Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Izvēle starp 156'ajām.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zenons Spranda rakstīja:
MF rakstīja:
murphy rakstīja:
Latvijā ir kaut kas apskates vērts pārdošanā no 156 vai 147, man te viens kolēģis ieinteresējās. ss.lv jau izpētijām - nekas acīs neiekrita


Jā mana AR. Tikai sestdien iziešu TA Cool


MF, Oga, ....
Interesanti - visi pamazām atbrīvojas no savām AR.

Vispār es arī prātoju par atvadām Sad
Tikai pēc tam, kad uzlikšu jaunos (!) lietos 16'' un nomainīšu sarūsējušo izpūtēju. Jāuzpucē daiļava! kiss

Baigi jocīgi ir ar Alfas pārdošanu - no vienas puses gribās jaunāku auto (un ir ļoti pievilcīga iespēja), bet no otras puses tik daudz patīkamu brīžu šis auto ir sagādājis un negribās šķirties.
Sieva vispār mani nolamāja  angry  par šādu ķecerīgu ideju.

R.


ir risinājums - ņem jaunāku alfu!
 super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pārmaiņas pēc - es tuvākajā laikā negrasos tikt vaļā no savas AR, jo vakardien pārdevu savu japāņu šrotiņu...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mistachuck rakstīja:
MF rakstīja:
Nu izkatās tie sūdi atvratna down Un katreiz likt virsū un ņemt nost. Atlikt. Zūd viss ādas krutums.

Diametrāli pretējs viedoklis. Kas vienam balts, otram melns.


Labi, labi smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā mana AR. Tikai sestdien iziešu TA Cool[/quote]

Nu tā TA izieta pa "0" un ir līdz 24.03.2008. super Nu un kur tas AR gribētājs pazuda hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zenons Spranda rakstīja:
MF rakstīja:
murphy rakstīja:
Latvijā ir kaut kas apskates vērts pārdošanā no 156 vai 147, man te viens kolēģis ieinteresējās. ss.lv jau izpētijām - nekas acīs neiekrita


Jā mana AR. Tikai sestdien iziešu TA Cool


MF, Oga, ....
Interesanti - visi pamazām atbrīvojas no savām AR.

Vispār es arī prātoju par atvadām Sad
Tikai pēc tam, kad uzlikšu jaunos (!) lietos 16'' un nomainīšu sarūsējušo izpūtēju. Jāuzpucē daiļava! kiss

Baigi jocīgi ir ar Alfas pārdošanu - no vienas puses gribās jaunāku auto (un ir ļoti pievilcīga iespēja), bet no otras puses tik daudz patīkamu brīžu šis auto ir sagādājis un negribās šķirties.
Sieva vispār mani nolamāja  angry  par šādu ķecerīgu ideju.

R.



Tā jau ir...tās alfas iesēžas sirdī ;( es savu pārdošu tikai tad kad būs reāla iespēja iegādāties GT 3.2, lai atvadīšanās no tagadējās būtu ne tik sāpīga  Very Happy bet manai jau vēl tikai 70 000 nosrējiens, tā ka vēl var braukt  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Izvēle starp 156'ajām. 
altez rakstīja:
orionz rakstīja:
Tad vēl jautājums par motoriem, pašlaik itkā sveros uz 2.0TS, bet kā salīdzinoši iet 2.4JTD ? Varbūt kāds varētu pakomentēt...

Te nu prasās pēc Smic'a manuāļa 2.4JTD ikdienas lietošanā vai vismaz komentāra.  Smile



Ar 2.4 dīzeli viss ir labi  smokin

Iet tāpat kā 2.0, ēd 2x mazāk, grieze 2x lielāka, turklāt ikdienā nav jāgriež virs 2000. Bet griezties tas motors griežas līdz 5000 Shocked ar visnotaiļ patīkamu ne-dīzelisku skaņu.

Protams - mazbiš vibrē - bet mazāk nekā 4cilindru dieselmotori, uzsit dūmu, kad dod pa pederi, bet cēliens ir iespadīgs. Man k-kā šķiet, ka Alfu dīzeļi ir uzticamāki par bendzīnniekiem - tomēr rēķinies ar dārgāku cenu un lielāku nobraukumu.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es pa 1/2gadu esmu nomainījis kvēlsveces, mazliet investējis piekarē, šadi tādi filtri un drīz vien - zobsiksnas"n"ruļļu epopeja.

Nobraukums 240
gaiša āda, koks, viss kā nākas Cool


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad vēl jautājums par Selespeed. Itka jau forsi, parsledzeji pie stures utt, bet vai tas ir erti? Un vispar vai tas kārbas nemēdz lūzt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
orionz rakstīja:
Tad vēl jautājums par Selespeed. Itka jau forsi, parsledzeji pie stures utt, bet vai tas ir erti? Un vispar vai tas kārbas nemēdz lūzt?

nu pārslēdzējus jau var vispār nelietot - tas ir vēl ērtāk...
Very Happy
vai plīst?
protams!
parādi lietas kas neplīst.
bet visumā ir oki
vecajiem selespeed uz stūres tās pogas, manuprāt, sucks, jaunajiem FL modeļiem ir oki - lāpsiņas stūres otraja pusē...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vis ir labi ar to Selespeed. Nemiizt Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Jā mana AR. Tikai sestdien iziešu TA Cool


Nu tā TA izieta pa "0" un ir līdz 24.03.2008. super Nu un kur tas AR gribētājs pazuda hmm[/quote]

var lūdzu ko vairāk uzzināt par pārdodamo alfu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Vis ir labi ar to Selespeed. Nemiizt Smile


Kā nu kuram shura  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienmeer ir kaads, kam neveicas Wink Tas nenoraada, vai ne vienmeer noraada, uz vispaareeju tendenci.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Vienmeer ir kaads, kam neveicas Wink Tas nenoraada, vai ne vienmeer noraada, uz vispaareeju tendenci.


jaa, bet ar selespeed neveicas 9 no 10. tieshi tas, ka vienam gandriiz jaunam un vismodernaakajaam selespeed viss ir labi ne uz ko nenoraada Wink

ar vecajiem, kam pogas uz stuures nevis laapstinjas aiz stuures, probleemas ir garanteetas 100%. tiesa, taas ir risinaamas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik apmēram tās problēmas varētu izmaksāt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database