Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
mīnus 13
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Bļe, šorīt noklājas mans Bosch silver plus. Twisted Evil  V pzdu, gandrīz nagi rokām un kājam nokrita, kamēr to mēslu izrāvu ārā Twisted Evil  Un nepiepildījās vakardien Palaidnieka teiktais, ka Bosch mirst lēni un negribīgi down


Tu to bosch siļver biku uzsildi un atkal jams darbosies... Very Happy
Būtu pagaidījis tos -11, ko saola pa dienu un atkal viss rūktu... Very Happy

A Selespeeds toč sāk ilgi sajūgu atlaist, lēni slēgties...
Nu tā kā bremzēta blondīne... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Bļe, šorīt noklājas mans Bosch silver plus. Twisted Evil  V pzdu, gandrīz nagi rokām un kājam nokrita, kamēr to mēslu izrāvu ārā Twisted Evil  Un nepiepildījās vakardien Palaidnieka teiktais, ka Bosch mirst lēni un negribīgi down



Arī mans jaunais Bosch (pirms dažām nedēļām pirktais) šorīt pat vienu apgriezienu nevarēja uztaisīt  Mad
Un es tā priecājos kāds man jauns skaists aķis  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs banner aķis, turklāt ne svaigs. VISS ČIKINIEKĀ! 
Mr. Green


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A es... a man... piedarbināt var... negribīgāk (atkarībā no temperatūras), bet pielec ar pirmo... Zato siltumu pūš tikai braucot pa pilsētu, uz šoseju pagaidām nelīdīšu... termostats, right?  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
altez rakstīja:
....... bet tas caur "galiem". A to veikala cena GRS - 105Ls  :


a tev tie gali tadi stabili?  vai ir iespejams vel kadu radiatoru dabut? un kas tas bija par radzinju, kas razotajs?

Gali kā jau gali..  Smile  Šobrīd gan nepateikšu, vai varēs ko izdevīgāk dabūt, taču pateikšu vietu, kur jebkurā gadījumā sanāks daudz lētāk, ja runa ir par radiatoriem/kondišn sistēmām. Firma saucas RKD radiatori - tel. 7582157. Tur arī ņēmu, un cena jau defaultā bij daudz zemāka nekā GRS.  Wink Vispār jau pabrīnijos, ka 155-tās radiators "uz sitiena" bij uz vietas noliktavā, tā ka ņēmu ņevzgļaģja. Savukārt GRS piedāvāja pasūtīt ~2 nedēļu laikā pa 105Ls.  Embarassed Brends - ķipa jau uzlikts štempelis, ka kvalitatīvais itāļu Valeo, taču šitais štempelis likās tāds aizdomīgs - vai tik nebij uz vietas darināts.. Jebkurā gadījumā - man po, kas par firmu - ka tik der un kalpo!  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
MF rakstīja:
Bļe, šorīt noklājas mans Bosch silver plus. Twisted Evil  V pzdu, gandrīz nagi rokām un kājam nokrita, kamēr to mēslu izrāvu ārā Twisted Evil  Un nepiepildījās vakardien Palaidnieka teiktais, ka Bosch mirst lēni un negribīgi down



Arī mans jaunais Bosch (pirms dažām nedēļām pirktais) šorīt pat vienu apgriezienu nevarēja uztaisīt  Mad
Un es tā priecājos kāds man jauns skaists aķis  Crying or Very sad

Vai tik kaut kas to jauno Bosch'u nebij izēdis sausu jau pirms startēšanas (elektronoplūde, ģenerators sūnaini lādē utt...) Confused Kaut kā neticās, ka jauns aķis ņemtu un ne no kā nomirtu. Man jaunā VARTA šorīt nedaudz gausāk grieza, bet tāpat uz pirmo pieleca.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A man vēl oriģinālais Alfa stāv shura šitajā mīnusā uz pirmo nelec bet uz kādu 3 griezienu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Morientes rakstīja:
MF rakstīja:
Bļe, šorīt noklājas mans Bosch silver plus. Twisted Evil  V pzdu, gandrīz nagi rokām un kājam nokrita, kamēr to mēslu izrāvu ārā Twisted Evil  Un nepiepildījās vakardien Palaidnieka teiktais, ka Bosch mirst lēni un negribīgi down



Arī mans jaunais Bosch (pirms dažām nedēļām pirktais) šorīt pat vienu apgriezienu nevarēja uztaisīt  Mad
Un es tā priecājos kāds man jauns skaists aķis  Crying or Very sad

Vai tik kaut kas to jauno Bosch'u nebij izēdis sausu jau pirms startēšanas (elektronoplūde, ģenerators sūnaini lādē utt...) Confused Kaut kā neticās, ka jauns aķis ņemtu un ne no kā nomirtu. Man jaunā VARTA šorīt nedaudz gausāk grieza, bet tāpat uz pirmo pieleca.


Nu tā izskatās. Kad iepriekšējais nosprāga, zvanīju uz servisu, kur aizdedzi tikko laboja. Tur stāstīja, ka viss čiki, ka aķis esot tāds sūdains  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbuut var likties smiekliigi, bet palasot vienu anglju meelee runaajoshu forumu par 156 un dzineeja apgriezienu staigaashanu taada situaacija arii tika aprakstiita, ka servisa meistari briiniijaas, kaadeelj uz lambdas zondes naak laukaa kautkaads shpannungs un eed laukaa akji. Vinji saaka ar apgriezieniem. Mainiija vienu dalju peec otras un svechvadus un variatoru, kamer viss atrisinaajaas ar peedeejo. Bet kaa var buut kautkaada elektronopluude, ja aizdedzes atsleega ir laukaa, tad arii nekaada straava nekur necirkulee imo. Palabojiet, ja kljuudos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Varbuut var likties smiekliigi, bet palasot vienu anglju meelee runaajoshu forumu par 156 un dzineeja apgriezienu staigaashanu taada situaacija arii tika aprakstiita, ka servisa meistari briiniijaas, kaadeelj uz lambdas zondes naak laukaa kautkaads shpannungs un eed laukaa akji. Vinji saaka ar apgriezieniem. Mainiija vienu dalju peec otras un svechvadus un variatoru, kamer viss atrisinaajaas ar peedeejo. Bet kaa var buut kautkaada elektronopluude, ja aizdedzes atsleega ir laukaa, tad arii nekaada straava nekur necirkulee imo. Palabojiet, ja kljuudos.


Vo bļe šito šodien man Rolī mēģināj ieurb. Aķis labs, bet tačka sūds. Es sāku Jums aķis ir ļe piec, bet AR ir O.K. Finālā par garantiju ierubīja 7 latus par uzlādi Shocked es gandrīz nokritu. Nu paskaidrojiet, kā garantijas laikā no klienta var ņemt naudu. Tad nah man tā garantija, pats garažā varēju uzlādēt un mīt tālāk. Vienvārdsakot uz Roli nebraukt, nono  tas suks un vispār... Twisted Evil  Mad  wtf  down  piip  violent  angry  bazars  c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
deelj akja uz Roli es jau nu toke nebrauktu Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
deelj akja uz Roli es jau nu toke nebrauktu Laughing


Viņi atrodas  5 min. attālumā no manas mājas. Ja ir garantija un viņi ir Bosch pilvarotie utt. utjp, tad kāda mārutka pēc, ja ir garantija jāņem ir piķis - par to ir runa. Ja man sākumā nepateiktu ka viss notiek pēc garantijas un ir čikiniekā un nekas nav jāmaksā viss būtu O.K. Bet pēcāk noliek fakta priekšā, ka jāmaksā par lādēšanu Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a kas garantijas talonaa ir raxtiits? maybe var griezties pie pateereetaajiem un fuck to Roli? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
a kas garantijas talonaa ir raxtiits? maybe var griezties pie pateereetaajiem un fuck to Roli? Wink


Tu lasi manas domas Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
A es... a man... ... termostats, right?  Evil or Very Mad
  Kartontjunings rulee

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database