Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 88 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 86, 87, 88  Nākošais
Alfa 166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tagad viss skaic, arii par dzeltenajiem nummuriem. bet tos 4999 kabataa stiepi vai paarskaitiiji pirms tam vai uz vietas, vai kaa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
tagad viss skaic, arii par dzeltenajiem nummuriem. bet tos 4999 kabataa stiepi vai paarskaitiiji pirms tam vai uz vietas, vai kaa?


Kabatā un ne tkai tos 4999 vel formalitatem un parējam. Uz pārskait. iepriekš nevar, jo risks ka auto nav braucams, bet uz vietas caur banku vai internet banku, nu nezinu. Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
semi.mes gadijuma neesam pazistami?kur apmeram tu ozos dzivo??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu AIM Adrese Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Numurs

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 166 iegāde! 
Esmu nonācis pie slēdziena - saķīlēt savu 156 2.0 TS un uz pārdošanu. Vietā - 166. Es tikai tagad sēžu un domāju ko būtu labāk iegādāt - 2.4 JTD, 2.5 V6 vai arī 3.0 V6. Lūdzu padalieties pieredzē ar + un -, ļoti interesē hadene, jo man ir svarīgi, lai tā būtu izturīgāka nekā 156 (jo es diezgan esmu čakarējies, gribu beidzot arī braukt), jo došos uz tikšanos ar 2001. gada 166 2.5 V6. Tad pasakiet kam man visvairāk būtu jāpievērš uzmanība. Vārdu sakot, man ļoti interesē 166 Alfu īpašnieku pieredze.
Paldies!!


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
No 2.5 v6 imo nav pilnīgi nekādas jēgas, ja nu vienīgi tiešām tik ideālā komplektācijā, ka nevar atteikties.
Ja benzīns - tad viennozīmīgi 3l v6.
Bet ņem vērā, ka 166 noteikti būs dārgāks par 156 ilgtermiņa uzturēšanā.

(Es gan pats nākotnē arī skatos uz 166, bet nu... ta jau redzēs, moš spaiņošu vēl pāris gadus Very Happy)
Es ar uz tiem 2.4 lūkojos, bet man bail ka Oga man apmētās ar puvušiem tomātiem ikreiz, kad ieraudzīs. shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut kas laikam jaatbild Hindo, tik iisti nezinu kas Wink

iesaakumam pirceeja rokasgraamtu der palasiit un 164/166 alfawner foruma sadalju http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-164-and-166/ kaa arii visu, kas alfisti.lv jau sarakstiits.

manupraat, 166 ir ljoti laba mashiina un ljoti laba izveele lietotu auto tirguu, jo cena ir saliidzinoshi zema reekjinot, ka jauna vinja maksaaja ~40k eur un saliidzinot ar to pashu volvo S80, Saab 9-5, 5er BMW u.c.

tomeer jaareekjinaas, ka 166 taapat kaa ieprieksh mineetie 166 konkurenti ir modernaa premium sedanu klase, sarezhgjiitas piekares, elektronikas utt. iegraabties sliktaa mashiinaa var buut ljoti nepatiikami, daudz nepatiikamaak kaa klasi zemaakaa 156.

komforts, apriikojums, braukshanas izjuutas labai 166 ir izcilas, saab un volvo vienkaarshi atpuushaas, mb un bmw ir savaadaaki, bet ne labaaki. salona dizains un ergonomija vien ir apbriinas veerti un aarpus konkurences. harmankardon skanja ar pastuuzi un digitaalo skanjas procesoru, navigacija, iebuuveets telfons, lietus sensors, kruizs, stabilitaates kontrole un pretspoles sisteema. 5 gadiiga 166 ne ar ko neatpaliek no pilniigjauniem limuziniem pa 50k eur. protams, asa stuure, stingra, preciiza piekare. braukt ir prieks. 3l briivi bez liekaam skanjaam salonaa uzcelj 230 km/h, liidz 100km/h ieskrienas bish virs 7 sekundeem. ar kruizkontroli uz 180 pa baani braukt super

par motoru un kaarbu izveeli gruuti ko ieteikt. katram savi plusi. 2.4 diizelis ir ljoti labs, 2l twinsparks buus ekonomisks, 2.5l V6 leetaaks par 3l, bet vislabaak apriikoti, protams, ir 3l auto. automaats vs manualis bijis daudz diskusiju. kas patiik labaak, to jaanjem, nekaa slikta nav ne vienaa ne otraa. mana paarleiciiba- ja njem 166, tad max apriikotu. nu taa lai saproti, par ko tie lielie teerinji shura

mana 6 meen un nobrauktu 20k km pieredze. mashiinu pirku saliidzinoshi daargi (8k eur), nelielu noskreejienu (100k km) 3l 6 robu manuali ar maximaali iespeejamo apriikojumu (ir pat taads retums kaa ICS vadiiba uz stuures). pirmaa apkope siksnas filtri ~500ls uzreiz peec tam Bilstein B6 amorti un shis tas piekaree ~500ls, jo origjinaalie amorti ir nekam nederiigi meesli (kaa visaam Alfaam). principaa viss. pa sho laiku sabojaajies ir tikai logmazgaajamaa uudens suuknis, saremonteeju pa 20ls piedarba servisaa. naakammeenes buus treshaa elljas mainja klat, ta redzees kas tur taalaak, bet suudziibu nav Smile videejais degvielas pateerinjsh uz 20k km man ir 12.6l pilseetaa korkjos 15~20l, shoseja 8~15l atkariiba no braukshanas apstaakljiem un stila Wink

nu kaut kaa taa, jau apnika rakstiit Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un peec iespeejas izvairiities no vairaakus gadus Latvijaa dziitaam, slikti uztureetaam 166!!! Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gribu viennozīmīgi pateikt paldies elbee, jo tas raksts bija loti man noderigs. Un Oga, Tev taisniba par Latvijas nodzitajiem zirdzinjiem par ko man tiesham ir zhel. j.k.: starp 2.5 un 3.0 ir starpiba jaudas zina, bet ne paterina - tur Tev pilniga taisniba.

Teiksim tā... Kā ir ar Vāczemi?! Pašam aizjost pakaļ? Aptuveni noskatīt vietu kurp doties, nauda kabata, izspiest kādu suliņu no tiem auto un izvēlēties to, kas sirdī visspilgtāk palicis. Tikai vai var gadīties arī labi tādi eksemplāri, kuru cena ir zem 5k Euro?! Piem., no kāda Svētdiennieka... Par to manī raisās pādomas.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Tikai vai var gadīties arī labi tādi eksemplāri, kuru cena ir zem 5k Euro?!


kas meklee, tas atrod naac var izmeegjinaat laimi lietuvaa, es gan nesmu veel dzirdeejis nevienu lietuvas veiksmes staastu hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šaubos vai kāds labprātīgi šķiras no labas, puslīdz jaunas (2000g.+), nenogurušas, koptas un skaistas 166 par ~5k.
Var jau gadīties visādi, bet par <5kEur visdrīzāk var gadīties, ka turks, lietuvietis vai polis jau ir pielicis savu gādīgo roku pie nedaudz vai daudz sasistas vai nekoptas automašīnas un tagad mēģina kādam Sprīdītim ar lāpstu to notirgot. 90% gadījumu "labs != lēts"


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Reku varētu būt labs variants naac
http://www.autoit.lv/alfa/used_cars/


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Veči beidziet sapņot, ka kāds mašīnu, kas pirkta par 40 000 , labu , koptu, maz brauktu, nesistu pārdotu par 5000
NECERIET.
Tie ir 10% no auto vērtības , tātad tur arī ir palikuši 10 % no vērtības.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ūja, arba... Tā nu gan nav. Labu jau var dabūt par ~7k EUR. Tas ir ~15% no jauna. Tad ko - tur tikai 15% arī palikuši? Un pirmā gada beigās ir palikuši tikai ~60%? Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iesaku izvilkt aptuvenu vidējo ciparu mobilē, cik piem tāda gada mašīna maksā un tad apskatīties LT un LV sludinājumus. Brīžiem nevar saprast, kur var atrast tik lētus auto kā LT (uz kuriem tāpat vēl pārdevējs ir uzmetis pa virsu savu procentu + pārvadājuma maksu). IMO vienīgais variants - autiņi bijuši sisti vai tūlīt tiem būs vajadzīga "lielā" apkope ;D


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Iesaku izvilkt aptuvenu vidējo ciparu mobilē, cik piem tāda gada mašīna maksā un tad apskatīties LT un LV sludinājumus. Brīžiem nevar saprast, kur var atrast tik lētus auto kā LT (uz kuriem tāpat vēl pārdevējs ir uzmetis pa virsu savu procentu + pārvadājuma maksu). IMO vienīgais variants - autiņi bijuši sisti vai tūlīt tiem būs vajadzīga "lielā" apkope ;D


Cik noprotams, tad 95% sisti, pārējie - slīkuši vai "atjaunoti" pēc motorschaden.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 88 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 86, 87, 88  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database