Atbildēt pie šī temata 14 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Nākošais
par alfa 156 iegādi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu motors uztrauc, tajā parasti nepatīk krāmēties Smile piekare... hvz, man sāk likties ka visās mašīnās pa mūsu bezceļiem ir jākrāmē... lab, laikam vaig paprasīt cik šis vēl var nomest ... negribās jau pārmaxāt, vai varbūt vēl kāda parādīsies...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar to masinu bus pasam jabrauc nevis siem foruma cenu specukiem. Perc tadu ka patik, masinas cenai uz kopeju izmaksu fona ir salidzinosi neliela nozime Wink varesi visus ieguldijumus attaisnot ar 5l paterinu Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tieshām ir tik traki viss? varbūt kādam ir aptuvenās gada izmaxas vai kautkas tamlīdzīgs?

te piem. galīgi nesaudzētas eclipse remontdarbi 3 gadu laikā, kopā apm. 780 ls...

kaut apm;eram gribās saprast vai tiešām viss tik slikti ar Alfām Smile




Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stranger rakstīja:
tieshām ir tik traki viss? varbūt kādam ir aptuvenās gada izmaxas vai kautkas tamlīdzīgs?

te piem. galīgi nesaudzētas eclipse remontdarbi 3 gadu laikā, kopā apm. 780 ls...

kaut apm;eram gribās saprast vai tiešām viss tik slikti ar Alfām Smile




vairāk noteikti nebūs!! ja neiegrābsies galīgi nojātā variantā vai pats to neizdarīsi, bet nu tas uz visām markām attiecas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stranger rakstīja:
tieshām ir tik traki viss? varbūt kādam ir aptuvenās gada izmaxas vai kautkas tamlīdzīgs?

te piem. galīgi nesaudzētas eclipse remontdarbi 3 gadu laikā, kopā apm. 780 ls...

kaut apm;eram gribās saprast vai tiešām viss tik slikti ar Alfām Smile




kad bija 156, 2 gadi=2000 Ls


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paliek interesanti Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto, ko tu ar viņu darīji tos 2 gadus???  whip
manas CW pēc iepriekšējā īpašnieka visām atskaitēm pa 9 gadi apmēram tāds pats cipars sanāks varbūt, iespējams.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PAR TO ARĪ BRĪNOS, pa 2000 ls piem. tai pašai eclipse, kas ar skaitās ne pati lētākā, var pilnībā pārkrāsot virsbūvi, pārlasīt motoru un hadeni... nu kas tai Alfai tik kosmiski dārgs var būt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stranger rakstīja:
PAR TO ARĪ BRĪNOS, pa 2000 ls piem. tai pašai eclipse, kas ar skaitās ne pati lētākā, var pilnībā pārkrāsot virsbūvi, pārlasīt motoru un hadeni... nu kas tai Alfai tik kosmiski dārgs var būt?

kosmiski dārgs? nu tikai kapitāls motora remonts, bet tad labāk lietotu/citu ejošu ielikt ( nu ja virzuļus sakausē vai vārstus saloka utt) nu lambdas pašam nepatika mainīt $ ziņā. a pārējais nekas īpašs.
man ieteikums ieej rezerves daļu katalogā un pats paskaties cenas konkrētam auto (gadam/motoram) sākot ar bremžu klučiem un beidzot ar radiatoriem, plauktiem, gultņiem utt.
manuprāt nekāds kosmoss tur nav. ja paņemam kaut vai VW passat 2005.gada pret Alfu 2005.gada tad VW visēji +20-30% detaļas dārgākas (jaunas).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izbrauc...arī pa pa sliktu ceļu..ja patīk viss - pērc nost!
var arī 3000 ielikt remontā
būs aitas- būs cirpēji!


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Presto, ko tu ar viņu darīji tos 2 gadus???  whip
manas CW pēc iepriekšējā īpašnieka visām atskaitēm pa 9 gadi apmēram tāds pats cipars sanāks varbūt, iespējams.


Neko. Normāli ekspluatēju LV apstākļos.


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stranger rakstīja:
PAR TO ARĪ BRĪNOS, pa 2000 ls piem. tai pašai eclipse, kas ar skaitās ne pati lētākā, var pilnībā pārkrāsot virsbūvi, pārlasīt motoru un hadeni... nu kas tai Alfai tik kosmiski dārgs var būt?


Tev tāmīti iemest? Baigi negribās tikai meklēt, jo sen tas bija. Un vispār kā elbee teica 156 ir pagājušais gadsimts, bet tas nu tā. Wink


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labprāt paskatītos:) godīgi sakot esmu izbesījies... brīvdienās vēl pavazājos iedvesmai pa rumbulu un secinājums viens... mašīnas beidzās deviņdesmitajos.... es nezināju ka tagad skatoties 10 gadus vecas mašīnas ir tik ļoti jābaidās no puvekļiem, nojātiem motoriem, neizturīgām piekarēm.... jibitīt, es vēl tagad varu atrast 90 gadu sākuma mašīnas kas ir ideālā stāvoklī!!! pēc 2000shaa ir pilnīgs izmīzums... es nerunāju par alfām tikai... es šku gribēt pagājušo gadsimtu... shitā kartupeļu biezeņa... pasātu, fokusu, golfu, a4  mistrojuma ēra sudraba krāsā mani vienkārši kretinē....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kā jau te bieži minēts, te visi kategoriski neatbalsta auto-plačus, jo viņiem no Alfām vispār sajēgas nav nu tikai ja nu kāds tīri uz laimi atdzinis labu auto..
drīzāk meklē ss.lv pēc principa "viens sludinājums ar šo mobīlo nr." un tad skaties un prasi te par to mašīnu, jo, ja auto ir Latvijā un aktīvi piedalās satiksmē vismaz pusgadu, tad tā noteikti būs bijusi kaut vienā no Itāļu servisiem. (Arfila, ficina, utt) un tad tev šeit pastāstīs par konkrēto automašīnu.

variants nr.2. aizbrauc uz Autofficina pastāsti ko tu gribi, kādās summās un pasūti no eiropas. viņi gan dzen tikai pajaunas... un par lielākiem cipariem, bet varbūt izpalīdzēs. es pie šāda variantu būtu palicis, ja man pēdējā brīdī nepatrāpītos labs CW piedāvājums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tā, šodien paliku pavisam bez mašīnas un biju gatavs paņemt gandrīz vai pasātu... nē to gan ne Very Happy ... bet nu dīvainu apstākļu sakritības dēļ esmu ticis pie Alfas Smile Paldies visiem par infu, un dotajiem padomiem... noderēja Smile

Tādad man ir 156' tā 1.9 Sportwagons.... Sīkāk mazliet vēlāk Wink


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 14 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database