Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Problēma!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Andrejs rakstīja:
Bikit nesapratu tevi smic! tu doma notestet salniku?

Nē es teicu Hindo, lai aizbrauc uz Stokeri/Maximu/rimi un nopērk Valvoline vai jebkādu citu Smoke Treatment pudeli un piegāž dzinēja eļļai - moš problēma atrisināta par Ls 2.49 bez motora ārdīšanas.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Andrejs rakstīja:
Bikit nesapratu tevi smic! tu doma notestet salniku?

Nē es teicu Hindo, lai aizbrauc uz Stokeri/Maximu/rimi un nopērk Valvoline vai jebkādu citu Smoke Treatment pudeli un piegāž dzinēja eļļai - moš problēma atrisināta par Ls 2.49 bez motora ārdīšanas.


Ja atrisinās, tad nopirkt vēl vienu pudeli rezervei un tuvākajā sestdienas agrā rītā - uz Rumbulu smokin


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Andrejs rakstīja:
Ka jus varat zinat ka tie ir virzula gredzena vaina? Tik pat labi ta varetu but kada elas spiede no augsas, vai ja ari gredzens kurs ir ielipis virzuli kuru vajadzetu tika iztirit! Ka iztirit? ir specials skidums kuru pielei pie elas un pec nedelas tas ela ir jamaina!

Es piemeram domaju ka man kaut kur no agsas spiezas ela un elas gredzenam nav nevainas.


Nu, tad jādodas uz motora diagnostiku, jāpārbauda kompresiju. Tad jau redzēs kas būs pa vainu.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik tada motora diagnostika maksa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ka var sanakt, ka tikai viena svece ir ela ja uz viena varsta ir divas sveces? Ela ir liela svece.

http://www.alfaromeo.co.uk/ALFAROMEO_UK/uploads/PB_GEN_CNT2/1073900467/20060125/ts_detail_SMALL.jpg

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.alfaromeo.co.uk/cgi-bin/pbrand.dll/ALFAROMEO_UK/popup/popupImage.jsp?BV_SessionID=@@@@0511035725.1182983674@@@@&BV_EngineID=ccchaddlfmggkkmcefecejgdfiidgnj.0&image=/ALFAROMEO_UK/uploads/PB_GEN_CNT2/1073900467/20060125/ts_detail_BIG.jpg&alternate=

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Andrejs rakstīja:
Ka var sanakt, ka tikai viena svece ir ela ja uz viena varsta ir divas sveces? Ela ir liela svece.

http://www.alfaromeo.co.uk/ALFAROMEO_UK/uploads/PB_GEN_CNT2/1073900467/20060125/ts_detail_SMALL.jpg

Svece var būt eļlā (tāda melna piedegusi, tā īsti pat nav eļļa) tad ja nestrādā pati svece vai ir slikts svečvads, Nomaini sveci un svečvadu un tad apskaties pēc laika

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uz viena vārsta divas sveces??? Shocked Tad man ir 2.0 32-spark??? haha


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Uz viena vārsta divas sveces??? Shocked Tad man ir 2.0 32-spark??? haha

 crazy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Andrejs rakstīja:
Ka var sanakt, ka tikai viena svece ir ela ja uz viena varsta ir divas sveces? Ela ir liela svece.

http://www.alfaromeo.co.uk/ALFAROMEO_UK/uploads/PB_GEN_CNT2/1073900467/20060125/ts_detail_SMALL.jpg

Svece var būt eļlā (tāda melna piedegusi, tā īsti pat nav eļļa) tad ja nestrādā pati svece vai ir slikts svečvads, Nomaini sveci un svečvadu un tad apskaties pēc laika


svecvadi man ir dirsa, bet kad skruveju lauka sveci vitnes dala bija ela, pats gals nebija, bet gal bija melns.

Tie svecvadi nav vel tik traki cenas dala, bet man dirsa ir svecu savienojumi, es pat brinos ka man pret masu nesit.

Svecu savienojums viens 160 Eur, man vajag tris + vadi 130 Eur. Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
svečvadiem jābūt zem haubes  Exclamation

P.S. piedod, bet nevarēju noturēties  crazy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HELP!!!!!!! izmisums  Embarassed  Crying or Very sad  viņa iet, bet ar tādu skaņu, ka pilnīgi bail darbināt iekšā  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  kkas konkrēti tā kā klab un netur apgriezienus tukšgaitā  Crying or Very sad  Crying or Very sad

mēģināsim ar izslēgšanas metodi!

vai ar 2.0Ts motoru, nebraucot vairāk kā ar atļautajiem apgriezieniem 7000 var noklabēt vārsti?? un kas tad notiek un kādas ir sekas??? ar siksnām viss ir kārtībā!! jauda arī zūd  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas vēl var klabēt uz katru apgriezienu???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Kas vēl var klabēt uz katru apgriezienu???

Wai skanja ir kaa diizelis? Ispeejams aizdedzes moments galiigi nepareizaa laikaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Kas vēl var klabēt uz katru apgriezienu???


shaales Sad neesi ar zemu ellju pabraucis? hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database