Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
mīnus 13
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man arī 155 dziļos mīnusos visādas lampiņas sāka mirgot. Vilks - domāju, ka tev tur k-kur ir nekontakts vados uz vadības bloku, imobilaizeri vai citur, kas aktivizējas, kad temperatūra gaisa sasniedz kritisko atzīmi.

Sidzeni neesi pēdējā laikā licis? Citādi gar vadiem krāmējies? Varbūt pēc lampu maiņas kaut kas iet uz masu - un aukstā laikā kad strādā daudz strāvas patērētāji notiek kolapss...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Smic, Vilkam viss kontaktos Very Happy Vilson, man tas code kadu laiku atpakal ik pa brizham iedegas  - atrais variants=> uzsist pa apakshu sturei, vai lenais => griezt aizdedzes atslegu uz priekšu un atpakaļ (neiedarbinot dzineju), un code pazuda...vairs nav manits

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AHĀ!
Man 155 bija divas aclēgas - brūna MASTER KEY un sarkana PARASTĀ. Komplektā parasti parastās nāk 2gab - bet viena no tām bija pakāsta.

Un kad es darbināju ar brūno MASTER KEY, kuras vienīgā sūtība bija PROGRAMMĒT pievīlētu blank key čipšus - tad katru 2 reizi CODE palika degot. k-kā tā.

Tu gadījumā nedarbini auto ar MASTER KEY? imo agrīnajām 156 arī tāda varēja būt - manējai gan nav....


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
maneejaa 1,9JTD shoriit pie -21 no pus apgrieziena pieleca,paldies Auto Italia vechiem Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mana ar -21 pieleca ar pirmo, bet nezinu gan kā tur tagad ir ar pakaļejo rokturi, jāgaida,kad sals pāries tad mēģināsu kustināt, mož tikia iepriedies nevis nolūzis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Vilson, tas ir aprunaats pa reizei arii sheit. Kodu karti rokaa un atiet! Jaa, bet tu no taas vietas, kad noslaapa un apstaajies vareeji pieskjilt veelreiz un aizbraukt? Ja vareeji, manupraat vairs nav jaauztraucas. Atsleegaa iebuuveets imob, kas dod kontakta signaalu. Ar pieviileetu atsleegu nevar pieskjilt, jo nav chipa. Kas te no puikaam bija taisiijis, teica, ka maksaa paari 200 tugrikiem AI.

nē nu es izslēdzu aizdedzi un mēģināju no jauna pielaist auto un ar otro mēģinājumu viss notikās un es lain\mīgi turpināju savu ceļu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vilsons, tad 3 x nosplaujam kaiminju pa kreisi no tevis un mieriigu sirdi dragaajam taalaak.
Man sidzene shitaa jociigi uzvedaas, bet tagad (tfu - 3 x palmai no manis pa kreisi) viss kaartiibaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Man arī 155 dziļos mīnusos visādas lampiņas sāka mirgot. Vilks - domāju, ka tev tur k-kur ir nekontakts vados uz vadības bloku, imobilaizeri vai citur, kas aktivizējas, kad temperatūra gaisa sasniedz kritisko atzīmi.

Sidzeni neesi pēdējā laikā licis? Citādi gar vadiem krāmējies? Varbūt pēc lampu maiņas kaut kas iet uz masu - un aukstā laikā kad strādā daudz strāvas patērētāji notiek kolapss...

Nez.. tagad nekas nekur nemirgo!  Smile  Kad vecais aķis sprāga nost un signalizācija sāka čakarēties, uzliekot jaunu aķi (vai noņemot klemmi un uzliekot atpakaļ), visas problēmas ar CODE lampiņu atrisinājās. Visas elektrības arī tika pārbaudītas, pakaļdurvīm centralka sataisīta (oriģinālais centrālās mehānisms bij nosprādzis), tagad no problem!  Cool
Ikdienā gan lietoju tikai brūno key, jo sarkanā, kā teici, drusku čakarējas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs TAS VISS IR PAR 155 
imo tai sarkanai ebajā var nopirkt tādu pašu balvanku ar sarkanu kātu un AR zīmīti - pēc tam pievīlēt - un čipsi pārlikt balvankā no vecās atslēgas - tas tā - ja nu baigi gribas SARKANU atslēgu Razz

P.s. Radiatoru sataisīji vai dabūji pirkt jaunu? Cik tev tā visa skāde kopā izmaksāja?  Confused

P.P.S. - tā atslēga - kas linkā - ir ar visu ČIPSI, kas ir pašam jāprogrammē - ar to brūno atslēgu un manuāli Razz



Pēdējoreiz rediģējis smic Thu Feb 08, 2007 5:43 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Selespeeds šitādā laikā stipri interesanti uzvedās Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
imo tai sarkanai ebajā var nopirkt tādu pašu balvanku ar sarkanu kātu un AR zīmīti - pēc tam pievīlēt - un čipsi pārlikt balvankā no vecās atslēgas - tas tā - ja nu baigi gribas SARKANU atslēgu Razz

P.s. Radiatoru sataisīji vai dabūji pirkt jaunu? Cik tev tā visa skāde kopā izmaksāja?  Confused

P.P.S. - tā atslēga - kas linkā - ir ar visu ČIPSI, kas ir pašam jāprogrammē - ar to brūno atslēgu un manuāli Razz

Ar atslēgām laikam šobrīd nav ko čakarēties tikai krāsas dēļ. Razz
p.s. radiatoru dabūju jaunu pa 67Ls laikam, bet tas caur "galiem". A to veikala cena GRS - 105Ls  Shocked Remonta aprēķinus gan jau kādā brīvākā brīdī iemetīšu tepat garāžā, taču līdz pilnībai vēl nav viss novests. Tehniski - viss ok, bet ir vēl nelieli vizuāli kasjaki, pie kuriem būs jāpiestrādā uz pavasara pusi, beidzoties ziemas sāļu sezonai. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Hmmm 
Man nekaadu problemu ar 1.9 TD, laikus biju sintetiku pareizo ieleejis, paaris sekundes skaljaaks motors un viss. Ar durviim ar nekaadu probleemu. T dachiks raadiija -21 graadu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bļe, šorīt noklājas mans Bosch silver plus. Twisted Evil  V pzdu, gandrīz nagi rokām un kājam nokrita, kamēr to mēslu izrāvu ārā Twisted Evil  Un nepiepildījās vakardien Palaidnieka teiktais, ka Bosch mirst lēni un negribīgi down

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF: Izsaku līdzjūtību.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
....... bet tas caur "galiem". A to veikala cena GRS - 105Ls  :


a tev tie gali tadi stabili?  vai ir iespejams vel kadu radiatoru dabut? un kas tas bija par radzinju, kas razotajs?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database