Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
BT - 166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga eto bila tvoja raketa  Question  Sorry for crazy Russian  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja daudz jaabrauc un nepatiik diizelji, kaada vaina gaazei? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu taa gaaze... tas kaut kaa nepiedien, man liekas, Alfai ne? Ai nu labi. Lai labi ripo un gan jau viss buus kedaa...
PS: afair kaut kas ar to elektronisko gaazespedaali un LPG nebija iisti labi... Bet es nez. Lai gaazinieki paluur uz to motoru saakumaa.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas vainas gāzei bļe? Ar gāzi viss kedā. Ja var 50 latus mēnesī iepist, gadā tie jau ir 6 simti. Kas ir gāzes iekārtas cena. Otrajā gadā - piekares remonts par velti!


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Kas vainas gāzei bļe? Ar gāzi viss kedā. Ja var 50 latus mēnesī iepist, gadā tie jau ir 6 simti. Kas ir gāzes iekārtas cena. Otrajā gadā - piekares remonts par velti!


Tad jāpērk passat nevis 166 grudaks


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu pat jau jaarunaa Ruu (bij taads baigais praatveeders autolistee) vaardiem- reiropaa uz gaazi iet arii Royci, Lambo un Brabus mershi. kaapeec gan gadaa neietaupiit 30% no degvielas izmaksaam.

zin kaa- jo vairaak teeree, jo vairaak ietaupi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nu pat jau jaarunaa Ruu (bij taads baigais praatveeders autolistee) vaardiem- reiropaa uz gaazi iet arii Royci, Lambo un Brabus mershi. kaapeec gan gadaa neietaupiit 30% no degvielas izmaksaam.

zin kaa- jo vairaak teeree, jo vairaak ietaupi Wink


Pisvinjzirgs to gaazi horse


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man iepriekšējam auto, kurš bija Audi bija gāze, īstenība nav ne vainas, nekas tur nesmird un jaudas zudumi arī nav, toties ekonomija uguguuu, vakar braucu un vēl noskatījos gāze Jēkabpilī maksāja 0.29Ls/litrā
vispār pa lēto Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Savulaik man arī bija 2 mašīnas ar gāzi. Vienu (VW) nopirku ar jau uzstādītu iekārtu, otrai (Saab) liku pats. Kad ņēmu, tad daudzi teica, ka viss būs slikti, smirdēs, neies, izdedzinās motoru un ko tik ne vēl. Abām mašīnām tika labots un remontēts daudz kas, bet nekas no tā nebija saistīts ar gāzi  Mr. Green  Nav vairs tie laiki, kad takšu volgas atgādināja gāzes kameras, arī šajā jomā viss iet uz priekšu un attīstās Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es tomeer uzskatu, ka...

diizelis- lai uzartu lauku(traktors)
gaaze- lai ceptu pankuukas(pliitinja)
benziins- lai brauktu ar auto! Smile

senos laikos kad skolaa gaaju un gribeeju dabuut zinaataaja viedokli, tad fizikas uchenei luudzu paskaidrot diferenci tiiri no fizikas viedoklja. Arrow  gaaze sadeg ar lielaaku temperatuuru aiz kam motoram teoreetiski muuzhs iisaaks. bet cik daudz...  hmm


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no man te Arfilas Intars šodien teica, ka 2.0 16v ts motoriem virzuļi mēdz sakust arī vienkārši tāpatās Very Happy


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ar kādreiz bij omega ar gāzi. parasto, ne šprici. ja neskaita, ka 2reiz gaisa filtra gofra pārsprāga dēļ ne tur trāpījušās dzirksteles, savādāk viss tiešām bij ok.'bet tā nebij gāzes, bet gan svečvadu vaina. vismaz tas 20 litru patēriņš ziemā nebij tik briesmīgs Very Happy Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu man pašam gan vav bijis darīšanas ar gāzes iekārtām iekš auto,bet bračkam ir Volvo850 2.5l ar original gāzes iekārtu
un šis ir vienkārši stāvā sajūsmā par to štellīti.Ekonomija esot AFFIGENNĀĀĀĀ


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu volviķī gāze ir ok. Bet Alfā? Nu nez. Es laikam neliktu.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Ekonomija esot AFFIGENNĀĀĀĀ


afigenaa ekonomija laikam saakas otrajaa gadaa peec iekaartas uzstaadiishanas, ja nenotiek nekas slikts. man neviena mashiina iipashi ilgaak par gadu neturas, taapeec nekad taadu iespeeju neesmu nopietni apsveeris Wink vieniigaa iespeeja nopirkt jau gatavu. btw piemeeram holandee ir pat GTA 147 un 156 ar gaazi pieejamas shad tad naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database