds izskatas. MP3 tipa nevar?


tad kad shitie tika uzkonstrueti mp3 vel nemaz nebija... tad vel visi rambaja pirmas paaudzes warcraft un ta tika uzskatita par coolaako speli ever (uzreiz pec vilka olukjeraaja)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JEP ja  nevienam nevajag tad sudigi ir..Sad bet kads neizn ka lai tam 2005 gada verkjim dabuu anvigaciju latvijaa ejoshu????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaunu kenwood mp3 10 disku chendzheri var iegaadaaties latvijaa ar visu garantiju inet veikalos pa 140ls..  
bet tas taa..


!!!
kenwod vai tad iet alfai?? maliekas ke nehuja..Sad jeb es te kautko jauc pec 3 glaazes:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
jaunu kenwood mp3 10 disku chendzheri var iegaadaaties latvijaa ar visu garantiju inet veikalos pa 140ls..  
bet tas taa..


!!!
kenwod vai tad iet alfai?? maliekas ke nehuja..Sad jeb es te kautko jauc pec 3 glaazes:)

 nu kaa redz tad tomeer neder....  Laughing  mlja.. man 156 jau tas oridzhinal ZB smagi..  ja atradiishu magji ko var piejuugt pie stuures un kas pusliidz izskataas tad buus super okei


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
imho nekādu problēmu sajūgt ar stūri un arī displeju augšā. nu ok lētajiem maģiem nav displeja un kontroles izejas, bet nu daudziem ir.....paintresējies pie torgašiem un mūzikinstalatoriem....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database