Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 81, 82, 83  Nākošais
Mazie motobrāļi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Mazie motobrāļi 
Tā... sezona nāk virsū un liekas, ka es vairs nevaru izturēt bez 2-riteņu daikta ar iekšdedzes dzinēju Smile
Varbūt tauta var mani kaut kā pierunāt uz vienu vai uz otru vai... trešo ar kādiem man nepamanītiem argumentiem? Smile
Kandidāti:

1. Cagiva Raptor 650
2. Ducati Monster 750/600/620i.e.
3. Moto Guzzi Breva 750

Izstāstīšu mazliet savus apsvērumus.
Braucis neesmu ne ar vienu (pagaidām) Smile Bet... pēc apskatiem webā spriežot situācija ir šāda.
Cagiva:
(+)
eerts cilveekam augumaa virs videejaa
labi vadaams pilseetaa un liikumainos celinjos
atsauciigs, uzticams dzineejs
preciiza un viegla aatrumkaarba
dzineejs griezhas liidz augstiem apgriezieniem (9000rpm redline)
kvalitaate un iipasha pieeja katraa detaljaa
labs serviss ("Motosports")
jaudiigaaks kaa Ducati un Guzzi
(-)
seedpoziicija ir gandriiz kaa krosiniekam, pie tam straujas bremzeesanas gadiijumaa esot risks atsist ficiiti pret baaku Smile
prieksheejaa daksha esot par cietu - risks nobieteet bedrainaa liikumaa
to atsauciigo un uzticamo dzineeju razho... suzuki Smile
taapat kaa aatrumkaarbu

sho ir dizaineejis chalis, kas dzimis Argentiinaa un ko Cagiva/MV paarvilinaaja no Ducati peec tam, kad bija Bolognaa baazeeto Ducati paardevushi amerikaanjiem un tas Argentiinietis bija pagatavojis slaveno Monster. Kursh, savukaart, shobriid dod ~70% dalju no visiem paardotajiem Ducati... Liidz ar to "tas vairs nav tas"? Jaunaas Alfas ar GM dzineejiem?

Ducati:
(+)
saciikshu kaujas slava, kam liidziigu gruuti atrast
dizains - veel extreemaaks kaa Raptor
slavenie 2-vaarstu V-twin dzineeji ar tikai tiem raksturiigo skanju
pateicoties shim dzineejam, motocikls pamatiigi vibree, saliidzinot ar Cagiva, dodot daudz "feedbacka" vadiitaajam
dzineejs ir loti elastiigs ie zemiem rpm
iipashas attieciibas ar Alfa Romeo
seedpoziicija vairaak ir kaa baikam (rokas zemaak, kaajas atpakalj)
ljoti stabils, arii lielos aatrumos
tiek uzskatiits par vienu no vislabaak vadaamajiem motocikliem vispaar
viss ir autentisks un unikaals
nav radiatoru (gaisa dzese)
(-)
mazaak uzticami dzineeji, jau piemineetaas vibraacijas, saliidzinot ar Cagivaa lietoto Suzuki iztraadaajumu
vairaak "leetu" detalju (saving costs - savu dzineeju buuveet tomeer ir daargaak)
nav tik manevriigs
zemaaka seedpoziicija (vai tik neizskatiisies peec mopeeda?)
iipatneejaas izpuuteeju konstrukcijas deelj kaaju peedu tureeshana ir mazliet neveikla
dzineejs "negriezhas" kaa mocim pieklaatos - redline ir kaut kur jau ap 7,5k rpm
par servisu man pagaidaam nav infas. Zinu, ka taads ir. Bet neko nezinu, kaa straadaa un diez vai gribeeshu lietotu moci vest uz oficiaalo servisu...

stipri liidzinaas itaalju auto - daudz prieka, laba skanja, viss "look-and-feel" sekss, par ko maksaajam ar nesaprotamiem gljukiem, piloshu karteri, kuustoshaam plastmasaam, kad dzineejs sastreegumaa paarkarst, vibraacijaam uttuc. Sajuutat liidziibu? Wink Alfa! Smile

Moto Guzzi
(+)
komfortabls, tai pashaa laikaa nebuudams neveikls
baigaa raritaate, lai gan man liekas, ka es Riigaa vienu esmu maniijis
aarzemees dzirdeeju ruucam - fantastiska skanja
dizains UN kvalitaate plus shiks
veel garaaka un legendaaraaka veesture kaa Ducati
(-)
ne smakas no sporta, lai gan testos chalji saka, ka esot OK vadiiba
kur taadu vispaabaa serviseet?!

sho peerkot laikam jaabuut reaali psiham Smile Bet man vinsh baigi patiik un tomeer tachu nav ikdienas transportliidzeklis, bez kura buus neiespeejami funkcioneet. Man liekas, ka atkal kaadas paraleeles rodas ar Maserati... Wink

Nu kaut kaa taa...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shodien man arii liekas, ka Monster Smile Laikam jau tieshaam nav variantu.
Jaanem nauda zobos un jaalaizh pakalj
http://www.plus.lv/pirkejams/skelbimas?type=motociklai&id=48074


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man nav pilnīgi nekādas sajēgas par močiem. Bet Ducati Monster, manuprāt, ir yo
Interesanti būtu uzzināt ITāļa viedokli par šo jautājumu.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Raptors būtu ok(serviss, jauda), bet pietrūkst tās harizmas...
Monster tās ir pārpārēm, bet šaubas raisa uzturēšanas iespējas un izmaksas. Kuras nebūtu noteicošas pie nelieliem noskrējieniem "garajā"Latvijas motovasarā. Turklāt Latvijā tā pa īstam Monster domu un ideju nenovērtē. Augstāk vērtē dukšu sportiskos modelus.
Gucci būtu tāds opīšu modelis markas cienītājiem, kuru savukārt Latvijā nav daudz.

Ja nu gribās raritāti - iesaku padomāt par Moto Morini 9 1/2 vai Corsaro 1200 Veloce...  Smile


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja nedoma nemt istu moci, tad monsters Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār, ja salīdzinām lietotus Cagiva vs Monster, es dotu priekšroku labākam tehniskam stāvoklim. Un visādus pričendālus(tipa Monster panelis ar taho un taml.) abiem modeliem var dabūt papilnam. Un tikai spečuki te uz ielas pateiks tas Raptors vai Monstrs... Alfistam laikam tuvāks ideoloģiski ir Monster. Piemēram Fiatisti var atļauties arī citus italiano...  yo


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu man patreiz Alfisms shai gadijuma lielu lomu nespeelee Smile Guzzi iisti par opiiti ar nenosauksi, bet nu nafig. Ne peec tam paardot, nedz uztureet. Par raritaateem runaajot, es pagaidaam pakraashu naudinjas shitaadam Smile

Un Monster diezgan krasi arii vizuaali atshkiras no raptora. Raptoru gan laikam tomeer tiiri dveeseliski pienjemt nespeeju - Ducati paardeva, designeri paarvilinaaja un veel suuduzuki motors...

Sogjiit - motocikliem, taapat kaa automashiinaam, zirgspeeku skaits nebuut nav galvenais shura Un mani absoluuti nevilina iespeeja ielipt sienaa ar 180Hp hayabusu. Kaadi turklaat ir pilnas ielas.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga, tas Bimota ir briesmiigs. Kas taa par priekshdakshu? Dizainerim pasliideeja roka? Very Happy
Es, personiigi, no mochiem turos pa lielu gabalu - manai nervu sisteemai tie nav domaati, tachu es tikai atbalstu domu par 2-ritenju speekratu iegaadi. No tiem ieprieksh piemineetajiem es izveeleetos Monster.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Oga, tas Bimota ir briesmiigs. Kas taa par priekshdakshu? Dizainerim pasliideeja roka? Very Happy


Vairums ljauzhu pasaulee domaa savaadaak Smile Turklaat, cik zinaams, vadaamiibaa tam zveerinjam neviens nestaav ne tuvumaa. Bet no otras puses... smaguma centrs zemu un pa vidu. Viss izgatavots no karboniem, titaaniem utt. Un jaunam cena saakas no ~60k EUR shura
Daudzi domaa, ka piemeeram Pagani Zonda ir baigais urodiuss...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man nav zināms nekas īpaši daudz par šir\em eksemplāriem,bet dienas laikā varu ko pazondēt,vienīgais ko varu pateikt
par Dukātu-man personīgi nepatīk tā motora skaņa-skaņa tāda itkā motorā būtu sabērta naglu kaste. Confused  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas laikam subjektīvi. Vairums tos Dukātus tieši tādēļ ļoti mīl Smile Es laikam esmu pie vairuma...
http://www.superbike.lv/html/motoskanas/part1/ducati_monster.mp3


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
peerc to duacati un miers. tikai man shkjiet, ka labaak jaunu ar garantiju nevis to sisto un nojaato lietuvas variantu, ja vien tavai sievai nav iipashs prieks uz virtuves galda redzeet izjauktu ducati dzineeju. btw kaa mochiem raamjus taisno? liek uz stendiem speciaaliem vai vienkaarshi met aaraa? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaunu ar garantiju negribu. Pirmajaa-otrajaa sezonaa vinsh visticamaak anyway nonaaks kategorijaa "sistais un lociitais" un 3k EUR vs 8k EUR salociit ir atshkiriiba Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vacijaa jaunus pa 6k euro dala

http://www.mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=krad&sr_qual=GN&top=7&id=11111111211674328&

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja. Motosezona laikam jau atklāta. Viens jau paspējis nobietēties pa riktīgo:
"Rīga, 14.marts, LETA. Šorīt Rīgas rajonā ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā 26 gadus vecs motocikla vadītājs.
Šis šogad ir pirmais gadījums, kad avārijā dzīvību zaudē motocikla vadītājs."


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database