Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Ar Alfu uz Lietuvu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Domaa, ka te alfistu forumaa bljaustoties, tie celji kljuus labaaki? Esi pareekinaajis, CIK konkreeti TU esi samaksaajis tajaa celju nodoklii pa shiem gadiem, lai vareetu kliegt? Un cik mees visi kopaa? Un cik kilometriem celja remontu ar to pietiek?


veelies par to parunaat? Wink tad saaksim ar sho tabulu, kopeejais celju finanseejums uz 1 km EUR

         Latvija    Lietuva    Igaunija
1995    0.95    3.26    1.76
1996    1.61    4.63    1.94
1997    2.39    6.68    2.24
1998    3.01    7.54    2.56
1999    3.84    7.83    2.92
2000    2.51    6.35    3.09
2001    2.67    6.47    3.02
2002    2.70    8.66    4.35
2003    4.12    9.48    5.63

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
savukaart naftas prechu akciize + celju nodoklis shogad ir kaadi ~200 ljimoni latu. celju fonds ir 70 ljimoni. kur palika 130 ljimoni!?!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es neveeleejos par to parunaat ja kas  Razz
Bet ko mees secinam no shiis tabulas? IMO tikai to, ka sheit finanseejums celjiem ir bijis (ja neskaita 1997.-1999.) vismazaakais no visaam Baltijas valstiim. Vai saliidzinaaji to ar celju nodoklju ienjeemumiem tajaa pashaa terminjaa katraa valstii? Vai saliidzinaaji to ar kopeejo iedziivotaaju skaitu, registreeto transporta liidzeklju skaitu, celju kopgarumu, remonteeto posmu kopgarumu utt. katraa valstii shajaa periodaa? Ir tie cipari? Sareekinaaji proporciju? Tochna? Tev GALIIGI NAV KO DARIIT?! Laughing
Es tik par to, ka nefig te spriedeleet. Buus labi. Nevienam no jums nav liegts balsot par citu satiksmes ministru nu jau loti tuvajaa klasiskaas demokraatijas formas izpausmee - veeleeshanaas. Peace niggaz! Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga: atvaļinājums vēl nav bijis, skatos?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nav nekaa sliktaaka par latvijas celjiem. pat riigaa viss ir ljoti slikti. ja saliidzina ar kaut vai ar to pashu poliju, kur skaitaas, ka esot ljoti slikti celji Sad


Es jūnija sākumā biju Kirgizstānā. Salīdzinot ar turieni, pie mums ir autobāņi Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es zinu tikai to, ka A7 R->Ķ kļūst arvien drausmīgāks, un sakopšot to tikai ap 2008.

Vē es zinu, ka D. tilts būs gatavs nākamgad a uz Mūkusalas ielu kantoris mūsu pārvācas pēc nedēļām 2. Līdz ar to man arī tas tilts ir P.V.V. (tik viet kā tas mūkusalas apļa ikrīta korķis)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja brauc ap 9iem, tad korķis vēl var gadīties arī pie dzelzceļa tilta (tagad nē, bet ap septembri tas varētu atkal draudēt)...
Tad gan ir bijis stulbi. darbs 50 metru attālumā, bet korķī jāsēž 15min Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Ja brauc ap 9iem, tad korķis vēl var gadīties arī pie dzelzceļa tilta (tagad nē, bet ap septembri tas varētu atkal draudēt)...
Tad gan ir bijis stulbi. darbs 50 metru attālumā, bet korķī jāsēž 15min Smile


laikam nesen tur straadaa? Wink pieredzeejushie muukusalas iemiitnieki uz to muukusalas ielas pusi nokljuust pa biekjensalas- jelgavas- akmenju ielu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā jā jā tas šortkats ir labs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Ar Alfu uz Lietuvu 
Edc rakstīja:
Šo nedēļas nogali biju aizklīdis leišus apraudzīt. Maršruts: Rīga-Liepāja-Palanga-Klaipēda-Nida-Klaipēda-Palanga-Šiauliai-Jelgava-Rīga.
Kopā pa 3 dienām norullēti 870km. Vispārsteidzošākais šajā visā braucienā bija bezīna patērīņš. Baidoties no bargajiem leišu poličiem tas saruka līdz ~8,03l/100km  Wink
Par ceļiem Lietuvā es tagad gan vairs neesmu sajūmā. Izrādās, ka nobraucot no lielajām šosejām ceļi ir līdzīgi/tikpat nelīdzeni kā pie mums. Protams nekas nav salīdzināms ar Liepajas karostas ceļiem.  Mad  Tur labāk nemaz ar Alfu nerādīties.


Bet runājot par tēmu, manam 1.7 4000km distancē pa tuvējām kaimiņvalstīm aptuvenais vidējais sanāca ~7-8

Kas ir ikurāt tik pat cik ikdienas mērojot ceļu uz izdevniecību (gandrīz 50/50 pilsēta/šoseja)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pa Latviju man gan vidējo patēriņu zem 10 nav izdevies dabūt. Pa pilsētu vispār 10 ir tikai sapņos Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu man ir izdevies pa Latviju dabūt zem 10, bet pilsētā - toč var aizmirst...
Un vēl kas - jocīgi, bet pie compa uzrādītā patēriņa ir jāpieliek 0,5 litri un tad sanāk tas ko sauc - ielejam bāku pilnu un izdalam ar nobraukto km skaitu...
Ķipa sanāk, ka ja varētu ieliet pa 2 litri mazāk - cipariņi sakristu... Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kāds īsti zina cik paliek bākā, ja sāk degt lampiņa? Es leišos nobraucu līdz brīdim kad iedegās lampočka un tad varēju iepildīt "tikai" 59 l. Kaut gan, cik visur ir redzēts, bākas tilpums esot 70l.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manam tipa tiek uzrādīc, ka 147 bākas tilpums esot 63 litri un 7 litri rezerves degvielas tilpums TAJĀ SKAITĀ!
tas nozīmē, ka ķipa nodedzinot tos 56 litrus bultai ir jārāda pavisam tuvu "0" un jāpaliek kādiem 7 litriem...
Īstenībā tā bāka šķiet ir lielāka, jo vēl var braukt, un braukt (kaut gan compis pie bākas iztukšīša 48 litri, ka atlikuši nobraucami vairs tikai kādi zem 50 km...)

Tas viss ir tāpēc, ka sakarā ar tiesu darbiem un sūdzībām, ka nevar nobraukt uzrādītos 50 km - ražotājs ir pārdrošinājies un ielicis lielāku bāku, bet raksta, ka mazāku, lai padarītu vaģi muļķu drošāku, pret degvielas beigšanos uz bāņa...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
j.k. rakstīja:
Ja brauc ap 9iem, tad korķis vēl var gadīties arī pie dzelzceļa tilta (tagad nē, bet ap septembri tas varētu atkal draudēt)...
Tad gan ir bijis stulbi. darbs 50 metru attālumā, bet korķī jāsēž 15min Smile


laikam nesen tur straadaa? Wink pieredzeejushie muukusalas iemiitnieki uz to muukusalas ielas pusi nokljuust pa biekjensalas- jelgavas- akmenju ielu.


Tiek lietots Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database