Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 23 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Nākošais
tiiriit, puleet, mazgaat..
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs tiiriit, puleet, mazgaat.. 
vajadzeetu taa ka salonam kjiimisko, aadinju uzprishinaat, iemiikstinaat. mashiinai visas shkjirbas, kur pa ziemu saals un dublji saliidushi, izpuceet. un laikam jau uzpuleet ar.

kur, pie kaa, pa cik? kur slikti, kur labi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
saulainā sestdienā/svētdienā pašam to visu izdarīt!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagājušajā vasarā izmantoju šo te pakalpojumu: http://www.iauto.lv/viewtopic.php?topic=19849&forum=60&last_page=on

Bija OK.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Čau!

Varbūt kāds var ietekt kādu labu pulējamo vasku, ar ko jaukā sauļainā marta dienā pāriet pāri melnai Alfai? tā lāi spīž un laistās un rokas vēl 2 dienas pašas no sevis apļojas?!?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
Čau!

Varbūt kāds var ietekt kādu labu pulējamo vasku, ar ko jaukā sauļainā marta dienā pāriet pāri melnai Alfai? tā lāi spīž un laistās un rokas vēl 2 dienas pašas no sevis apļojas?!?


rimi ir liels klāsts no turtlewax. visvienkāršākais variants.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai rokas buutu lietojamas, nepazjeelo nopirkt urbja puleejamo uzliku - maksaa 3 latus + puleejamais disks no aitas vilnas - 2.5 lati. un mieriigi paarej paari visai mashiinai, kad esi ar roku uzklaajis puleejamo vasku.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
Pagājušajā vasarā izmantoju šo te pakalpojumu: http://www.iauto.lv/viewtopic.php?topic=19849&forum=60&last_page=on

Bija OK.


shito palaidnieks arii izmantoja un es tur pat blakus ganiijos, bija tieshaam OK, bet tomeer drusku taa pavirshi un amatieriski izlikaas. galu galaa palaidniex paarkraasoja mashiinu pavisam Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palaidniex tak ir "smags" gadījums.  Laughing  Lai piepucētu gan jau pietika ar to ko tur izdarīja.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
saulainā sestdienā/svētdienā pašam to visu izdarīt!


es pat buutu ar mieru, ja kaads piedaavaatu paaris kv .m. platiibu ar augstspiediena uudeni, jaudiigu putekljsuuceeju un puleejamo aparaatu. lupatas, kjiimija un alus no manis Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kāds varētu padalīties pieredzē vēl par tādu lietu - kurš ir lētākais Karcheris, ko ir vērts pirkt, un kas teicami pilda auto mazgāšanas uzdevumu!? vai tas 60+- Ls aparāts to prot labi darīt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
MartinsT rakstīja:
saulainā sestdienā/svētdienā pašam to visu izdarīt!


es pat buutu ar mieru, ja kaads piedaavaatu paaris kv .m. platiibu ar augstspiediena uudeni, jaudiigu putekljsuuceeju un puleejamo aparaatu. lupatas, kjiimija un alus no manis Wink


var iztikt arī ar zemspiediena ūdeni, bet pulējamais aparāts būs jāpamēģina no arcy sarunāt uz kādu dienu, picā runājot viņš atzinās, ka viņam tāds esot.  Smile  kvm ir pašam  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
Kāds varētu padalīties pieredzē vēl par tādu lietu - kurš ir lētākais Karcheris, ko ir vērts pirkt, un kas teicami pilda auto mazgāšanas uzdevumu!? vai tas 60+- Ls aparāts to prot labi darīt?


ni un ni!! down  tur sūknis no plastmasas!!! karoče ar viņu ilgāk par 2-3 min nedrīkst darboties !! labāk nepažēlo 150-200 Ls!!  man apmaksājās tāds divos mēnešos, bet man ir 3 autiņi! un mīlu ar tīriem braukāt!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Kaneelis rakstīja:
Kāds varētu padalīties pieredzē vēl par tādu lietu - kurš ir lētākais Karcheris, ko ir vērts pirkt, un kas teicami pilda auto mazgāšanas uzdevumu!? vai tas 60+- Ls aparāts to prot labi darīt?


ni un ni!! down  tur sūknis no plastmasas!!! karoče ar viņu ilgāk par 2-3 min nedrīkst darboties !! labāk nepažēlo 150-200 Ls!!  man apmaksājās tāds divos mēnešos, bet man ir 3 autiņi! un mīlu ar tīriem braukāt!!


Zelta vārdi - bez atlaidēm jēdzīgs augstspiediena mazgātājs sākas no Ls 200.

Starp citu drīz būs par ĻOTI LABU cīparu (uz ļoti īsas akcijas brīdi ) pieejams profesionālais augstspiediena agregāc...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man itkā pašlaik mājās ir 1kw parastais ūdens sūknis laistīšanai, ar ko pečkāties, mazgāšanai noderīgs, bet tā ka putekļus un dubļus bez švammes klātbūtnes glīti dabūt prom, tā nevar...  jāpagaida tad tā Palaidnieka akcija. kad viņ būs??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu akcija sāksies, ja nemaldos, pirmajā aprīļa nedēļā...
Be tbez švammes putekļus nost dabūt nevar.
Vispār jau var, ir te viens ķīmijas kokčiks, kuru uzpūš ar putu dīzi uz auto un tad noskalo, bet pēc tam tur zāle vairs arī neaug... Mr. Green


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 23 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database