Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 27 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Nākošais
Nuova Alfasud Berlina 4p
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man jau arī liekas , ka beigas sākās ar sud/sprint slikto kvalitāti (ikdienā lietojot sarūsēja 5 gados, man 93 gadā bija 86 gada sprints, kas bija sapuvis tā , ka nebija ko metināt) un "atpalikušajiem neglīteņiem", kuri aizķērās 70 gados un izskatījās kā 100 audi līdz cigāra laikiem


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
arba: Tieši tā.
Man galvenais dotajā brīdī izveidot plānu, ko un kad darīt un censties pieturēties pie šī plāna.
Jāsāk, laikam, ar motora pārlasīšanu (jāņem nost karburators un jāapskatās, kas tur un kā). Tad jāprovē iedarbināt. Ja ar motoru viss kārtībā, tad jāskatās ko darīt tālāk.
p.s. motors: 1.2 H4 ar Weber 32 DIR 61/250 karburātoru (pēc grāmatas 68hp).


ja ir iespeeja un vieta, kur noglabaat, sameklee kaadu 16v Alfa 33! vinjas shur tur met pakalj pa kapeikaam, kaut vai deelj dzineeja ir veerts panjemt. tomeer ar nelielu piepuuli vari ieguut savam sudam 140zs  Cool

gan jau pats sen esi jau atradis, bet labaakaa sudu lapa ir http://alfasud.alfisti.net

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atsvaidzinaaju atminju. kaa jau man likaas, ar sudu viss bija kaartiibaa, most successful model Smile

The Alfa Romeo Alfasud was a compact car made by Alfa Romeo of Italy from 1971 to 1989. It was considered one of Alfa Romeo's most successful models.



http://en.wikipedia.org/wiki/Alfa_Romeo_Alfasud

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies elbee!
Pats tiešām biju atradis to lapu un pirms pirkšanas lēmuma pieņemšanas jau biju izskatījis +/- kādu trešdaļu no tās lapas satura (tur ir NENORMĀLI DAUDZ infas) un sapratu, ka JĀŅEM!
Vēl viens vērtīgs resurss, ko jau iemetu pie Oldtimer linkiem: http://alfasprint.extra.hu/ - Sud'u/Sprintu un 33 daļu katalogi un manuāļi Sprintam/33


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par 1.7 boxeri arī ir idejas (ja kādam kautkas pieejams - ziņojiet!), bet pagaidām jāpaceļ šitais.
140Zs un ~850kg = FUNIS!


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
atsvaidzinaaju atminju. kaa jau man likaas, ar sudu viss bija kaartiibaa, most successful model Smile

The Alfa Romeo Alfasud was a compact car made by Alfa Romeo of Italy from 1971 to 1989. It was considered one of Alfa Romeo's most successful models.



http://en.wikipedia.org/wiki/Alfa_Romeo_Alfasud


Man kautkā baigi liekas, ka Itālijas ziemeļu AR darbinieki tā nedomā ;D


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
o. atradu.
Panelis šķiet ka būs šāds + vēl kautkādi eļļas spiediena rādītāji viduskonsolē:

Pagaidām šitāds ir

Arvien vairāk šķiet, ka šis ir 1980.gada modelis (pēc šasijas numura tā arī sanāk), nevis 1982'ā, kā biju domājis iepriekš. Tehniskajā gan rakstīts 1983., kas drošvien ir pirmā reģistrācija iekš DE.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tev plāns ir vienkāršāks kā man
nav jau izēlas, auto jau ir izjaukts, man nedaudz grūtāk, jo tas auto ir labākā stāvoklī nekā domāju un roka īsti neceļas viņu jaukt ārā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba: tā ir. Bet arī man ir variants, vai nu taisīt uz ātro, lai ir ātrs rezultāts, vai arī viss jādara lēnām un pamatīgi (kad process var arī iestrēgt). Pagaidām, domāju, ka izvēlos pirmo variantu, lai saprotu, kur slēpjas lielākās problēmas.

p.s. GTV ar elektrību jau viss čiki?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Elektrība kārtībā, durvju rokturi kārtībā (redzējis neesmu, info telefoniska)
Pēteris ķersies klāt 4 karburatoriem, termostatiem,  filtriem, eļļām u.t.t.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu izskatās, ka beidzot tas "divi četrdesmit mēnesī" auto ir nonācis īstajās rokās.
Cik es zinu, tad šis auto tiešām bija savam laikam un klasei viens no izcilākajiem autobūves darinājumiem. Un pēc aprakstiem nebūt ne sliktāks kā visu spaiņu spainis un vectētiņš - pirmais hot hatch Golf GTi, lai arī, cik var nojaust, mazliet vājākiem dzinējiem. Tomēr dzinēji esot super pareizi novietoti, pareizi uzbūvēti. Smaguma centrs - zemu, auto masa - maza. Vajadzētu būt ok.
Mans personīgais viedoklis ir, ka šos brīnumus derētu taisīt, maksimāli turoties pie oriģināla. Tikai tādā veidā šiem šrotiņiem ceļas to vērtība.
Par lampu. Es tagad nepateikšu precīzi kā tas saucas, bet iesaku parakāties www.zl.lv - Rīgā ir kantoris, kas izgatavo lukturu stiklus, reflektorus utml. apgaismes figņu. Un ir gatavs to darīt pēc pasūtījuma. Metāla daļas (pie kam gandrīz jebkāda metāla) laikam vislabāk sarunāt ar kuģu rūpnīcas čaļiem. Tie pa kluso taisa piem. LSD diffus Somu rallistiem un tā Wink Metāli viņiem ir visādi, krāsnis liešanai, rūdīšanai, virpas utt. Viss ir. Tā ka, ja kaut ko nevar nopirkt/pasūtīt gatavu, tad to var tepat Latvijā izgatavot.
Nākamās prosecco glāzes - uz GTV Bertone un Alfasud veselību! drink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Īstenībā pie visa vainīgs viens slepens sirdī-alfists, kuram tagad ir bmw ;D Nebūtu viņa optimistiskā skata uz šito šrotiņu, drošvien, nebūtu pircis un būtu palaidis garām lielisku vēstures daļiņu, ko ir vērts saglabāt.
Oga: bet motoru drīkst mainīt uz jaudīgāku? ;D


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Īstenībā pie visa vainīgs viens slepens sirdī-alfists, kuram tagad ir bmw ;D Nebūtu viņa optimistiskā skata uz šito šrotiņu, drošvien, nebūtu pircis un būtu palaidis garām lielisku vēstures daļiņu, ko ir vērts saglabāt.
Oga: bet motoru drīkst mainīt uz jaudīgāku? ;D


Nē nedrīkst. Visam jābūt autentiskam.
Otrs piegājien - taisam spoooooooorta spaini un ne nieka nebēdājam par vēstures vērtībām Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Apmēram tādu




_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
j.k. rakstīja:
Īstenībā pie visa vainīgs viens slepens sirdī-alfists, kuram tagad ir bmw ;D Nebūtu viņa optimistiskā skata uz šito šrotiņu, drošvien, nebūtu pircis un būtu palaidis garām lielisku vēstures daļiņu, ko ir vērts saglabāt.
Oga: bet motoru drīkst mainīt uz jaudīgāku? ;D


Nē nedrīkst. Visam jābūt autentiskam.
Otrs piegājien - taisam spoooooooorta spaini un ne nieka nebēdājam par vēstures vērtībām Smile


A kā tad zelta vidusceļš?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 27 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database