Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Ceļojums uz Tukumu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis: Ja tev būtu jāizvēlas grāvis vai Head-on-collision, ko tu izvēlētos? Otrajā gadījumā imho koka mētelītis ir gandrīz garantēts. Un darīt to "principa pēc" ir vairāk kā muļķīgi.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Oga rakstīja:
Chalji esot gaazushi bez skanjas, pa vidu jau taa shaurajam celjam. Josla par shauru? Nu p...ec!


A nafig laida, ja bez skanas?


Ja man kāds ar kreiserātrumu 120-130 kmh (tāds vai ap to ir eskorta ātrums ārpus apdzīvotām vietām) dajebkas velk purnā, es viņam došu ceļu, kaut man būtu pilnā autobusa pieturā jāvelk Evil or Very Mad


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diena, kad puse Riigas bija Skrunda uz koncertu un lokatora gaazshanu - autobuss, kas mazliet kaveejaas (nenoziimiigas 10 vai 15 minuutes) no sava atieshanas saraksta. Uz Skrundu brauca arii valdiibas delegaacija - brauca konvoja pavadiijumaa - 3 mashiinas priekshaa, 2 aizmuguree un aiz taam pa toreiz truuciigaas kvalitaates shoseju, vesela straume privaato auto. AUtobusa shoferis mikrofonaa pajautaaja vai visi liidz Skrundai un tad seetaas astee konvojam - saarti striipotais Ikarus, skjiet, ka izspieda visu sevi uz taa pikja - spidometra bulta negribiigi kaapa virs 120kmh atziimes, tachu shoferis bija ietiepiigaaks par aazi, kas daudz uz iekshu atveramus aploka vaartinjus, lai tiktu laukaa. Gaudosho gultnju skanja salonaa kljuva necieshami grieziiga, dazji akustomaani ar rokaam pieveera savas vaariigaas ausis, iedzeerushaakie pasazjieri labpatikaa atkorkjeeja veel kaadu folleri (iespeejams, sajutushi ko nelaagu un domaas atvadiijaas no radiniekiem), lai Sv. Peeteri sagaidiitu labaa paalii. Paaris, paarpratuma peec panjeemushies lidzi mazgadiigie skukjeeni ar baltaam pioneer-style banteem, saaka kjeerkt, ka vajag churaat,tik ljoti skalji, ka shoferis padevaas. Pazinjoja, ka zaljaa pietura un apstaajaas. Ne paaraak taalu no pashas Skrundas. Taa luuk kaadreiz brauca konvoji.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Konvojs ir mazliet cita vienība shura Šitie saucās eskorts.
Es arī esmu vilcis tepat pa Rīgu labā klapē aiz ātrajiem. Nekāda vaina super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga, eskorts ir mazliet citaadaaks Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pareizi oga... konvojs ir pavisam cita vieniba... eskorte dzivus cilvekus, konvoje visadus struntus un resursus...parasti lielos apjomos. Razz  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Konvojs ir tad, kad sargājamais subjekts ir jāuzmana, lai šis neaizmūk prom, savukārt eskorts ir tad, kad sargājamais subjekts un/vai objekts tiek sargāts no citiem. Kaut kā tā  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es sliecos vairāk ticēt Prātīgajam. Konvojējamās lietas arī bieži vien ir jāsargā no ārējās iedarbības.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad esmu konvojeejams lietus laikaa ar lietussargu. Kautkaa taa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Karo4e mlje. c .. KONVOJS IR LIELA VIENIBA, a ber ESKORTS MAZA! Latvija tadu istu konvoju uz celja nu nav nacies noverot! Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Sogjis: Ja tev būtu jāizvēlas grāvis vai Head-on-collision, ko tu izvēlētos? Otrajā gadījumā imho koka mētelītis ir gandrīz garantēts. Un darīt to "principa pēc" ir vairāk kā muļķīgi.


Nevajag visu vienkarsot, jo dzive nav viss melns un balts. Pirmkart, nevelk neviens tiesi seja. Nav tas nekada action movie un otrs soferis ari nav mulkis. Otrkart, ja tiesam ir tada situacija, ka kads lido seja, tad es, protams, vaksos nost no celja. Bet lidz iebrauksanai gravi tur parasti ir loti talu, iznemot loti ekstremus gadijumus, kas saistas ar nevadamu vienu vai otru automasinu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ok. Anway. Es vācos nost ja kāds arī neopertīvais brauc man virsū. Ja nu kāds apdolbīts 9klasnieks nav īsti labi aprēķinājis savas spējas, tad negribu lai man būtu ar to kāds sakars. Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tās reizes, kad cūkdelfīns izbrauc uz reģioniem aurojošu operatīvo transportlīdzekļu pavadībā, protams, iespārda. Mani (un vēl dažus) tāda jautra brigāde gandrīz nostūma no Rīgas - Jelgavas šosejas uzbēruma karjerā, kas ir abās ceļa pusēs izbraucot no Jelgavas. Laime, ka bija ziema un ceļa malā sastumtas kupenas. Mazliet gan krāsu apskādēju pret k-kādu sasalušu sniega/ledus kluci, bet varēja būt krietni trakāk. Protams, ka vakarā, ziņās kā viena no pirmajām ziņām bija mūsu jaukā un smaidošā valdības vadītāja viesošanās Jelgavā.. Un jēga bija nesties tādā mežonīgā ātrumā? Un kāpēc vajag tādā ātrumā iznirt no kautkāda tilta + ceļa līkuma, pie tam vēl braucot pa pretējo joslu? Vai nevarēja izbraukt 10 minūtes agrāk un braukt puslīdz normāli, nevis purns - purnā, no sērijas - glābjas, kas var.
Bet otrs variants ir regulārie armijnieku izbraukumi pa Salaspils - Babīte apvedceļu, kad šie ar visiem saviem lunahodiem pus kilometru garā rindā pakšķina ar 40 km/h max. Arī tad, pēc 20 kilometriem šādā garā, kad tiek kavēts viss, uz ko vien var nokavēt, noskaņojums kļūst tāds... mazliet naidīgs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār jau ikdienā valdības vadītājs pārvietojas 2 mašīnu sastāvā, pašu ved Volvo + netrafarēts apsardzes džips ar zilām (tikai) bākugunīm, kuras es vēl nekad neesmu redzējis ieslēgtā veidā. Tāpēc droši vien uz Jelgavas šosejas tev patrāpījās kas masveidīgāks par vienu pašu premjeru.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database