Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
CIk izmaksā tava Alfa?
Cik Ls gadā tērē savai Alfai?

līdz 100 9% 9% ( 3 )
101-200 3% 3% ( 1 )
201 - 300 6% 6% ( 2 )
301 - 400 9% 9% ( 3 )
401 un vairāk 72% 72% ( 24 )

Balsis pavisam : 33
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aizmirsu vēl ierēķināt:

Riepas: 400 LVL
OCTA: 60 LVL
Citi sīkumi (logu škidrums, auto mazagāšana utt): ap 100 LVL

Tatad kopējais: ap 3000 LVL uz 12 000 km.


_________________
A ko darīt?
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Barnijs rakstīja:
Ir apritējis 1 gads manai 156 salespeed Alfai


Pareizi ir Selespeed...  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Barnijs rakstīja:
Ir apritējis 1 gads manai 156 salespeed Alfai


Pareizi ir Selespeed...  Rolling Eyes


Nu jā  Embarassed


_________________
A ko darīt?
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biju uz apskati. Par krašā traumēto spoguli (pretēji cerētajam) - nepiesējās. Bet toties 2. gadu pēc kārtas izdrāza par kreiso lodveida balstu. Laikam atkal 17.50 Rūjienas ielā Razz - llai gan kā rāda pieredze viņu restaurācija darbojas < gadu.

Vēl dīvainā kārtā piesējās un ievilka 2 par demferiem, kas pakaļējās atsperēs dzīvo. Viņi nekad tur nav bijuši piestiprināti, arī pagājušo reizi tāpat tur pa apakšu dzīvoja. Jaunskungam šoreiz nepatika Razz  Nekas, uz nākamo reizi pielīmēsim ar montāžas līmi.

I sjo. 1 par mikroplaisām pr. bremžu šļaukās. Twisted Evil


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu man Rūjienas ielas lodveida balsts viens ir izturējis 80 kkm (un nēl nebija nobiruma pazīmes) otru nomainiju pirms skates šogad tikai...
Moš pa baisām bedrēm dragā? Very Happy

P.S.
manai nemaz nebija nekādu demferu pakaļējā tiltā..

P.P.S.
Par bremžu šļaukām piešejās arī man, nomainiju...
Moskvičiem tās šlaukas jau jaunas bija saplaisājušas... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tavai noteikti kāds pirms TA bija viņus no tām atsperēm izķeksējis ārā Very Happy

Par to balstu - lai viņi paši skatās, kādēļ jamais ir izkustināts.

IMO antenas ielā viņi nezin, kur 155. ir sailentbloki, jo ne pagajušo reizi, ne šoreiz tiem uzmanību VISPĀR nepievērsa (pagajušo reizi jamie pat klabēja). Viņš priekšā tikai šaras skatījās, un aizmugurē tos demferus pamanīja.

viss cits pie kājas - ne ar vienu auto man TA nav bijis tik viegli iet Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Tavai noteikti kāds pirms TA bija viņus no tām atsperēm izķeksējis ārā Very Happy

Par to balstu - lai viņi paši skatās, kādēļ jamais ir izkustināts.

IMO antenas ielā viņi nezin, kur 155. ir sailentbloki, jo ne pagajušo reizi, ne šoreiz tiem uzmanību VISPĀR nepievērsa (pagajušo reizi jamie pat klabēja). Viņš priekšā tikai šaras skatījās, un aizmugurē tos demferus pamanīja.

viss cits pie kājas - ne ar vienu auto man TA nav bijis tik viegli iet Razz


toties sharas vinji paarbauda "uz milimetru" it kaa shara buutu vissvariigaakais auto droshiibas mezgls. pie taa, ka vinjas aatri izljurkaajas var buut stupicas defekts vainiigs, lai ruujienieshi skataas, vajadzeetu it kaa tureet ilgaak, kaut gan pa gadu var visu ko salauzt Wink

a demfers latviski ir otboinjiks, ja? Wink man te lietprateeji gribeeja iestaastiit, ka taads shtrunts vien ir, lai meetaajas atsperees, es tomeer paluudzu Sasham ielikt jaunus, kad pakaljpiekari restaureeja, saliidzinoshi nedaargs pasaakums tas bija

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmm... buus jāpalūdz laikam kādam lietpratējam paskatīties kas man ir ar priekšējo labo pusi.. itkā lēnām braucot ir knapi dzirdama (bet nu takā esmu paranoiķis, tad dzirdu Very Happy) klaboņa. Ceru ka nav pusass. Pēc idejas pusasij vajadzētu izteikti skanēt sagriežot stūri un lēnām braucot atpakaļgaitā, ne?

Saša gan esot teicis, ka nav manījis...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Hmm... buus jāpalūdz laikam kādam lietpratējam paskatīties kas man ir ar priekšējo labo pusi.. itkā lēnām braucot ir knapi dzirdama (bet nu takā esmu paranoiķis, tad dzirdu Very Happy) klaboņa. Ceru ka nav pusass. Pēc idejas pusasij vajadzētu izteikti skanēt sagriežot stūri un lēnām braucot atpakaļgaitā, ne?

Saša gan esot teicis, ka nav manījis...



chal, tu tak alfu nopirki! kad kaut kas ir it kaa dzirdams kad kaut ko piespiezh, izbaazh, atspiezh, iznjem no aatruma un ripinaas atpakaljgaitaa, tad ir jaapagriezh skaljaak radio, jaadzied liidzi un jaadomaa par ko citu Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
j.k. rakstīja:
Hmm... buus jāpalūdz laikam kādam lietpratējam paskatīties kas man ir ar priekšējo labo pusi.. itkā lēnām braucot ir knapi dzirdama (bet nu takā esmu paranoiķis, tad dzirdu Very Happy) klaboņa. Ceru ka nav pusass. Pēc idejas pusasij vajadzētu izteikti skanēt sagriežot stūri un lēnām braucot atpakaļgaitā, ne?

Saša gan esot teicis, ka nav manījis...



chal, tu tak alfu nopirki! kad kaut kas ir it kaa dzirdams kad kaut ko piespiezh, izbaazh, atspiezh, iznjem no aatruma un ripinaas atpakaljgaitaa, tad ir jaapagriezh skaljaak radio, jaadzied liidzi un jaadomaa par ko citu Mr. Green


Very Happy Šodien tas nostrādāja. Un lēni ripināties, laikam enīvej nav prāta darbs Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riteņus kārtīgi pieskrūvē ExclamationExclamationExclamation


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man jau pagajushogad ap shito laiku kaut kas grabinajas ritosaja - priekseja dalja. Lidz pat sai dienai esmu kritis uz nerviem Sasam un Sono auto (vairakkart), kas izbrauca vai nodiagnosticeja (vairakkart) un apstiprinaja, ka viss ir bumbas, tipa ok.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
riteņus kārtīgi pieskrūvē ExclamationExclamationExclamation

Hmmm... iespējams.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Tavai noteikti kāds pirms TA bija viņus no tām atsperēm izķeksējis ārā Very Happy

Par to balstu - lai viņi paši skatās, kādēļ jamais ir izkustināts.

IMO antenas ielā viņi nezin, kur 155. ir sailentbloki, jo ne pagajušo reizi, ne šoreiz tiem uzmanību VISPĀR nepievērsa (pagajušo reizi jamie pat klabēja). Viņš priekšā tikai šaras skatījās, un aizmugurē tos demferus pamanīja.

viss cits pie kājas - ne ar vienu auto man TA nav bijis tik viegli iet Razz


Man TA arī izrādījās vienkārša padarīšana... (nesen paņemta 155) domāju aizdzīšu uz TA lai viņi tur sataisa kreņķu lapeli. Cerēju, ka pateiks kas īsti priekšā labajā pusē grab ja pa izteiktām bedrēm brauc... a viņi neko nepateica viss čikiniekā  Laughing I priekšējai fārai caurumiņš bija, vecis taisījās likt 2, bet atnāca ar uzlīmi rokās (laikam Alfa iepatikās jo ilgi stāstīja ka uz bļembas tā nav nekāda čūska utt). Man patīk AR  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es gribeetu teikt, ka TA nevajag uzticeeties kaa normaalai auto diagnostikai. Esmu paaris reizes ar kaadiem ieprieksheejiem shrotinjiem izgaajis bez probleemaam TA ar taadiem defektiem piekaree un/vai stuures iekaartaa, ka bailiigi ir braukt. TA tomeer ieliek "0" un brauc laimiigs! Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database