Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Stuures pastiprinaataajs aukstumaa nelabi kjeerc!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Stuures pastiprinaataajs aukstumaa nelabi kjeerc! 
Pagaajushajos salos, no riita kad iedarbinaaju AR156 kaadu minuuti nelabi kjeerca stuures pastipr. Tagad jau pakjeerc ilgaak, kad iesilst tad ir miers...un veel, kad mainiiju ellju paliidu apakshaa un maniiju sulojamies vienu no pastiprinaataaja cauruliiteem...
Shkjidruma liimenis zemaak par min nekriit, bet sirds vienalga taada nemieriiga, nav tuvaakaa laikaa iespeeja atstaat uz ilgaaku laiku mashiinu servisaa tapeec gribeeju jautaat - kaads zin cik tas ir biistami pabraukaat kaadu laicinju ar taadu skanju effektu. Jaa un veel, kaada manta jaalej taj pastiprinaataajaa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es ar tādu braucu 5 gadus Smile
Bet nu burtiski dažas minūtes, es pat teiktu dažus stūres griezienus no viena gala līdz otram.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tad ir labi, es šorīt uz 10sec tādu pamanīju ledu skrāpējot  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hrm... manam spainiitim gan nekas nediic Smile
166 gan diica. Arii tikai paaris stuures pagriezienus. Peec tam nediica. Lai gan pie apmeeram -30C peec paaris pagriezieniem uzdiica mazliet skaljaak un paarstaaja. Un stuure kljuva smaga kaa 3u/\ automashiinai. Un tepikjiitis nespeeja izzhuut no taa shkidruma veel kaadu pus gadu shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Hrm... manam spainiitim gan nekas nediic Smile
166 gan diica. Arii tikai paaris stuures pagriezienus. Peec tam nediica. Lai gan pie apmeeram -30C peec paaris pagriezieniem uzdiica mazliet skaljaak un paarstaaja. Un stuure kljuva smaga kaa 3u/\ automashiinai. Un tepikjiitis nespeeja izzhuut no taa shkidruma veel kaadu pus gadu shura


salīdzināji p. ar p.  Twisted Evil

7 gadi ir 7 gadi tomēr.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
salīdzināji p. ar p.  Twisted Evil

7 gadi ir 7 gadi tomēr.[/quote]

To Tu labi pateici, bet nu apmēram tā kā Oga salīdzināja shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man nekas neduuc

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Taadeelj, ka veel nav auksts Razz


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Duuks ja bieza elja buus. Servo agregaats taads nu ir, neko dariit Wink
Bet bieza katram pie savat T ellja kljuus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Duuks ja bieza elja buus. Servo agregaats taads nu ir, neko dariit Wink
Bet bieza katram pie savat T ellja kljuus.


jaa jaa ir taada ljarksteesha no riitiem

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vechi, juus te tik mieriigi spriedeleejat par to , ka mani skaudiiba paarnjem....man ljerkst taa ka logu nevar attaisiit, un arii netaisiishana nepaliidz Very Happy , peec iesilshanas gan paariet, bet kameer auksts stuuri labaak stipri negroziit)....man vecajam opelim. manu acu priekshaa, briidii kad reguleeja aizdedzi, stuures pastiprinaataajs vienkaarshi izjuka, tapeec man arii panika, veel jo vairaak Opelim tik skalji neduuca (ja to var nosaukt par duukshanu, driizaak skanja ir taada itkaa kakjim pautus shkjeereetu nost  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izskalojam sisteemu, nomainam shkjidrumu. ja nekas nemainaas, taatad taa jaabuut Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Āmen.... Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Hrm... manam spainiitim gan nekas nediic Smile
166 gan diica. Arii tikai paaris stuures pagriezienus. Peec tam nediica. Lai gan pie apmeeram -30C peec paaris pagriezieniem uzdiica mazliet skaljaak un paarstaaja. Un stuure kljuva smaga kaa 3u/\ automashiinai. Un tepikjiitis nespeeja izzhuut no taa shkidruma veel kaadu pus gadu shura


Man vienreiz liidziigi gadiijaas - ljoti aktiivi parkojoties un grozot stuuri liidz galam pa labi pa kreisi. Stuure kljuva veel smagaaka par mana pirmaas Lada 2106 stuuri. Kopumaa interesanti, jo pie 50km/h jau paliek normali. Galvenais nebremzet  Laughing

Aizbraucu uz AI un biju jau sagatavojies mainit sukni utt. Bet izradijas tikai viena caurulite bija atnakusi valjaa. To nomainija un viss OK.

Tad es sapratu, cik nopietna (un jaudiiga) iekaarta ir stures pastiprinatajs.

R.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
155 dīca aukstā laikā
156 nekas nedīc.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database