Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Stūres iekārta
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Stūres iekārta 
Man vakardien kaa zibens no skaidraam debesiim - iedomaajos izskaitiit cik stuures rata apgriezienu no taisnas uz kreiso pusi un uz labo. Rezultaats manu viepli padariija aristokraatiski baalu: uz labo pusi - 1.5 apgrieziens, uz kreiso - nepilns viens! Tika remonteeta stuures iekaarta - vai tehniski iespeejams uzlikt atpakalj taa, ka rezumee ir augstaakaprakstiitaa vaina? Kaa jums griezjas stuure? Esmu lasiijis, ka uz abaam puseem var nedaudz atksjirties pagrieziena radius.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pabrauc bik nostāk no apmales vai sienas un tad pamēģini pagrozīt stūri...  crazy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, ja - neiedomaajos. Pardon!
Nee, jautaajums tiesham nopietns. Pluume - iztipini laukaa pagrozi stuuri - kaa ir?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
crazy  Caurlaides postenī apsargs: "Es saprotu, ka tu 14.00 pazūdi no darba, bet pat 5dienā 11.10 nav par traku?"

Notestēju- gan pa labi, gan pa kreisi uz vietas stāvot uztaisa 1,2/3 nu kaut kā tā... Bļin, fātera Micubiši Kosmosa wagonam var tā karatē trennēties- kādas 3 katrā virzienā!?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Stūres iekārta 
Trax rakstīja:
Man vakardien kaa zibens no skaidraam debesiim - iedomaajos izskaitiit cik stuures rata apgriezienu no taisnas uz kreiso pusi un uz labo. Rezultaats manu viepli padariija aristokraatiski baalu: uz labo pusi - 1.5 apgrieziens, uz kreiso - nepilns viens! Tika remonteeta stuures iekaarta - vai tehniski iespeejams uzlikt atpakalj taa, ka rezumee ir augstaakaprakstiitaa vaina? Kaa jums griezjas stuure? Esmu lasiijis, ka uz abaam puseem var nedaudz atksjirties pagrieziena radius.

Tas vairs nav nedaudz
Aizej un piedāvā šo fantastisko defektu novērst tiem keksiem, kas to tā saregulēja
Tas viss darās ar kardinālu savirzes regulēšanu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To var veerst ar savirzes reguleeshanu?
Vai tad savirzee arii stuuri kautkaa kustina vai tikai ritenjus?
Piekriitu - es aizbraukshu uz riivi pie vinjiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
neaizmirsti mums pastaastiit, kas ir tie vinji, kas tev savirzi reguleja!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jautājums.
Braucot taisni, kā stūre stāv ?
Un tā starpība ir no stūres taisnvirziena, vai no riteņu taisnvirziena ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Savirze tiek regulēta ar stūres ķjagu (hvz kā pareizi sauc) saīsināšanu/pagarināšanu. Ja servī muļķi ņemas ap tām lietām, parasti stūri atstāj šķību... Man ex-opelim ar taisnām riepām stūre stāvēja pagriezta 90 grādos. Bet šaubos vai pie griešanās reizēm savirze kā tāda vainīga.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, ja kopumaa stuure griezhas tikai ~2.1x ap savu asi, tad savirze vareetu buut gana svariiga Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:
Savirze tiek regulēta ar stūres ķjagu (hvz kā pareizi sauc) saīsināšanu/pagarināšanu. Ja servī muļķi ņemas ap tām lietām, parasti stūri atstāj šķību... Man ex-opelim ar taisnām riepām stūre stāvēja pagriezta 90 grādos. Bet šaubos vai pie griešanās reizēm savirze kā tāda vainīga.


stūres reikai nav viduspunkta uz kuru tā atgriežas
stūres iekārta ir projektēta tā, lai atgrieztu taisnvirzienā riteņus.
ja viena pusē stūres ķagas ir saskrūvētas uz visīsāko un otrā uz visgarāko - tad uz vienu pusi stūri aizgriezt līdz atdurei būs mazāk vietas, nekā uz otru pusi
vienā virzienā neļaus stūres reikas viens gals, otrā tas, cik fiziski var sagriezt riteni

karoč - tiem keksiem pa muti ar sūdainu mietu, kas to stūri šita sargulēja...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai, dieninj, kaa saposteejushi!
Par visu peec kaartas:
Arba: stuure staav kaadus 7-10° uz labo pusi (uz to arii griezjas taalaak), bet otro jautaajuma dalju es nesapratu.
Elbee: Imantaa, kur tirgo Liqui Moly elljas.
Plume, taa, kas trakaa: tas noziimee, ka ar savirzes un hadenes remontu, kas veel gaida rindu serviizee, tas vareetu arii nokaartoties?
Oga: Pusotrs un nepilns viens sanaak apmeeram 2.4 apgriezsieni - dikti mazs solis, piekriitu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Braucot uz servi, neaizmirsti paķert līdz hokejnūju. Kad džeki sāks makarēties ap tavu mīluli, ik pa brītiņam plaši vēzējoties liec manīt savus sadistiskos nolūkus attiecībā uz tiem džekiem, ja viņi izdarīs kaut ko ne tā...

Nopietni runājot, izskaidro savu sāpi. Pirms izbraukšanas no servisa teritorijas visu iztausti un izgrozi stūri. Ja kaut kas nav- lai taisa. Ir tāda lieta kā patērētāju tiesības. H***a vien ir, bet ja pareizi prot pasniegt, kāds arī nobīstas arī bez čekiem vai kvītīm. Bī kūl!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par chekiem uz papiiriem dazji baidaas veel vairaak, jo tad var teikt, ka cheks tika prasiits, bet tev nedeva.
Briesmiigi - tagad lieki jaabrauc pie vinjiem un pagaajsi jau krietns laiks. Viss ir slikti (c)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
neaizmirsti mums pastaastiit, kas ir tie vinji, kas tev savirzi reguleja!


Cik esmu dzirdējis, tur esot bijusi kaimiņu un radu būšana Razz

Trax - tevi baigi satrauc tā stūre? Tak brauc un miers! Man teiksim diagnoze (ņemot vērā to, ka es +/- zinu, kā tā reika tika remontēta) ir skaidra.... un tā nav patīkama shura


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database