Atbildēt pie šī temata 25 lapa no 28 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Nākošais
33 - daudz un dazhadas. Sarunas pa teemu.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/gtv/bkdkh.html

ja pareizi atceros, tad uz sis bundzas bija visi tie spoileri, kas j.k. nl bilde redzamajam

DOmāji šo?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/33/ehxcf.html


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
Paldies par ieteikumiem. Kaatu piemekleju shrotaa, lukturi izjaucu un iztiriju ar otinju. Tagad gan logu tiira, gan pagriezieni spiid.
Riit pastisimies vai tas viss apskates viirinjiem patiks.


Karba netek? Visas trubinjas pa apakshu ir pieskruvetas pie virsbuves? Atpakaljgaita deg?

Nu par rusu nevaicashu  Smile Droshi vien nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
elbee rakstīja:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/gtv/bkdkh.html

ja pareizi atceros, tad uz sis bundzas bija visi tie spoileri, kas j.k. nl bilde redzamajam

DOmāji šo?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/33/ehxcf.html


Ja  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
j.k. rakstīja:
elbee rakstīja:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/gtv/bkdkh.html

ja pareizi atceros, tad uz sis bundzas bija visi tie spoileri, kas j.k. nl bilde redzamajam

DOmāji šo?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/33/ehxcf.html


Ja  Embarassed


Es pat nevaru saprast vai ir labāk pa Stock, vai nav.
Savai laikam neliktu. Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es savai uzliktu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
finns rakstīja:
Paldies par ieteikumiem. Kaatu piemekleju shrotaa, lukturi izjaucu un iztiriju ar otinju. Tagad gan logu tiira, gan pagriezieni spiid.
Riit pastisimies vai tas viss apskates viirinjiem patiks.


Karba netek? Visas trubinjas pa apakshu ir pieskruvetas pie virsbuves? Atpakaljgaita deg?

Nu par rusu nevaicashu  Smile Droshi vien nav.


Sauksim to kaarbas shtelli par suloshanu Smile Kautkas tur ir, bet uz zemes nekas nepil. Trubinjas saskruveetas utt.
Bet TA viirinjiem joprojaam shkjiet, ka aizmugures kreisais pagrieziens spiid paraak blaavi un tagad ari priekshejos esot jaatiira Smile Spiid vinjsh ok, bet tur kaukadi mesli iekshaa esot. Logutiritajiem esot jaatgriezhas atpakalj horizontaali.
Man jau shkjiet, ka nu jau taa ir bish piekasiishanaas, bet nu tur puikaam ir vara un speeks. Smile

Pakaljgaitas sledzis un riepas nomainiitas. Tur viss ir labi.
Ruusa? Tas bij pirmais ko dariju Smile Sliekshnji un gridas kaa pa jaunam Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
Alsi rakstīja:
finns rakstīja:
Paldies par ieteikumiem. Kaatu piemekleju shrotaa, lukturi izjaucu un iztiriju ar otinju. Tagad gan logu tiira, gan pagriezieni spiid.
Riit pastisimies vai tas viss apskates viirinjiem patiks.


Karba netek? Visas trubinjas pa apakshu ir pieskruvetas pie virsbuves? Atpakaljgaita deg?

Nu par rusu nevaicashu  Smile Droshi vien nav.


Sauksim to kaarbas shtelli par suloshanu Smile Kautkas tur ir, bet uz zemes nekas nepil. Trubinjas saskruveetas utt.
Bet TA viirinjiem joprojaam shkjiet, ka aizmugures kreisais pagrieziens spiid paraak blaavi un tagad ari priekshejos esot jaatiira Smile Spiid vinjsh ok, bet tur kaukadi mesli iekshaa esot. Logutiritajiem esot jaatgriezhas atpakalj horizontaali.
Man jau shkjiet, ka nu jau taa ir bish piekasiishanaas, bet nu tur puikaam ir vara un speeks. Smile

Pakaljgaitas sledzis un riepas nomainiitas. Tur viss ir labi.
Ruusa? Tas bij pirmais ko dariju Smile Sliekshnji un gridas kaa pa jaunam Smile


izklausās, ka tam čalim 33-šā bērmībā mīļāko mašīnīti sabrauca...
jo kā tur ir ar tīrītāju - strādā vai nestrādā un kur un kā modelim tai jāapstājas nev reglementēts.
Un par to blāvumu - lai čalis ar spektroskopu un luxmetru pierāda ka nepietiekami deg vai nepietiekami dzeltens


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
finns rakstīja:
Alsi rakstīja:
finns rakstīja:
Paldies par ieteikumiem. Kaatu piemekleju shrotaa, lukturi izjaucu un iztiriju ar otinju. Tagad gan logu tiira, gan pagriezieni spiid.
Riit pastisimies vai tas viss apskates viirinjiem patiks.


Karba netek? Visas trubinjas pa apakshu ir pieskruvetas pie virsbuves? Atpakaljgaita deg?

Nu par rusu nevaicashu  Smile Droshi vien nav.


Sauksim to kaarbas shtelli par suloshanu Smile Kautkas tur ir, bet uz zemes nekas nepil. Trubinjas saskruveetas utt.
Bet TA viirinjiem joprojaam shkjiet, ka aizmugures kreisais pagrieziens spiid paraak blaavi un tagad ari priekshejos esot jaatiira Smile Spiid vinjsh ok, bet tur kaukadi mesli iekshaa esot. Logutiritajiem esot jaatgriezhas atpakalj horizontaali.
Man jau shkjiet, ka nu jau taa ir bish piekasiishanaas, bet nu tur puikaam ir vara un speeks. Smile

Pakaljgaitas sledzis un riepas nomainiitas. Tur viss ir labi.
Ruusa? Tas bij pirmais ko dariju Smile Sliekshnji un gridas kaa pa jaunam Smile


izklausās, ka tam čalim 33-šā bērmībā mīļāko mašīnīti sabrauca...
jo kā tur ir ar tīrītāju - strādā vai nestrādā un kur un kā modelim tai jāapstājas nev reglementēts.
Un par to blāvumu - lai čalis ar spektroskopu un luxmetru pierāda ka nepietiekami deg vai nepietiekami dzeltens
logu tiritajiem IR jaatgriezas "0" stavokli  Wink un ta lieta parasti ir saremontejama iztirot kontaktus motorina  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
logu tiritajiem IR jaatgriezas "0" stavokli  Wink un ta lieta parasti ir saremontejama iztirot kontaktus motorina  Wink


Mhm. Nezinaaju, ka taa ir obligaata prasiiba. Man bij paarlieciiba, ka satiksmes droshiibai ir svariigi, lai tie shtrunti straadaa lietus laikaa un taa apstaashanaas apakshaa ir manam komfortam. Izraadas, ka taa nav.
Nu neko. Sataisiisim to un brauks atkal Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
koijotins rakstīja:
logu tiritajiem IR jaatgriezas "0" stavokli  Wink un ta lieta parasti ir saremontejama iztirot kontaktus motorina  Wink


Mhm. Nezinaaju, ka taa ir obligaata prasiiba. Man bij paarlieciiba, ka satiksmes droshiibai ir svariigi, lai tie shtrunti straadaa lietus laikaa un taa apstaashanaas apakshaa ir manam komfortam. Izraadas, ka taa nav.
Nu neko. Sataisiisim to un brauks atkal Smile
par logu tiritajiem ir daudz prasibas ieks TA  Rolling Eyes  piemeram aizmugures loga tiritajs (kam tads ir paredzets) drikst nestradat ja abas puses ir spoguli  Rolling Eyes  nonem labas puses spoguli un ar nestradajosu pakalas stikla tiritaju skati neredzet ka savas ausis  Laughing


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
logu tiritajiem IR jaatgriezas "0" stavokli  Wink


tas viņiem pēc garstāvokļa. 156ajai uz šo neiespringu un apskatē arī čalis pačakarējās kamēr apturēja logu tīrītāju lejā un palaida bez aizrādījuma. kaut gan ticu, ka pēc noteikumiem mani varēja izlidināt tāpat kā finnu.

vakar iztīrīju abus priekšējos pagriezienrādītājus un jā- kreisajā tiešām jau bija iemetusies diezgan krietna kultūra Smile neskatoties uz to, reflektors bija pat ļoti labs, salīdzinot ar otru lukturi.



šodien jāmēģina iztīrīt aizmugurējos.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gribētos izbraukt ar 33. man ir sajūta, ka es sev tādu vēlos  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
koijotins rakstīja:
logu tiritajiem IR jaatgriezas "0" stavokli  Wink


tas viņiem pēc garstāvokļa. 156ajai uz šo neiespringu un apskatē arī čalis pačakarējās kamēr apturēja logu tīrītāju lejā un palaida bez aizrādījuma. kaut gan ticu, ka pēc noteikumiem mani varēja izlidināt tāpat kā finnu.

vakar iztīrīju abus priekšējos pagriezienrādītājus un jā- kreisajā tiešām jau bija iemetusies diezgan krietna kultūra Smile neskatoties uz to, reflektors bija pat ļoti labs, salīdzinot ar otru lukturi.



šodien jāmēģina iztīrīt aizmugurējos.


KĀ jūs atdalat STIKLIŅU NO KORPUSA??????????????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
gribētos izbraukt ar 33. man ir sajūta, ka es sev tādu vēlos  Rolling Eyes


to balto ieks draugiem.lv calis joprojam megina kadam iesmaidit. bundza bija pabediga, bet lai saprastu, kas tas ir, deres loti labi Wink braukt ar vinu ir forsi, viss notiek pa istam, ta viegli, tiesi, asi... fona skanot ne ar ko citu nesajaucamajam Alfas boxera urkskim super

tomer es laikam nespeju iedomaties nevienu iemeslu, kapec izveleties 33 nevis 75, ja vien to nav atstajis opis mantojuma...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

braukt ar vinu ir forsi, viss notiek pa istam, ta viegli, tiesi, asi... fona skanot ne ar ko citu nesajaucamajam Alfas boxera urkskim super


vairāk kā gadu nebiju ar 33 braucis. tagad atkal izbraucu. tieši tā- pareizais apzīmējums ir "viss notiek pa īstam"

Gunča rakstīja:


KĀ jūs atdalat STIKLIŅU NO KORPUSA??????????????


neko citu par veiklām kustībām ar žileti nevarēju izdomāt. jāatzīst, ka 24g vecam auto tur milzīgs spēks nav jāpielieto un veiksmīgi iegriežot viss atnāk vaļā diezgan ātri.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 25 lapa no 28 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database