Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Nākošais
par alfa 156 iegādi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
nu skaidrs... shobriid gaidu piemeerotu variantu vaacijaa.. ceru ka driiz uzradiisies kas njemams..  ments


Ā, un vēl 2,4 jtd mašīnas ir ar tik pat sēdinātu piekari kā 2,5 V6
tātad - zemāka un stingrāka piekare + lielākas bremžmašīnas

un vēl - nav tik traki kā ar bembjiem, bet tomēr - karteris ir zemu, visur uz "avosj" labāk nebraukt.
neržas panna lieti noderētu vai arī māksla apbraukt pampakus!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
aa veel tik jautaajums par piekari... cik izturiiga vai neizturiiga taa ir alfaam...
taa kaa es paataak mieriigi nebraucu tad tas ir diezgan aktuaals jautaajums  Twisted Evil


Pilnīgā di--sā ir tā piekare. Pārlasīsi regulāri

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
krxzi rakstīja:
aa veel tik jautaajums par piekari... cik izturiiga vai neizturiiga taa ir alfaam...
taa kaa es paataak mieriigi nebraucu tad tas ir diezgan aktuaals jautaajums  Twisted Evil


Pilnīgā di--sā ir tā piekare. Pārlasīsi regulāri


MF - ja brauc cauri bedrēm pa taisno kā ar outlanderi un knapinās, nevis maina visu kas jāmaina uzreiz - tad piekares lielo remontu var izstiept vairākos apmeklējumos... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
MF rakstīja:
krxzi rakstīja:
aa veel tik jautaajums par piekari... cik izturiiga vai neizturiiga taa ir alfaam...
taa kaa es paataak mieriigi nebraucu tad tas ir diezgan aktuaals jautaajums  Twisted Evil


Pilnīgā di--sā ir tā piekare. Pārlasīsi regulāri


MF - ja brauc cauri bedrēm pa taisno kā ar outlanderi un knapinās, nevis maina visu kas jāmaina uzreiz - tad piekares lielo remontu var izstiept vairākos apmeklējumos... Wink


Nu tas Tev tikai tā liekas Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
147 piekare ir 1:1 ar 156
tākā man ne tikai liekas, bet ir arī personiskā pieredze... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: par alfa 156 iegādi 
krxzi rakstīja:
Sveicināti, tātad ir nepārvarama vēlme iegādāties 156 alfu sportwagonu  2.4 JTD, gribētos jau maksimāli nopakotu 2001-2003 gadu... ir doma doties taadam pakalj uz kaadu lielaaku Eiropas valsti.
tad jautaajums par tām ekstrām, kas biežāk nobrūk un no kurām labāk izvairīties, (piemeeram ja klima bruuk nost tad labaak izveelos kondicionieri)? gribeetos arii zinaat.. vai 2.4 JTD ar multijet "eed" vairaak kaa 2.4 ar 150 hp Very Happy


Paga 2002 gadā mainījās salons, ko tad tu īsti gribi ar veco salonu vai ar jauno? Līdz 2002 gadam bija 140ZS pēc 2002. gada bija 150ZS. Uzliekot chipu no 140ZS dabūsi ~173ZS un no 150ZS motora dabūsi 180ZS, savukārt griezes moments jaunākajam motoram būs pat mazāks par veco, attiecīgi ar chipu līdz 2002 gada motoram(tas ir tam 140Zs) griezes moments būs 382 NM un pēc 2002 gada motoram (tam ar 150ZS) griezes moments būs 370 NM.
Bet par to ekonomisku un jaudīgu, nu atcerēsimies vienkāršu fiziku, nekas nerodās ne no kā, ja tu dabū lielāku jaudu attiecīgi vairāk arī degvielas ir jātērē.
Ja ir interese par Alfu ar sarkaniem sēdekļiem un 2.4 JTD ar 140Zs varu piedāvāt savējo Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
147 piekare ir 1:1 ar 156
tākā man ne tikai liekas, bet ir arī personiskā pieredze... Wink


Nu man laikam tā kā nebūtu šīs pieredzes Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jāņem 156 FL 2.4 jtd ar 175 lopiem. Ja par maz, tad var čipot tuvu 200 Zs. Bet viens speciālists tipa Vorobjovs, kas savulaik grozījās iekš Sono, teica, ka ar čipošanu labāk neaizrauties. Nu vismaz runa gāja par AR.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TS dzinējus toč nav vērts čipot. JTD vēl IMO ir jēga. Bet tas ir tikai spriežot pēc forumu atsauksmēm, kas ir .. ļoti ticams avots shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
krxzi rakstīja:
nu skaidrs... shobriid gaidu piemeerotu variantu vaacijaa.. ceru ka driiz uzradiisies kas njemams..  ments


Ā, un vēl 2,4 jtd mašīnas ir ar tik pat sēdinātu piekari kā 2,5 V6
tātad - zemāka un stingrāka piekare + lielākas bremžmašīnas

un vēl - nav tik traki kā ar bembjiem, bet tomēr - karteris ir zemu, visur uz "avosj" labāk nebraukt.
neržas panna lieti noderētu vai arī māksla apbraukt pampakus!


 nu par to ka mashiina ir zema par to nu es vairs neuztraucos.. esmu jau pieradis braukt ar golfu kas tikai cigareshu pacinjai var tikt paari.. Very Happy
 bet vot piekare biedee...  Crying or Very sad  nu vareetu kaads sniegt godiigu atbildi cik aptuveni gadaa aiziet par piekares remontiem..
ja zem 500ls tad veel  vareetu iztikt.. ja daargaak tad gan kaut kaa nepatiikami ap sirdi paliek

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
500ls pietiks ilgaakam laikam kaa gadam. par to summu +/- sanaak visa jauna piekare ar origjinaalajaam daljaam un veel aljonam bish paliek  drink

bet njemot pabrauktu 156 es ieteiktu saakt ar amortu mainju (Koni vai Bilstein), pie viena nomainot visus shaubiigos piekares lementus un buus super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
500ls pietiks ilgaakam laikam kaa gadam. par to summu +/- sanaak visa jauna piekare ar origjinaalajaam daljaam un veel aljonam bish paliek  drink

bet njemot pabrauktu 156 es ieteiktu saakt ar amortu mainju (Koni vai Bilstein), pie viena nomainot visus shaubiigos piekares lementus un buus super

  Twisted Evil  nu tad shobriid cereeshu uz to labaako ka neiegraajos  Smile  un gaidu savu izdredzeeto.. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Maneejo nopeerciet kaads! Saveejiem atdoshu ar visu sirdi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...ar aknām, mādziņu un stilbu? hammer


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

bet njemot pabrauktu 156 es ieteiktu saakt ar amortu mainju (Koni vai Bilstein), pie viena nomainot visus shaubiigos piekares lementus un buus super


Tikai amīšu maiņa jau vien būs pāri 500Ls Twisted Evil
nemaz nerunājot par siksnu maiņu un citu sīku defektu novēršanu Rolling Eyes


_________________
Atkal gribu alfu...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database