Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Karteris
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Very Happy es shobriid saspringstu lai vispaar vareetu ar alfu izkusteeties no vietas.. Very Happy citaadaak shobriid situaacija taada ka esmu palicis ar vienu mashiinu un taa pati ir noasinjojusi.. Very Happy


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tak, jāpārvar krīze un tad būs labi Smile Gaišā nākotne.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hope for the best Very Happy


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:
Ņemot vērā, ka izpūtējs ir ļoti ciešā tuvībā ar karteri, šo savu sāpi lieku šajā topikā. Tātad:

Cik zinu, citiem autiņiem to hu* sauc par gofru (gofrēta truba, kas noņem motora vibrāciju vai kaut kā tā), bet manējai alfai starp zondi, kas gandrīz ir norauta, un 1. bunduli, kas vēl nav tik caurs kā otrais, tā hu* ir tāda kā ūdens augstspiediena truba (pīta), pieņemu, ka arī šo hu* sauc par gofru . Problēma ir tāda, ka šī hu* ķipa gofra ir caura!

Vai šo bēdu iespējams kaut kā salauzt vēl vairāk, lai varētu sametināt, vai kā? Drīz j.k. mani dzirdēs, kad izbraukšu no sētas un skaitīs līdz pārslēgtos ātrumus.  horse



Gofra+ darbs (1/2 stunda) Arfilā 45 Ls- mēnesi atpakaļ


_________________
Laimīgais 156 īpašnieks!!! Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:
Ņemot vērā, ka izpūtējs ir ļoti ciešā tuvībā ar karteri, šo savu sāpi lieku šajā topikā. Tātad:

Cik zinu, citiem autiņiem to hu* sauc par gofru (gofrēta truba, kas noņem motora vibrāciju vai kaut kā tā), bet manējai alfai starp zondi, kas gandrīz ir norauta, un 1. bunduli, kas vēl nav tik caurs kā otrais, tā hu* ir tāda kā ūdens augstspiediena truba (pīta), pieņemu, ka arī šo hu* sauc par gofru . Problēma ir tāda, ka šī hu* ķipa gofra ir caura!

Vai šo bēdu iespējams kaut kā salauzt vēl vairāk, lai varētu sametināt, vai kā? Drīz j.k. mani dzirdēs, kad izbraukšu no sētas un skaitīs līdz pārslēgtos ātrumus.  horse


gofru iepirku pa 20 ls,  veca uzmanigi ar jaizflexe jo tur vinja itka iesprauzhas abas trubas iesha un ja noflexesi par daudz tad bus mati Very Happy nju 2 stundas un gofra ir nomainita Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eļimentarna vatson GOFRA tā to mēslu arī sauc. Es ar būt mainīt. Viens gals iet trubā un ir ppiemetināts un otrā gofras galā nāk pārējais izpūtējs. Pašu SOFTU nē bet GOFRU pirku pa 15 ls tad uzmaniigi ar fleksi veco nahrenizēju tik atceries kaa pagriezts bundulis, tad ar svarku pieķer biki, lai nenāktos sevi čakarēt kā mazu ezi un akal griezt, tad piemet pie autiņa, lai pārliecinātos ka vis ok un virzieni sakrīt tad ja sakrīt tad mentini klaat ar svarku un tad ieteiktu tādu M-GUM jeb kaa vinju tur sauca taada pasta tieši iezpūtējiem, karoč ieej veicī un prasi: PASTU KURU ZIEĶĒ UZ IZPŪTĒJA METINĀŠANAS VIETAS. Nu vo to pastu pasildi tad vieglāk būs uzziest, uzzied uz metinājuma un salaiduma vietām un tad pielaid autiņu un padarbini - pasta sacietēs karstuma ietekmē un nelaidīs garām neko. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database