Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
indzektora lampinja
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cik vispaar auto itali njem par pilno diagnostiku ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
preciizi nepateikshu,bet diagnostika +defekta noveershana(pie miinusiem nevareeju pieskjilt) izmaksaaja 69 Ls!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nee lekt lec viss ideaali, man taada liela aizdoma ka pie vainas ir pats gaazes pedaalis ...
es veel liidz shim nesaprotu nafig vajadziigs ir elektriskais gaazes pedaalis ... cik man zinaams nevienai mashiinai taads nenaak .. pieksh kam sarezhgjiit dziivi ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nomierinies nāk arī daudzām citām Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
arfila vispaar neko nevareeja pateikt(kaa tas bija ar gaidaams),auto italia izteica mineejumu ka varbuut esot kaada shmuce provodkaa Rolling Eyes
tagad jaabraukaa kameer palikshu kaarteejo reizi uz celja un ar evakuatoru uz servi,lai meklee kas iisti.....


A Arfilā ar elektroniku vispār nav ko līst. Tas sen jau zināms.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Robust rakstīja:
cik vispaar auto itali njem par pilno diagnostiku ?

~ 15 Ls un darbs, ja kaut ko dara.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Robust rakstīja:
nee lekt lec viss ideaali, man taada liela aizdoma ka pie vainas ir pats gaazes pedaalis ...
es veel liidz shim nesaprotu nafig vajadziigs ir elektriskais gaazes pedaalis ... cik man zinaams nevienai mashiinai taads nenaak .. pieksh kam sarezhgjiit dziivi ...


Elektroniskais.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Auto Italia par datortomograafiju tavam auto prasiis 60 latus. Kaadreziz vinji to dariija pa 14 latiem (Rolis attieciigi - 25 latus).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Auto Italia par datortomograafiju tavam auto prasiis 60 latus. Kaadreziz vinji to dariija pa 14 latiem (Rolis attieciigi - 25 latus).


64 Ls ar visu mehānisko pārbaudi, amju testu, bremžu testu utt. kas kopā aizņem ~ 1-1.5h

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
elbee rakstīja:
Robust rakstīja:
jaa bet lieta taada ka pa retam iedegas ... aizbraukshu uz servisu a viss straadaa ...


kljuudas saglabaajas. taapeec tas ir kompis nevis vienkaarshi lampinja Wink


ne vella taas kljuudas  neuzraada,man bija liidziiga shaize un nekur neviens kompis neko nepateica kapeec taa.... Confused
Citāts:


Nja es ar bi uz diagnostiku auto italia( 1,5 stundas šie tur ņēmās) un neko vairāk kā pāris klima kļūdas neatrada, tik nez kapē  neko nepateica par degvielas datčiku! Kad pilna bāka viss ok strādā- kā zem puses rāda visādus brīnumus, vai vispār neko nerāda Mad
trešdien braukšu pukoties

p.s MF nevis 60 bet 40ls! (Auto Italia par datortomograafiju) nemanies Wink


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paaris nedeeljas atpaklaj zvaniiju un man kaa no graamatas teica, ka 60 lati. Labi, bet taas jau detaljas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Patiesībā var mēģināt arī aizripināt līdz Lomonosova ielai pie Jāņa. Viņš ir tāds interesesants cilvēks, kuram pašam ir diagnostikas kompis galvā. Viņš pieslēdz savus pirkstus un smadzenes pie auto un pasaka kas par kaiti. Protams, ja viņš pateiks, ka jāpaskatās, tas ir normāli, bet viņš arī parasti izburas cauri tam auto un novērš kaiti. Katrā ziņā tas ir mans serviss, kurā tikai un vienīgi laboju savu Alfu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Patiesībā var mēģināt arī aizripināt līdz Lomonosova ielai pie Jāņa. Viņš ir tāds interesesants cilvēks, kuram pašam ir diagnostikas kompis galvā. Viņš pieslēdz savus pirkstus un smadzenes pie auto un pasaka kas par kaiti. Protams, ja viņš pateiks, ka jāpaskatās, tas ir normāli, bet viņš arī parasti izburas cauri tam auto un novērš kaiti. Katrā ziņā tas ir mans serviss, kurā tikai un vienīgi laboju savu Alfu.


Par Jāni, kā personu pekrītu par 100%

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manu ticiibu Jaanim saljodziija kaite, ko vinsh nenoveersa - pat neskatiijaas: man mashiina nelec, kad uzkarsusi, es vinjam teicu, ka nelec, bet vinsh man atdeva mashiinu atpakalj, sakot: mees no riita pieskjiilaam, pieleca... Kad uz Salu tilta paliku ar noslaapushu auto otrajaa joslaa, vinsh, protams atbrauca un izraustiija relejus no Inj. un Fuel pump. Tad aizgaaja, bet tik un taa vecaa vaina meedz atgriezties... Taa pats Jaanis skjiet ljoti sakariigs cilveeks, tachu shis gadiijums man dikti nepatikaas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varētu būt pie vainas gaisa masas mērītājs (angļu forumos un webā MAF), ja tas ir dīzelis tad varētu būt turbīna. Manam 2.4 JTD arī bija šādi simptomi un pie vainas bija turbīna.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database