Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Pečka nesilda!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Pečka nesilda! 
Kads varbut varetu izstastit,kas pa vainu,kad uzgriez uz maksimumu pecku,gaiss knapi nāk ārā,un uzgriežot silto,kaut vai temperatura 90"C,nāk auksts gaiss,vai ta var būt salona filtra vaina,un kur vispar tas filtrs atrodas 155 Alfai!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Pečka nesilda! 
Archiks rakstīja:
Kads varbut varetu izstastit,kas pa vainu,kad uzgriez uz maksimumu pecku,gaiss knapi nāk ārā,un uzgriežot silto,kaut vai temperatura 90"C,nāk auksts gaiss,vai ta var būt salona filtra vaina,un kur vispar tas filtrs atrodas 155 Alfai!


tosols ir pietiekoshaa liimenii?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
It kaa ja,bet kas varetu but pa vainu tam ka kad uzgriezts siltais gaiss liidz galam,vinjs mainas,ik pa bridim nak silts,ik pa bridim auksts?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
buus kaads regulators vai kraaninjsh sabojaajies

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir iespeejams ka klapiite kas to silts/auksts regulee sabojaajusies. Filtrs arii iespeejams. Veel varbuuut nav cirkulaacija uz pechkas radiaatoru, ar roku var paarbaudiit. Nav gadienaa taa ka uz liikumiem tas siltais gaiss paraadaas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nepateiksi kur vinjai ir tas salona filtrs,man teica iespejams ka tas vainigs,ka tik maz pūš!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par līkumiem nepateiksu,bet vinjs paradas ta spontani,te ir,te nav!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Archiks rakstīja:
Nepateiksi kur vinjai ir tas salona filtrs,man teica iespejams ka tas vainigs,ka tik maz pūš!

nav bijusi man 155, bet 164 tas filtrs bija taj startpaa starp motortelpu un paneli. Nonjemot plastmasas aizsargu kas pie veejstikla, un veicot veiklas kustiibas ar roku vareeja filtram tikt klaat. Vish ir iesleegts taadaa kastiitee, gluzhi kaa taads kaartridzsh naak aaraa, nedaudz iesliipi.
A temperatuura uz motoru stabili , neleekaa, piem shitaa:
a)kad nepuush silto, tad motors karst virs parastajiem 90?
b)kad puush silto tad motors viss normaa temp nekaapj augstaak kaa parasti?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nē,motoram temperatura normali,tur man liekas varetu but klimata kontroles elektronikā vaina,iespējams!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aa nu ja auto kliima tad toch mozk elektronika gljuko. to gan gruuti noteikt, jaaseezh klaat un dikti jaavaktee  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs pečka neregulējas 
šorīt konstatēju, ka pečka palikusi vienā pozīcijā(tā pa vidu- pūš remdenu gaisu) un lai kā arī pagriestu to štruntu- temperatūra nemainās. varētu būt ka tas kloķis izbeidzies?


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hvz. imho šāda secība: drošinātāji->kloķis->jaucam paneli  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kur var apskatīt drošinātāju shēmu? Uz vāciņa tikai nelielai daļai ir apzīmējumi. Nevaru atrast kurš ir tas kas man svarīgs(un jā- esmu slinks lai izietu visiem cauri, turklāt tie kas ierīkoja signalizāciju nedomāja ar galvu- visi vadi priekšā drošinātājiem)


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nekustināju topiku, jo problēma bija uz brīdi pazudusi pati no sevis- viss strādāja labi. Tagad atkal- palicis uz remdenu temperatūru un griez karstu vai aukstu- pūš vienu un to pašu!


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
Nekustināju topiku, jo problēma bija uz brīdi pazudusi pati no sevis- viss strādāja labi. Tagad atkal- palicis uz remdenu temperatūru un griez karstu vai aukstu- pūš vienu un to pašu!


Man kautkur bij links ar visaam bildiiteem, kur jaaskataas un jaameklee probleema. Aaa, reku buus: http://forum.alfa156.net/forum/forum_posts.asp?TID=56358

Ja tas ir vieniigais, kas neiet, visticamaak, ka probleema buus tur.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database