Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
atskjiriibas starp 156 un 156 FL
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs atskjiriibas starp 156 un 156 FL 
tātad kādas vēl ir izmainjas face lift versijai iznjemot diizeljus jaudiigaakus un priekshas dizainu? aizmugureejaa optika ir taada pati? uutt utt utt..  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
In April/May 2002 the facelifted version of the 156 was released. There are only minor
differences to the exterior. The most visible differences are the bumper inserts. They
are now body coloured and likewise for the side mirrors. The most oberservant will also see
the new (optional) Xenon headlights. On the inside, the changes are far more visible. The
steering wheel is just like the one on Alfa 147. The dashboard is slightly different at the
lower end and has new controls for the Aircon which now is a dual sone like on the 147. On the
upper dash there is now a new multi function screen that displays trip computer information plus
feedback on any faults and the action required. The selespeed system has also changed and there
are now handles like on the 147, not buttons like before. The engine program also changed a bit.
The 2.0TS engine was finally replaced with the all new 2.0 JTS engine which have 165 Bhp. You
can read more about the engines in the technical section on this page. Last, but not least the
Vehicle Dynamic Control (VDC) stability system is now standard across the range.

http://www.alfa156.net/fr_index.html?/history.html


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2002. gadaa bija pirmais FL veel ar veco purnu. taa arii ir pati labaakaa 156 Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
2002. gadaa bija pirmais FL veel ar veco purnu. taa arii ir pati labaakaa 156 Smile


Kā nu kuram. es domāju Oga man piekritiīs Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
RAdikāli salons, man pēc FL salons nepatika.
Oriģinālais  De Silvas dizains rullē  yo  yo


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no 2002 gada nāca curtain airbagi virs logiem standartā, salons ar info ekrānu, brake assistant, krāsoti spoguļi un moldingi.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gaumes lieta. De Silvas designs ārpusē ir ok. Lai gan man personīgi FL ar savu agresīvo purnu patīk daudz labāk. Ārpusē citu izmaiņu nav. Iekšpusē... Pre-FL priekšas panelis ir nu gandrīz tāds pats. Bet jaunās klimas pogas ir 984x labākas un viduskonsole vecajam vispār ir mozaika Savukārt, ja vēl trāpās pre-FL ar melnajiem pulksteņiem, nevis baltajiem, tad tas jau izskatās pēc 1. paaudzes mazdas 3 un kāda nissana krustojuma. Bet, kā jau teicu, tas ir dziļi subjektīvi. Varbūt kādam arī patīk vecā iekša. Arbam piemēram pēc definīcijas patīk vecas lietas shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Gaumes lieta. De Silvas designs ārpusē ir ok. Lai gan man personīgi FL ar savu agresīvo purnu patīk daudz labāk. Ārpusē citu izmaiņu nav. Iekšpusē... Pre-FL priekšas panelis ir nu gandrīz tāds pats. Bet jaunās klimas pogas ir 984x labākas un viduskonsole vecajam vispār ir mozaika Savukārt, ja vēl trāpās pre-FL ar melnajiem pulksteņiem, nevis baltajiem, tad tas jau izskatās pēc 1. paaudzes mazdas 3 un kāda nissana krustojuma. Bet, kā jau teicu, tas ir dziļi subjektīvi. Varbūt kādam arī patīk vecā iekša. Arbam piemēram pēc definīcijas patīk vecas lietas shura

Ir lietas, kas man patīk jaunas Smile
Bet savā būtībā es esmu pret FL.
Man patīk oriģinālas lietas.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man fl nepatīk tā sudrabaini krāsotā plastmasa salonā. Ja būtu izvēle ka vecajam - karbons vai koks - tad vēl ok, bet tas viltus alumīnijs atgādina AKAIM maģus no centrāltirgus gerkena veikala...

tas pats par klimatu - tas ir gaumes jautājums. vecajai viņš speciāli taisīts askētisks. Jaunaja - vienīgais pluss ir divs zonas.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet kā auto - fl protams ir labāka.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā nu tā alumīnija folija biš sūkā. Bet salīdzinājumā ar "koku" Smica dīzelpowerī vai just to melnu garlaicīgo, kam nekā nav virsū, tā folija tomēr ir ok. Klimata pogas FL vēl līdz šim brīdim tiek uzskatītas par etalonu, no kā paraugu ņemtu daudzi, bet tad tā būtu atklāta špikošana. Tādēļ citi autoražotāji drusku kaut ko pamaina un... visu sabojājot, instalē vien savos spainīšos Smile
Beigu beigās mūsdienās gandrīz jebkuram auto viduskonsolē ir alumīnija folija.
PS: par FL vs ne-FL un oriģinalitāti... FL parasti veic, lai veco uzlabotu un modernizētu nevis lai sabojātu.
Un vispār. Šis topiks draud ievilkties uz pusgadu. Alfistu viedokļi par FL vs ne-FL dalās pretējās nometnēs. 99% sadalījums notiek par labu savam auto - FL braucējiem tas liekas labāks. Pre-FL lietotāji mierina sevi ar domu, ka vecais, oriģinālais, ir vienīgais "autentiskais un pareizais" Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Gaumes lieta. De Silvas designs ārpusē ir ok. Lai gan man personīgi FL ar savu agresīvo purnu patīk daudz labāk. Ārpusē citu izmaiņu nav. Iekšpusē... Pre-FL priekšas panelis ir nu gandrīz tāds pats. Bet jaunās klimas pogas ir 984x labākas un viduskonsole vecajam vispār ir mozaika Savukārt, ja vēl trāpās pre-FL ar melnajiem pulksteņiem, nevis baltajiem, tad tas jau izskatās pēc 1. paaudzes mazdas 3 un kāda nissana krustojuma. Bet, kā jau teicu, tas ir dziļi subjektīvi. Varbūt kādam arī patīk vecā iekša. Arbam piemēram pēc definīcijas patīk vecas lietas shura


sportpakas mellie pulksteņi kopā ar sarkanoranžo ir daudz labāk par to pretīgi zaļo. FL balts+sarkanais arī ir ok. zaļā krāsa sūkā! Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

Un vispār. Šis topiks draud ievilkties uz pusgadu. Alfistu viedokļi par FL vs ne-FL dalās pretējās nometnēs. 99% sadalījums notiek par labu savam auto - FL braucējiem tas liekas labāks. Pre-FL lietotāji mierina sevi ar domu, ka vecais, oriģinālais, ir vienīgais "autentiskais un pareizais" Smile


hehehehehe Mr. Green


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
FL ir ļoti maz pārdošanā LV. Reti parādās. Šobrīt tikai viena ar 1.6 motoriņu tirgojas.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu var dabūt tak arī vienu SW Selespeed Distinctive. Bez 3 nedēļām gadu vecu un nepilnus 23k km nobraukušu naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database