Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Pečka nesilda!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja arī ventilators uz max griežās kā traks, bet  pa ventilācijas atverēm ne sū.. nepūš, tad salona gaisa filtra vispār nav! (tā 155 bieži gadās) Un ar mēsliem ir aizaudzis pečkas radiators. Ja ir sistēma ar kondišku - ir cerības ar putekļu sūcēju izsūkt daļu mēslu no kondiškas radiatora (noņemot salona ventilatoru un pa šahtu aizsniedzot radiatoru pečkā), ja kondiškas nau - tad bēdīgāk. To vairs pat ginekoloģiskām metodēm nebūs aizsniedzams. Nāksies krietni pasvīst un remonts pečku.
Ja vēl kāda klape gļučī, tad tas būs otrs iemesls jaukšanai! naac
izsaku līdzjūtības


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kondiška ir.

salona filtrs nobraucis nepilnu gadu un 20'000km. man domāt tas vēl TIK ļoti nevarētu būt aizkakāts.

finns- paldies par DIY - laikam man jāgatavojas uz skrūvēšanos brīvdienās...  Rolling Eyes


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
kondiška ir.

salona filtrs nobraucis nepilnu gadu un 20'000km. man domāt tas vēl TIK ļoti nevarētu būt aizkakāts.

finns- paldies par DIY - laikam man jāgatavojas uz skrūvēšanos brīvdienās...  Rolling Eyes

tīri teorētiski es tev ieteiktu pirmkārt apskatīties tomēr salona filtru.gads un 20 kkm ir pietokoši daudz,lai tas filtrs varētu būt aizaudzis.logi nesvīst baigi?ja svīst,tad pirmais ko vajag nomainīt ir salona filtrs.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Ja vēl kāda klape gļučī, tad tas būs otrs iemesls jaukšanai! naac
izsaku līdzjūtības


ir novērojama gļučīšana pārejot no "pūst uz loga" uz "pūst sejā un uz kājām". tad kaut kur pa vidu paliek. Problēma ir apejama tiem stāvokļiem pa vidu nospiežot "pūst tikai sejā" un pēc tā "pūst sejā un uz kājām"
aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja runajam par aizdirstiem salona filtriem un logu svisanu... man 166 vasara nomainija salona fltru (Vilson - vari parbaudit ludzu), bet ka izsledz klimai kondishenu, ta logi sak svist ciet... it ka jau po, bet negribas mochit visu laiku ar "full auto".

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
ja runajam par aizdirstiem salona filtriem un logu svisanu... man 166 vasara nomainija salona fltru (Vilson - vari parbaudit ludzu), bet ka izsledz klimai kondishenu, ta logi sak svist ciet... it ka jau po, bet negribas mochit visu laiku ar "full auto".


Šitādos kaikapstākļos tā darīja arī pilnīgai jauna 147...
brīdī, kas auto izslēdz kondišku uz mirkli logi ciet, pēcāk gan atnāk vaļā, bet brīdi braukt pa miglu (lasīt uz aklo) ir tomēr strjomna... aiwa


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pēc kondiškas izslēgšanas visi auto aizsvīdina logus

Kondicioniera radiators tač nosarmo,  izslēdzot visu šito slapjumu sadzen salonā
vai nu ieslēgts vai izslēgts SmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kapec no ta "Full Auto" rezima vispar jasledz ara? uzregule gradus un brauc, pecka pati visu izdomas, ko un ka pust hmm
 vismaz es ta vienmer esmu darijis visam masinam ar klimu, nekas slikts nav noticis Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Jancix rakstīja:
kondiška ir.

salona filtrs nobraucis nepilnu gadu un 20'000km. man domāt tas vēl TIK ļoti nevarētu būt aizkakāts.

finns- paldies par DIY - laikam man jāgatavojas uz skrūvēšanos brīvdienās...  Rolling Eyes

tīri teorētiski es tev ieteiktu pirmkārt apskatīties tomēr salona filtru.gads un 20 kkm ir pietokoši daudz,lai tas filtrs varētu būt aizaudzis.logi nesvīst baigi?ja svīst,tad pirmais ko vajag nomainīt ir salona filtrs.

ok, tad jāsāk ar vienkāršako- jāskata filtrs. ja ne- jāmeklē dziļāk. par logu svīšanu nesūdzos arī neslēdzot kondišku.  Rolling Eyes


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
kapec no ta "Full Auto" rezima vispar jasledz ara? uzregule gradus un brauc, pecka pati visu izdomas, ko un ka pust hmm
 vismaz es ta vienmer esmu darijis visam masinam ar klimu, nekas slikts nav noticis Wink


iespejams tev ir taisniba... man gan ir nedaudz aizpriedumi pret to kondishen gaisu... ja iespejams, censos izvairities.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
elbee rakstīja:
kapec no ta "Full Auto" rezima vispar jasledz ara? uzregule gradus un brauc, pecka pati visu izdomas, ko un ka pust hmm
 vismaz es ta vienmer esmu darijis visam masinam ar klimu, nekas slikts nav noticis Wink


iespejams tev ir taisniba... man gan ir nedaudz aizpriedumi pret to kondishen gaisu... ja iespejams, censos izvairities.

Nezinu - alfām vispār (sākot ar 147/156/166) manā skatījumā ir vispārt BEST EVĀ klimas!
Jāizmanto tikai dažas reizes gadā - Pavasarī palielinot to uz kādiem 23 grādiem, ziemā nometot uz 21 grādu un atstājot full auto. Strādā brīnišķīgi! Pavasarī, kamēr auksti, bet saule jau silda, uz kjājām pūš siltu, sejā, kuru saule silda - vēsu. yo
Vienīgās papildus poga - priekšloga atsaldēšana.
Pārējās reizēs izmantota poga ON, pēc servisa apmeklējuma, kurā parasti izslēdza gaismas un pie datordiagnostikas slēdza uz OFF klimu.


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piemirsu uzrakstīt...

piektdien kad jau biju samierinājies ar domu pavadīt vakaru divvientulībā ar mašīnu, jeb konkrētāk, tās pečku, notika Alfas "pašsalabošanās" brīnums. Kopš piektdienas- viss silst labi, pūš labi un braucu bēdu nezinādams. it kā vājadzētu līst iekšā un apskatīties kāpēc tā, bet kaut kā nav vēlēšanās sačakarēt to kas strādā. visticamāk- bezkontakts kaut kur kaut kāds.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labs rīts!
Pamanīju dīvainu štelli. Aukstajā laikā piedarbinot, pēc ~5min jau sāku pust siltu gaisu. Braucot arī pūš siltu. Tiklīdz apstājās un pāris minūtes pastāv (dzinējs darbojās) tā sāk pust aukstu (dzinēja temp pie konstatniem 90 C stāv). Uzsāk kustību un driz jau atkal pūš silto. tam tā jābūt? Zinu, ka dīzelis stāvot tikai dziest, bet tiešām tik ātri? Kur meklēt problēmu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
Labs rīts!
Pamanīju dīvainu štelli. Aukstajā laikā piedarbinot, pēc ~5min jau sāku pust siltu gaisu. Braucot arī pūš siltu. Tiklīdz apstājās un pāris minūtes pastāv (dzinējs darbojās) tā sāk pust aukstu (dzinēja temp pie konstatniem 90 C stāv). Uzsāk kustību un driz jau atkal pūš silto. tam tā jābūt? Zinu, ka dīzelis stāvot tikai dziest, bet tiešām tik ātri? Kur meklēt problēmu?

Pārbaudi dzesēšanas šķidruma līmeni!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pārbaudīts - ir starp MIN un MAX...
Ir kāda saistība varbūt ar ūdenssūkni?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database