Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Alfas saanneshanas slieksnis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfas saanneshanas slieksnis 
Man taada doma radaas cik alfas ir droshaakas uz celja par BMW?
http://www.delfi.lv/news/national/criminal/article.php?id=17084235&pictureID=17085067

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Noskaties šo un izdari secinājumus
http://youtube.com/watch?v=K9TJecSuwIY
vecs Top Gear raidījuma fragments - kā reizi pa tēmu.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gvinpinu kajuk!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Noskaties šo un izdari secinājumus
http://youtube.com/watch?v=K9TJecSuwIY
vecs Top Gear raidījuma fragments - kā reizi pa tēmu.

Tā kā - runa nav par auto, bet gan blīvi. Un riepām. FWD ir nevarīgs, bet prognozējams. RWD ir krietni lielākas iespējas - bet lai to prognozētu ir jābūt iemaņām un pieredzei. Un riepām.

Nez kāpēc bmw pievelk bezsmadzeņu indivīdus?

P.S. Cik dzirdēju - konkrētajā gadījumā sevi uz viņsauli aizraidīja kārtējais k-kāda autoservisa wanabee testdraivers, kas gribējis uzkosties ar citu bīmeru...



Pēdējoreiz rediģējis smic Wed Mar 07, 2007 11:01 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Konkrētajā gadījumā runa ir tikai par blīvi, cik labai jābūt blīvei , lai ziemā brauktu ar svešu auto bez riepām (savādāk to nenosaukt)


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Gvinpinu kajuk!


Ja Smic - es arii gribu - jaa, esmu taads nelokaams pakaljleeceejs...

Taatad - mums lielajaa pilseetaa Riigaa ir lielisks aplis Dzirciema ielas galaa - brauc, kameer slikta duusha paliek - es tur dzinu alfu liidz kameer riepas saak kaukt un apkaarteejiem rodas nepaarvarama veelme izsaukt policiju. Mashiina turas ljoti labi uz aatrumiem liidz 80kmph, ja virs, tad riepas dod maniit un saakas neliela saansliide. Aatraak gan es nemeegjinaaju. Trolejbuss iebrauca aplii sazacensties ar mani...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas TopGear vidiks labs super bet taa ir teorija un 3 jaunas, tehniski perfektas mashiinas, un prasmiigs brauceejs.

dziivee viss ir savaadaak. daudz atkariigs no taam pashaam peedeejaa laikaa tik daudz piemineetajaam riepaam, amortizatoriem, elektronisko asistentu darbiibas.

no Alfaam ar kuraam esmu braucis 156 ir visdroshaak braucamaa, GTV visatraak, 33 visstabilaak, bet ar 166 es veel neesmu neko sapratis. gan GTV gan 166 pakaljaa ir neatkariiga pashpiestuureejosha piekare, kas liikuma izejaa spiezh araa pakaljgalu. uz slapja ar nelielu inerciiti pakalja taa vien aizskiren pa priekshu. ar shiim divaam Alfaam ir jaauzmanaas, braukt ar vinjaam var ljoti aatri, liikumos vinjas ieseezhas perfekti, bet noraushanaas robezha ir taada izpluudusi, bet tas jau atkal riepu jautaajums.

pie GTV man izdevaas pierast izbraucoties pa traseem, 333 esmu naacis aaraa no S liikuma pilniigi shkjeersaam. a 166 uz Alpu kalnu celja S veida liikuma izejaa izsliideeja. segums slapsh asfalts un celjam bija kaads vismaz 10% kritum, taa paaraak patiikami nebija, bet savaacaas mashiina smuki un priekshaa jau bija naakamais liikums, taa ka nebija laika pat nobiities.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur jau taa lieta. 166 ir vadaams garshiigi un droshi, turot to sliidees ar nelielu gaaziiti vai pat atmestu gaazi, tikai stuureejot. Fantastika, ko tie itaalji sadariijushi ar to pakaljpiekari! Ar GTV nav sanaacis izmeeginaat, bet 166 ir veerts maksaat par visaam taam bukseem un lodbalstiem... Visazartiskaakais FWD auto, ar ko anacies braukt. 156 ir biistami garlaiciigs, ar lielaakaam saansvereem, ar masiivaaku understeer utt. Joprojaam palikdams ljoti labs FWD Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
155 viņi to panāca bez nekādiem lodbalstiem Wink Vienīgi - komforta atšķirībā no 156 un 166 gan tur nebija


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
155 viņi to panāca bez nekādiem lodbalstiem Wink Vienīgi - komforta atšķirībā no 156 un 166 gan tur nebija


pakaljamortiem droshvien kirdik bija shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nez. Ar 155 taa pa iistam gaazis neesmu. Starp taam mashiinaam ir AIZA shura Pieljauju, ka Golf1 GTi veel labaak kraameejaas sliidee, bet diez vai es jebkad gribeeshu spaini vairs savaa dziivee...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu nez. Ar 155 taa pa iistam gaazis neesmu. Starp taam mashiinaam ir AIZA shura Pieljauju, ka Golf1 GTi veel labaak kraameejaas sliidee, bet diez vai es jebkad gribeeshu spaini vairs savaa dziivee...



Nu neteikšu vis!
155 bija ļoti prognozējams un vadāms sānslīdēs.
Jā starp GTV/Spider un 155 ir aiza, toties starp 147 ar atslēgtu VDC un 155 arī ir aiza.
155 ar pusbeigtiem amjiem pat bija vadāms, kad ielika jaunus driving-funs nejāgā pieauga.
tas 155 ir super
vēljoprojām iekšā sēž tāda maza nostaļģija pēc tās "huļigankas"


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaa tu atsleedz to VDC? Ir kaads variants bez vairaakaarteejas ruchnjika raustiishanas un bermzhu paarkarseeshanas? Man citaadi taa dziive paaraak garlaiciiga saak likties un maacas virsuu domas par Q4 ar atsleedzamu VDC... Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaa tu atsleedz to VDC? Ir kaads variants bez vairaakaarteejas ruchnjika raustiishanas un bermzhu paarkarseeshanas? Man citaadi taa dziive paaraak garlaiciiga saak likties un maacas virsuu domas par Q4 ar atsleedzamu VDC... Wink

Nu atslēdzu diezgan brutāli.
Novelc ručēni pabrauc 20 metrus paspaidot bremzi
ABS sajūk prātā un PILNĪGI visa elektronika (ABS, EBD, VDC, ASR) līdz nākamajam auto piešķīlienam aiziet atpūsties...
Crosswagonam tā nevarēja.
Iespējams, ka tavam 156 jts arī nevar, jo kā izrādas, manam tikšot mainīts VDC/ABS bloks pēc rūpnīcas atsaukuma.
Varbūt pēc tam arī vairs nevarēšu tā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Novelc ručēni pabrauc 20 metrus paspaidot bremzi
ABS sajūk prātā un PILNĪGI visa elektronika (ABS, EBD, VDC, ASR) līdz nākamajam auto piešķīlienam aiziet atpūsties...


tu esi maniaks  Twisted Evil


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database