Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
info par 2.0JTS un 2.4JTD
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs info par 2.0JTS un 2.4JTD 
Sveiki, esmu nonācis pie slēdziena ka gribu 156 SW 2002/03 gada, pēc iespējas max nopakotu... bet ir palicies sāpīgākais jautājums, kādu motoru? Confused nobraukums man ir neliels ap 1500km mēnesī, 70% Rīga. Interesē informācija par šiem motoriem:
Viens variants 2.0JTS - izskatīju forumu, neatradu problēmas un uzslavas. Cik problemātisks / uzticams ir šis motors? Kā ar siksnu, cik bieži jāveic apkopes, izmaksas?

Variants Nr.2 ir 2.4JTD - maksā dārgāk (loģiski), cik smēlos info, tad esot itkā ok motors. Bet kā ir ar apkopēm un cik tas maksās?

Jau iepriekš paldies!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja nobrauc <2k km meenesii, tad ir tikai viens variants - 2.5 V6 24v Smile Aizmirsti par tiem paareejiem mopeediem Wink
http://reklama.lv/ru/data/transport/cars/sell/alfa_romeo/156/26024055.html
Biezhi taadus nepiedaavaa un par labiem exemplaariem prasa labu naudu. Bet tas ir to veerts. Faktiski Alfa bez V6 taads spainis vien ir  piip


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vārdus no mutes izņēmi.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atliek tikai piekrist!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar šādu nobraukumu - V6

Ja nobraukums virs 2-3k - lielais JTD


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, es joprojaam gan balsoju par selespeed Smile Jo iipashi, ja pa pilseetu jaamiicaas. Bet tas ir tikai 2.0TS...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu, es joprojaam gan balsoju par selespeed Smile Jo iipashi, ja pa pilseetu jaamiicaas. Bet tas ir tikai 2.0TS...


Kāpēc gan?
Ir taču arī GTA ar Selespeed
Tāc īsc Vrrrmmm ar 3.2L V6...  super


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yo
Nu, ja to var nopirkt un uztureet - es abaam rokaam par! Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
manam 2.4jtd iesledzdot kondic.,paraadaas no motora papildus ruukojna un tas pats izgriezzot stuuri liidz galam-taada sajuuta ka motors izleks aaraa un aizskries prom1 Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu taču aizbrauc uz kādu servisu beidzot naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Katrā gadījumā jāpiebilst no tīri praktiskā viedokļa arī viennozīmīgi 2.5 V6 tev būs piemērotāks, jo lētāka uzturēšana un ēd vidēji tāpat kā tas 2.0 TS motors!! jo tajos gados vēl JTS nebija!!!!
2.0 TS ēd apm 11-12 l/100 km  tavā gadījumā (pilsēta 70%) !! tas 2.5 tikpat bet jaudas vairāk uzrāviens labāks un problēmu mazāk ar viņu!!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pie zeenjaa teksta gribēju tikai piemetināt: tas skaistais V6 skaņu celiņš Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Katrā gadījumā jāpiebilst no tīri praktiskā viedokļa arī viennozīmīgi 2.5 V6 tev būs piemērotāks, jo lētāka uzturēšana un ēd vidēji tāpat kā tas 2.0 TS motors!! jo tajos gados vēl JTS nebija!!!!
2.0 TS ēd apm 11-12 l/100 km  tavā gadījumā (pilsēta 70%) !! tas 2.5 tikpat bet jaudas vairāk uzrāviens labāks un problēmu mazāk ar viņu!!!!


Nu ble, kur var šitā uzdot vēlamo par reālo. 2.5 pilsētā -  11-12 litri. Aizmirsti - bez 15 nekas nenotiek. Ai par šito jau ir rakstīts līdz kaklam. Sapņo vien tālāk Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shito visu var arii nerakstiit, jo jautaajums bija uzdot 5. maijaa. domaaju, vairs nav iipashi aktuals aiwa

te vienkarshi chalis viens iedomaajies kaa alfisti.lv ir kaut kaads virtualais burvju autoserviss un jo vairaak vecus topikus uzcels ar pilniigi neatbilstoshu zinju, jo vinja auto kljuus veselaaks Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Katrā gadījumā jāpiebilst no tīri praktiskā viedokļa arī viennozīmīgi 2.5 V6 tev būs piemērotāks, jo lētāka uzturēšana un ēd vidēji tāpat kā tas 2.0 TS motors!! jo tajos gados vēl JTS nebija!!!!
2.0 TS ēd apm 11-12 l/100 km  tavā gadījumā (pilsēta 70%) !! tas 2.5 tikpat bet jaudas vairāk uzrāviens labāks un problēmu mazāk ar viņu!!!!


Ja man ir 2002 gada AR 2.0 JTS pie tam ar jauno salonu?Tas nozīmē ka man nav JTS,pat ja ir?Pirms izsaki apgalvojumus ,parbaudi vai tie ir patiesi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database