Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Slapjums salonā!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Slapjums salonā! 
Shocked  Shodien pataustiiju paklaajijnju un  Shocked  Itkaa skatiijos, bet zem mashiinas neredzu nekaadu caurumu, nu ja nu vieniigi neskaita orgjinaalos. Laikam jaabrauc uz kaadu servi pie Valjeras, lai vinsh paskataas, bet varbuut Jums ir kaada doma, kas par lietu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?p=4984&highlight=stikls#4984

īpašu uzmanību velti arbas teiktajam:

arba rakstīja:
To vāciņa noteci pārbaudīt OBLIGĀTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Man arfilā mainīja filtru un pēc 2 nedēļām pietecēja salons lietus laikā kā no spaiņa, Arfilā pēc tam rekomendēja mainīt stiklu, jo visi veči štāstīja, ka vienīgā vieta , pa kuru var tecēt ūdens ir nehermētisks priekšējais stikls.
Es nenoticēju, pats visu to izjaucu un atradu, ka tā notece ir pilna ar s...... un ūdens gažas virsū filtram, ja būtu blakus gadījušies arfilas servisa veči ar visu Sašu būtu kādu nositis.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kurā vietā salonā ?
priekšā , pakaļā ?
Ja priekšā blakussēdētāja pusē 80 % iespējamība, ka caur salona gaisa padevi, tur virs gaisa filtra ir tāds plaukts ūdens novadei, plaukatam ir ūdens novades kanāls, kas ar laiku aizdiršas ar visādiem mēsliem un viss ūdens no prieksējā stikla gāžas uz filtra un tālāk salonā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Kurā vietā salonā ?
priekšā , pakaļā ?
Ja priekšā blakussēdētāja pusē 80 % iespējamība, ka caur salona gaisa padevi, tur virs gaisa filtra ir tāds plaukts ūdens novadei, plaukatam ir ūdens novades kanāls, kas ar laiku aizdiršas ar visādiem mēsliem un viss ūdens no prieksējā stikla gāžas uz filtra un tālāk salonā

Uudens ir priekshaa vadiitaaja pusee, bet kur iisti atrodas tas novades kanaals? Laigan zinosh cilveeks ar man teica, ka kkas nav ar filttriem un 100% zinu, ka ar logu visi chiki piki  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vadītāja pusē nezinu.
Iespējams, ka pat gar stiklu, kas mēdzot atlīmēties Sad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neonlight rakstīja:
arba rakstīja:
Kurā vietā salonā ?
priekšā , pakaļā ?
Ja priekšā blakussēdētāja pusē 80 % iespējamība, ka caur salona gaisa padevi, tur virs gaisa filtra ir tāds plaukts ūdens novadei, plaukatam ir ūdens novades kanāls, kas ar laiku aizdiršas ar visādiem mēsliem un viss ūdens no prieksējā stikla gāžas uz filtra un tālāk salonā

Uudens ir priekshaa vadiitaaja pusee, bet kur iisti atrodas tas novades kanaals? Laigan zinosh cilveeks ar man teica, ka kkas nav ar filttriem un 100% zinu, ka ar logu visi chiki piki  Rolling Eyes


risinajus: udens uz augshu netek??Smile) nu tad noregulaa darza shljuteni uz auto purnu un saac salona gaidiit kad no kautkurienes tecees uz leju:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man vairs nav aktuāli, tapēc neatceros kur, bet es reiz atradu kāda mīlotāja rakstua r visām bildēm, par 156 ūdens tecēšanas problemātiskajām vietām , kur un kā meklēt un novērst


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Man vairs nav aktuāli, tapēc neatceros kur, bet es reiz atradu kāda mīlotāja rakstua r visām bildēm, par 156 ūdens tecēšanas problemātiskajām vietām , kur un kā meklēt un novērst

Nu buutu baigi forshi, ja atrastu kkur, jo man shii probleema tagad ir aktuaala Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Priekš slinkajiem

www.alfa156.net
kreisajā pusē  -tips-
zem Known problems with Alfa....
sameklējam - Water Leakage
un iepazīstamies ar pieredzi visā pasaulē

Otards no tevis Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man šķiet, ši vispār ir labākā mājas lapa par 156


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man pieliist vadiitaaja puse shaadaa veidaa:

taas baltaas noteceejuma sviitras uz melnaa ploastmasas slieksniisha ir taa vieta, pa kuru tas uudens mistiskaa veidaa paceljas paari slieksnim.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
turi mashinu slipuma vai kaa? ka tas udens tiek pari slieksnim?  Shocked

bet tava gadijuma iskatas ka varetu palidzet blivgumijas parbaude un defektu nofersana tajaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Risinājums pavisam vnk. Apdrošinam auto ar 0 % vējstikla pašrisku. In pēc 2 dienām atrodam ka stikls ir ieplaisājis...  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viltnieks! Smile CASCO aizies vēl uz grunti... Samācijis te!  Laughing


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas tecējums izskatās pēc sūces no durvju loga, kas tek gar durvīm uz iekšu. Pārbaudi vai starp durvīm un plastmasa iekšas apdari ir kautkas līdzīgs paralona izolācijai. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir noņemt skaļruņa uzliku, pēc tam izskrūvēt pašu skaļruni. Tur noteikti jābūt redzamam baltam paralonveidīgam izolācijas materiālam starp durvīm un apdari. Ja tā tur nav, visticamāk tas arī ir vainas cēlonis. Parasti meistari, kas ir jaukuši durvis, kautko remontējot, to paralonu norauj nost un atpakaļ neliek. Lai ar cik dīvaini, bet tas izolācijas materiāls neļauj ūdenim iekļūt salonā. Pārsvarā no durvīm tece ir ļoti minimāla.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database