Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Alfa Romeo 166 Super un lietotas ziemas riepas??!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa Romeo 166 Super un lietotas ziemas riepas??!! 
Sveiki!

Nesen, tad ir , pirms nedēļas iegādājos jau minēto Alfu un atdūros pret nelielu problēmu  Confused - nevaru atrsat ziemas riepas savam autiņam ZR 17 225/45. Mad  Jaunas - jā protams, bet šobrīd 100Ls par riepu nevaru atļauties. Crying or Very sad

Ir kādam kādas idejas kur un pa kādu cenu es varētu tās iegūt savā īpašumā. Pats esmu no Jelgavas. Vietējos servisus izmeklēju - nekur neatradu.

Ja ir kāds padoms, pametat.

Jau iepriekš paldies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
www.reifendirekt.de - pats tur pasūtiju, ir ok.

re kur ir 85e +7,5 e par sūtīšanu, būs labākas par jebkurām lietotajām.



Pēdējoreiz rediģējis smic Mon Jan 29, 2007 2:02 pm; pavisam rediģēts 3 reizes

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uz šādu razmeru normālas riepeles diemžēl ap to sotaku grozās.  Sad Apskatījos, ka lētākais variants, ko varētu Tev piedāvāt, tāpat būtu ~87 LVL

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Yipp, skaidrs. NU paldies par to pašu, Ta nu atliek cerēt, ka mans paziņa man šo to atvedīs un patīkami iepriecinās, a to jau nedēļu autiņš stāv pagalmā un nevaru parūcināt pa ielām.  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
www.reifendirekt.de - pats tur pasūtiju, ir ok.

re kur ir 85e +7,5 e par sūtīšanu, būs labākas par jebkurām lietotajām.


A pag, ta ja man vajag 4 riepas cik pa sūtīšanu prasīs?? Pa katru riepu atseviški, vai tomēr ir iespēja kā kopēju sūtīšanu apmaksāt??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
7,5 e par katru riepu. 30 eiro par visām. Nāk ~1-2 nedēļas ar kurjerpastu - nogādā tur, kur vajag.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ok, paldies!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
uz shito izmeeru www.riepuserviss.lv piedaavaajumaa ir jaunas Nankang pa 7x Ls gabalaa. it kaa esot tiiri labas par to cenu. pats tikko panjeemu bish daargaaku Sava Eskimo. lietotas varbuut kaut kur var atrast labas, bet cik apskatiiju, taas toch nebija riepas, prasa par taadaam pilniigi nobrauktaam 40~50ls par 2 gab. izsviesta nauda imo.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa Romeo 166 Super un lietotas ziemas riepas??!! 
semis rakstīja:
Sveiki!

Nesen, tad ir , pirms nedēļas iegādājos jau minēto Alfu un atdūros pret nelielu problēmu  Confused - nevaru atrsat ziemas riepas savam autiņam ZR 17 225/45. Mad  Jaunas - jā protams, bet šobrīd 100Ls par riepu nevaru atļauties. Crying or Very sad

Ir kādam kādas idejas kur un pa kādu cenu es varētu tās iegūt savā īpašumā. Pats esmu no Jelgavas. Vietējos servisus izmeklēju - nekur neatradu.

Ja ir kāds padoms, pametat.

Jau iepriekš paldies.


____________________________________________________________________________________

Kaut kā jocīgi sanāk - es rīdziniece speciāli braucu uz Jelgavu, kur pie vietējiem riepu tirgoņierm var salīdzinoši lētas un labas lietotas riepas iepirkt (starp citu manējās tāda pat izmēra kā Tev vajadzīgas).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu re. Varbuut tad Ilonchix var chalim kaa liidzeet un atklaat, kur un kaadus gumijas izstraadajumus jaapeek Jelgavaa? Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
uz shito izmeeru www.riepuserviss.lv piedaavaajumaa ir jaunas Nankang pa 7x Ls gabalaa. it kaa esot tiiri labas par to cenu. pats tikko panjeemu bish daargaaku Sava Eskimo. lietotas varbuut kaut kur var atrast labas, bet cik apskatiiju, taas toch nebija riepas, prasa par taadaam pilniigi nobrauktaam 40~50ls par 2 gab. izsviesta nauda imo.


Man uz vecās Omegas bija tās Nankang ziemenes. pilnīgi pietika pat pakaļpiedziņai ar 200 zs Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pērkot lietotas riepas ir jāpievērš uzmanība izgatavošanas datumam - vecakas par 3-4 gadiem NEDRĪKST pirkt.

lai gan ziemenes jau nu vajadzētu ņemt jaunas. vasarenes vēl varbūt lietotas var paņemt....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sevišķi ja ir tehniskā ziemas periodā, iesaku ņemt jaunas ziemenes.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
225 tev noteikti būs pa platu ziemā!!! mašīna neturēsies uz asfalta  Crying or Very sad  liec 205 vai 195!!!  kad novembrī te uzsniga tā riktīgi (atceraties) visi šitie te džipi ar pilnpiedziņu un ŪUber platajām riepām mētājās pa kupenām uz šosejas Rīga- Jelgava  Razz  
Nu Jelgavā ir uz Pētera ielas tur kad brauc gar Annas bacnīcu tur ir diennakts riepu serviss tur tīri neko gumija es tur vienmēr pērku vai arī pāri gaisa tiltam tur uzreiz labajā pusē ir Riepu serviss tur arī tīri tā normāla izvēle bija!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
225 tev noteikti būs pa platu ziemā!!! mašīna neturēsies uz asfalta  Crying or Very sad  liec 205 vai 195!!!  kad novembrī te uzsniga tā riktīgi (atceraties) visi šitie te džipi ar pilnpiedziņu un ŪUber platajām riepām mētājās pa kupenām uz šosejas Rīga- Jelgava  Razz  


Nevar saurakas uzlikt. Un 166 ar 3l dzineju 225 ir pasa laika super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database