Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Battery Drag meeting 2007
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Battery Drag meeting 2007 
izskatās kā šajā pasākumā vien ae AR164 3l ar ir pieteicies.Ko tauta domā par šo pasākumu?Mož aizlais bariņā
uz šo pasākumu???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmmmmm......nekomentēšu, ko domāju par šādiem pasākumiem  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vajag paņemt labi daudz "batterijas" un tad jau var iet uz jebkādu pasākumu.  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Vajag paņemt labi daudz "batterijas" un tad jau var iet uz jebkādu pasākumu.  Laughing


tā gan ir taisnība! drink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es kaut kad vienreiz biju uz shaadu pasaakumu. ljoti nepatika shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man jau baigi gribās redzēt to trako igauni kas itkā esot teicis ka būšot ar kārtējo savu dragsteru kura svars tur
kautkādi 1150kg,jauda 1000ZS un 1300Nm un 100km/h dabujot 1,5sek Shocked  Shocked  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izstās ka tas džeks kas ir pieteicies ar to AR ir no šejienes kas te reģistrēts kā Kaspars. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
izstās ka tas džeks kas ir pieteicies ar to AR ir no šejienes kas te reģistrēts kā Kaspars. Smile

tas DZEKS NESKRIESIES!!!! tas dzeks buss kaa "serwisa masina" un me buss mehanjiks BALTAM nisanam sunny GTI Smile


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
man jau baigi gribās redzēt to trako igauni kas itkā esot teicis ka būšot ar kārtējo savu dragsteru kura svars tur
kautkādi 1150kg,jauda 1000ZS un 1300Nm un 100km/h dabujot 1,5sek Shocked  Shocked  Shocked


nu jaa, forshi, bet lai redzeetu trako igauni, dabuusi desmitiem stundas pavadiit starp pamatiigi piedzeerushiem purchika urlaam, neko nesaprotoshaam un absoluuti  nelaimiigaam 8~9 klases skolnieciiteem minisvaarkos zilaam kaajaam un luupaam skatoties kaa tiek izniicinaats 20 gadiigs bmw 323, kursh 100 km/h sasniedz 15 sekundees un klausoties kaa nostraadaa apgriezienu ierobezhotaajs ar bezgaumiigaam plastmasaam nokaartai Toyota Celica 1.6. nee, es toch neieshu! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.getaway.lv/modules.php?op=modload&name=batterydrag&file=index


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es pamēģināju Kazrunģī shito figņu... izpogāju vienu kupi ar savu vagonu un priecīgs braucu mājās Razz ... vispār tas pasākums ir ārkārtīgi garlaicīgs. Ja kādreiz Latvija šajā jomā panāks skandināvus, tad gan es būšu skatītāju rindās!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es dodu priekšroku tai laikā aizbraukt uz Jūrmalu, vai vēl kādu skaistu vietu, pie dabas, kur miers no ikdienas  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es regulaari apmekleeju shitos, jo tajos pasaakumos brauc mans korish Dmitrijs ar kljikuhu CHAIKA - vinsh ar savu bembi visus var apgonjiit kaa staavoshos! Vinsh bembi mantoja no opja, bet tagad tur ir salikti visaadi gadzjeti un vinjam ir 700 zirgu (taa ir uzrakstiits uz bagaznieka, lai paareejie baidaas uin nemaz nedomaa piedaliities ar vinju ddragos). CHAIKA mochii! Veesais dzjeks!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas gadījumā nav ATAMAH kolēģis? Viņa 535 arī esot 700zirgi...  haha


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Es regulaari apmekleeju shitos, jo tajos pasaakumos brauc mans korish Dmitrijs ar kljikuhu CHAIKA - vinsh ar savu bembi visus var apgonjiit kaa staavoshos! Vinsh bembi mantoja no opja, bet tagad tur ir salikti visaadi gadzjeti un vinjam ir 700 zirgu (taa ir uzrakstiits uz bagaznieka, lai paareejie baidaas uin nemaz nedomaa piedaliities ar vinju ddragos). CHAIKA mochii! Veesais dzjeks!


Ar šitādiem textiem tev jānāk uz mūsu kantori strādāt Mr. Green


BTW slavenajam atamanam, kurš šļifujet un šļifujet ar 535 turbo tā, ka strašno razgoņatsa, tiešām zirgu ir gandrīz tik pat.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database