Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Alfa Romeo Ženēvas autosalonā
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa Romeo Ženēvas autosalonā 
Bonjour!

Ženēvas autosalons - ietekmīgākais auto salons Eiropā un arī auto cienītāju Meka. Man tas ir sen saistījies ar zīmīgākajām pirmizrādēm un aktuālākajām tendencēm. Un šogad, pateicoties tam, ka mans darbs ir saistīts ar auto reklāmu, izdevās apmeklēt šo franciski un vāciski runājošo pasākumu.

Par galvenajiem jaunumiem ir iespējams izlasīt visādos auto medijos, tādēļ vairāk klāstīšu savus novērojumus un sajūtas. Un, protams, galvenā loma ir Alfa Romeo ekspozīcijai....

Alfa Romeo ekspozīcija bija iekārtota dominējot melnai un sarkanai krāsai – gan automašīnās, gan dekorācijās.


Vienā malā divstāvu „māja” ar info galdu, Alfa Romeo aksesuāru veikalu un lounge. Iekšā pat piemirsu ieiet, jo manu uzmanību uzreiz piesaistīja pūlis, kas drūzmējās ekspozīcijas centrā. To radīja, nu jau alfistu aprindās leģendārā, 8C Competizione.


Un pamatoti pievilka, jo šis, manuprāt, bija visizcilākais auto dizaina paraugs visā salonā. Nav brīnums, ka pie samežģītā Lexus LF-A ar kārām acīm nestāvēja neviens cilvēks. Un žurnālistu aktivitātei pie jaunā Maserati Coupe galvenais iemesls noteikti ir šī auto pirmizrāde, nevis tas stūrainais itāliski/korejiskais dizains. Wink


Grūti tekstā aprakstīt auto dizainu, bet man palika iespaids, ka par 8C cilvēki vēl ilgi neaizmirsīs. Gan šogad, gan nākotnē. Ja uz Audi R8 pēc 50 gadiem atsauksies kā uz 21. gs. sākuma tehnokrātisko dizainu, tad 8C tiks publicēts auto vēstures grāmatās blakus Ferrari Dino, Porsche 911, Lamborghini Miura utt.

8C ir nenovecojoša dizaina valoda – liektas, dinamiskas līnijas, kas izstaro ne tikai spēku un pašpārliecinātību, bet arī neremdināmu kaisli pret braukšanu un dzīvi. Iedveš vēlmi dzīvot skaisti! (Sorry, bildes it nemaz nedod atbilstošo sajūtu – ļoti plakans šis auto izskatās pateicoties melnajai krāsai, 100 prožektoriem pie griestiem un manām vājajām fotogrāfa spējām.)

Salons arī patīkams –  dominē alumīnijs un melna āda. Diezgan robustas formas, taču tas tikai pastiprina „no bullshit” iespaidu.


Pārējās Alfa Romeo bija izstādītas apkārt un manu uzmanību piesaistīja tikai uzkrītoša krāsojuma 159 TI. To, ka netālu bija jaunais Spider, nemaz nepiefiksēju.


Un atsevišķi jāatzīmē modeles, kas gozējās AR ekspozīcijā. Kopumā pašas pievilcīgākās visā salonā, pēc manas gaumes.


Interesanti bija novērot kā atšķīrās modeļu vizuālie tēli pēc auto zīmoliem – gan ietērps, gan fiziskie dotumi. Pie Lamborghini Gallardo Superleggera, piemēram, bija divas dāmītes izteiktā Lambo dizaina koncepcijā – taisnas līnijas, asi stūri, neviena lieka kilograma.


Bet Alfas meitenes gan bija ar liektām formām un dažiem extra centimetriem atbilstošos reģionos. Ne velti daži žurnālisti ir tieši viņām veltījuši speciālu apskatu:
http://news.windingroad.com/etc/geneva-motor-show-the-girls-of-alfa-romeo/

OK, bija arī citas ekspozīcijas -
Otrais skaistākais auto pēc manas gaumes bija Peugeot 908 RC.


Trešais skaistākais (jeb interesantākais) bija Jaguar koncepts, pēc kura motīviem itkā tiks veidots jaunais S-Type. Veiksmīgi atšķirīgs dizains, bez pārmērīgas retro devas, kas ir bijis tik raksturīgs pēdējo gadu Jaguar.


Fiat lielījās ar savu jauno Stilo. Dizainam nav ne vainas, kaut kas starp AR 147 (sportiski) un VW Golf (draudzīgi noapaļoti). Iekšā elegants dizains un apdares materiāli kvalitatīvi, izņemot krāsainās plastmasas ielikas, kas jau pa vienu dienu bija noskrāpētas. Tehniski interesants solās būt 1.4l benzīna dzinējs ar turbīnu.


Fiat zīmējās arī ar topošo 500. Šajā gadījumā rādīja vēl veco 500nieku, bet var just, ka Fiat mārketings cenšas uzstaisīt no 500 līdzīgu leģendu kā ir izdevies ar Mini. Tad jau redzēs...


Interesanti, ka Fiat atdzīvina savu sportisko zīmolu – Abarth. Abarth ekspozīcija bija novietota atsevišķi no Fiat pilnīgi citā hallē. Ļoti skaļa, spīdīga un krāsaina eskpozīcija – pilna ar „čiksām” rūtotos topiņos. Acīmredzot, mērķauditorija ir tīņi (jeb viņu tēti)...
http://news.windingroad.com/countriesmarkets/euro/geneva-motor-show-abarths-rebirth-a-beautiful-thing-just-not-for-us/

Lancia gan nebija jaunumu, bet toties visaktīvākais tusiņš visā šovā bija tieši pie Lancia bāra, kur žurnālistus cienāja ar kokteiļiem, sieru un espresso. Stilīgi!

Jaunumi bija arī katram no Vācijas lielajiem zīmoliem. Audi rādīja savu jaunu coupe - A5 un S5. Interesanti, ka jauno platformu palaiž ar coupe, nevis sedanu kā parasti. Un zīmīgs ir arī viņu gājiens uzreiz ar sportiskāko S5, līdz šim S līnijas modeļi parādījās apm. gadu pēc jaunā modeļa prezentācijas.


BMW vienā ekspozīcijas stūrī bija iespieduši jauno M3. Uzkumpis un lecīgs kā brāļi Kļičko (vai kā tos Ukraiņu bokserus sauca...)


Un Mercedes-Benz stenda centrā bija jaunā C-klase. Visnotaļ veiksmīgs un pārsteidzoši sportisks dizains priekš MB "dižpārdokļa" .


Salīdzinot ar citām izstādēm, Ženēvā ir aizraujoši aplūkot arī dažādu nerealitātes līmeņu itāļu un šveiciešu dizainieru sapņus - Bertone, Stola, Sbarro, Rinspeed, Zagato utt. Un pa vidu tam visam - pirms gadsimta Rīgā ražotais zīmols - Russo Balt. Kaut kādi krievu entuziasti/dizainieri/tjūneri uzzīmējuši un uztaisījuši vienu prototipu. Nu ļooooti grezns un pompozs, gluži kā visas turīgo krievu izklaides - mums zīnāmākais būs festivāls "Novaja Volna".


Nu apmēram tādi ir galvenie iespaidi.
Vairāk bildes ir galerijā: http://gallery.artlibitum.net/genoveva

Kopumā novēlu katram auto interesentam kādreiz nokļūt Ženēvā, lai varētu nogurt no tās iespaidu daudzveidības un nemitīgā smaida sejā.

R.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labs ieskats  super  tiem kas neaizbrauca.
AR meitenes tiesh labas  Twisted Evil


Tas 8C ir melns sarkanaa apgaismojumaa, vai tumshi zaljsh  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zenons Spranda  super  super  super par rakstu!


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
8C glanceetajaas graamataas starp Dino, Miuraam u.c. zveeriem toch buus, shaubu nav!


bet R8 tomeer ar ir 45 un asaas, shkjautnainaas, bez liekajiem kilo man patiik labaak shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...teica elbee, iekaapdams savaa 2t vieglajaa sporta automashiinaa shura
Zenonam  applausi  - aprakstinsh ljoti saprotams, kodoliigs un nav izpluudis.
Par R8 es absoluuti nepiekriitu sajuusminaataam ovaacijaam. Ieprieksheejaa autoreview numuraa bij aprakstiits un safotografeets. Nu bljin urodiuss mozaika Shis paargudrais un samociitais chebureks ir tik antiitaalisks un aseksuaals, cik vien taads var buut. Ja elbee taads patiik un peedeejaa laikaa es esmu ieveerojis vinja simpaatijas pret vaacu shirpotrebu Wink tad man nav skaidrs, kaadeelj pats pirka kaarteejo Alfu Smile
Vispaar palasiijos te tai pashaa autoreview rubriku "primerjajem na sebja" - tur kaareiz peedeejaa numuraa 159 2.2JTS startee. Ne taa, ka es baigi cieniitu to zhurnaalu, nedz arii, ka man aarkaartiigi patiktu tieshi tas dzineejs tieshi 159... bet tomeer... Tekstu par to, ka "shajaa auto paklausiibaa un sajuutaas ir kaut kas dziivniecisks. Reti sastopama iipashiiba muusdienu auto. Varbuut taa radiitaaji iekonstrueejushi 159 iekshaa daljinjas no savaam dveeseleem?" Vai aptuveni taa. Preciizi momentaa laikam nenociteeshu, bet doma taada. Un es neticu, ka tuvaakaa laikaa jelkas, kas ir radiits Vaacijaa, spees izraisiit taadas emocijas.
Un par to tachu mees vinjas (un nevis "taas") miilam, cienam, puceejam un apruupeejam, vai ne? Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
oga, ble, ko pie fuck Question es tak nesaku, ka 8C suks, 8C ir yo Exclamation bet R8 man ar patiik, un vaaciskotie lambo arii grudaks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lambo ir Lambo. Kas Tev tajaa R8 liekas taads, kam jaapatiik? Imo nekaa TAADA tur nav. Un AR zhurnaalists apmeeram taa arii rezumeeja - jums, chalji, veel taals celsh ejams liidz supercaaram.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Labs ieskats  super  tiem kas neaizbrauca.
AR meitenes tiesh labas  Twisted Evil


Tas 8C ir melns sarkanaa apgaismojumaa, vai tumshi zaljsh  Rolling Eyes


Tā, kas dziļāk iekšā ok, bet nu nah* to, kas durvīs sēž...  violent  Ak, es rasists, bet tās jau tikai manas domas. Alfā ļoooti labi izskatās tās, kurām nav lieko cm un līnijas ir visai taisnas...  kiss


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ooo nu nee. Arii taa, kas durviis, ir super
Par gaumi nestriidas. Taa vai nu ir , vai arii taas nav. Wink
PS: vechi nav sunji - kauliem pakalj neskrien shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Lambo ir Lambo. Kas Tev tajaa R8 liekas taads, kam jaapatiik? Imo nekaa TAADA tur nav. Un AR zhurnaalists apmeeram taa arii rezumeeja - jums, chalji, veel taals celsh ejams liidz supercaaram.


negribas ielaisties diskusijaa par Audi kaut kaa.. Wink bet jaapatiik kaut vai tam, ka ar 100 naudinjaam kabataa var aizbraukt uz Auto Rigu un to nopirkt. tam, ka sver vinjsh nieka 1.5 tonnas ar visu bang un olufsona ashpadsmit skaljrunju sisteemu, pakojumu un limuzina cieniigaam ekstraam. ir quattro. ir sasodiiti aatrs. diez gan gliits, slaids, sportisks un elegants. un veertiiba tam pirmajaa gadaa nenokritiis par 2/3. ar to var braukt ne tikai Nurburgringas trasee un pa baani Berline- Minhene, bet arii pilseetaa un mazaakas liidzenamiibas celjos. tas vien jau ir pietiekoshi, lai uzskatiitu R8 par labu mashiinu.

ja jaaizveelas viens vieniigs muusdienu superkaars, es briidi padomaatu un izveeleetos vai nu Murcielago vai DB9, visdriizaak DB9. bet nu taa kaa laimiigaa kaartaa nav taada izveele jaadara, tad nav arii probleemas shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Lambo ir Lambo. Kas Tev tajaa R8 liekas taads, kam jaapatiik? Imo nekaa TAADA tur nav. Un AR zhurnaalists apmeeram taa arii rezumeeja - jums, chalji, veel taals celsh ejams liidz supercaaram.


negribas ielaisties diskusijaa par Audi kaut kaa.. Wink


Negribas. Bet naaksies! naac

Citāts:
bet jaapatiik kaut vai tam, ka ar 100 naudinjaam kabataa var aizbraukt uz Auto Rigu un to nopirkt. tam, ka sver vinjsh nieka 1.5 tonnas ar visu bang un olufsona ashpadsmit skaljrunju sisteemu, pakojumu un limuzina cieniigaam ekstraam. ir quattro.


"Jaapatiik"... Nav taada jeedziena. Vai nu patiik vai ne Smile Un man personiigi ne taa ka vienalga, bet atklaati riebjas taa pusspraagusii zivs ar manu beernu dienu lunohoda cieniigaam lampinjaam...
Nav ne jausmas, cik vinsh maksaa, ja godigi. Taadeelj par to kluseeshu. Tomer nedomaaju, ka var "aizbraukt uz AutoRiga un tur nopirkt" Smile Un domaaju, ka par sho naudu var dabuut 1 gab. M3, kas buus droshi vien veel aatraaks, 10x praktiskaaks utt. un 1 gab. piemeeram Spider Q4 vasarai Smile

Citāts:
ir sasodiiti aatrs. diez gan gliits, slaids, sportisks un elegants.

diemzheel ne viens, ne otrs, ne ceturtais. Treshais - varbuut. Neesot nebuut ne tik aatrs, ja tic presei (un tai es sliecos ticeet vairaak kaa elbee, jo zhurnaalisti vairumaa gadiijumu tomeer ir kaut paaris km nobraukushi pie stuures) Gliits nu nekaadi ne, nemaz nerunaajot par eleganci. Razz

Citāts:
un veertiiba tam pirmajaa gadaa nenokritiis par 2/3.

Man liekas, ka gan shajaa gan 8C gadiijumaa runaat par veertiibas kritumu 1. gadaa ir nepieklaajiigi Smile Shim kaareiz vareetu arii nokristies. Kameer 8C, es domaaju, taa tikai celsies. Ja pavisam godiigi, tad droshi vien pateicoties tam, ka tikai 500 eksemplaari tiks izdaliiti klientiem un visi jau nopirkti. Tas raadaas stipri liidziigi kaa savulaik gadiijaas bmw ar Z8... Kameer to R8 sha Riigaa buus vismaz tikpat cik 911 un gandriiz tikpat cik lielo urodiusu Q7.

Citāts:
ar to var braukt ne tikai Nurburgringas trasee un pa baani Berline- Minhene, bet arii pilseetaa un mazaakas liidzenamiibas celjos.

Tu tur biji? (tm) Man vinsh neizskataas neko vairaak piemeerots Pleskavas shosejai kaa Murcielago.

Citāts:
tas vien jau ir pietiekoshi, lai uzskatiitu R8 par labu mashiinu.

Peec shaadiem parametriem par "labu mashiinu" var uzskatiit arii KIA Ceed shura

Citāts:
ja jaaizveelas viens vieniigs muusdienu superkaars, es briidi padomaatu un izveeleetos vai nu Murcielago vai DB9, visdriizaak DB9. bet nu taa kaa laimiigaa kaartaa nav taada izveele jaadara, tad nav arii probleemas shura

Arii taisniiba shura Vieniigi mani paarsteidz Tava izveele. Kur tad R8? hammer


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kur tad R8? hammer



kur kur.. DIRSAA R8!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un domaaju, ka par sho naudu var dabuut 1 gab. M3, kas buus droshi vien veel aatraaks, 10x praktiskaaks utt. un 1 gab. piemeeram Spider Q4 vasarai Smile



vai 15 Gecus, vai 20 Loganus, vai 20 tuukstoshus atspirdzinoshaa dzeeriena "Merkurs" pudeles shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eu, karstasinīgie latvju zēni, elbee un oga

Neplēš nu drēbes par vācu "Vorsprung durch Technik" izstrādājumiem!!!

Nav slikts auto, īstenībā ļoti labs, jo ilgi apdomāts, pārdomāts, izdomāts. Par pamatu ņemts izcils tehniskais materiāls, kas pataisīts draudzīgāks, savaldīgāks, pakļāvīgāks. Un dizains... Manuprāt, R8 dizains ir rada dārga un tehniski spēcīga auto iespaidu, taču ne neaizmirstama sapņu auto tēlu.

Nav jau arī tā, ka AvtoReview žurnālisti būtu galīgi to R8 nolikuši gar zemi. Tas žurnālists (precīzāk redaktors) ikdienā braukā ar 911, tapēc arī pārmet, ka R8 pietrūkst dvēseles. Bet tur nu Audi ir grūti ko padarīt - dvēseli nevar izdomāt, tā dzimst savienojoties izciliem gēniem un kaislībai.

Starp citu, gandrīz visi R8 apskati ir ļoti pozitīvi, AvtoReview ir viens no pirmajiem, kas piekasās. Visi pārējie sajūsminās par dinamiskajām iespējām, priekš Audi netipiski komunikatīvo vadību, ērto salonu un plaukšķina plaukstas par to, ka Audi ir izdevies radīt auto, ko var likt blakus leģendārajam Porsche.

R.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es gan sajuusmu par salonu nekaadu nemaniiju. Spiezhoties virsuu visas taas parpalas. Bet nu labi. Atlikt!
Tas, ko gribeeju teikt, patiesiibaa skan apmeeram shaadi. R8 gan jau, ka nebuut nav slikta mashiina. Gan jau, ka pat ljoti laba. Arii AR to nenoliedz. Bet "ljoti labu", "aatru" uttuc. auto ar liidziigiem parametriem ir daudz. Muusdienaas nu jau ljoti daudz. Nepietiek ar tehnisko pilniibu. Nepietiek ar auto, kas "izskataas paardomaats un ilgi izstraadaats". Ar to ir par maz pat tam, lai elbee liktu sho briinumu savaa sapnju izveelee Smile
Turklaat man nu itin nemaz nepatiik, kaa taa zivs izskataas. Nu galiigi nemaz. Un tur nu visi tehnikas briinumi (lai gan nekaa paarcilveeciiga tur iekshaa nav, ja taa padomaa, arii tehniski) var iet smp Tehniski es labaak njemtu RS4 - praktisks gimenes sedans ar R8 parametriem Smile
PS: par 911. Izraadaas, ka tas ir Eiropaa PATS lielaakais ozona cauruma taisiitaajs, uzreiz aiz... Humvee shura Bet kuru gan tas interesee? Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database