Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Tehniskā apskate
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Tehniskā apskate 
Gan jau kaut kur foruma dziļumos ir kāds topiks par TA piedzīvojumiem, bet nu lai iet jauns! Laughing

Aizvakar neko nenojauzdams aizbraucu uz CSDD. Atgāzes normā, viss čotka, apejot rinķī ar nekā nesaka. Bet tad plokš - spaidot aizmugurējās bremzes uz stenda saplīst bremžu trubiņa, attiecīgi, uz labo ratu bremzes pa nullēm. Eh..
Izkrata hadeni, atrod plaisu riepā, ko atzīmēja kā vecuma plaisu (kas 2016 gada riepai man likās smieklīgi) Un uz manu komentāru, ka pacēlāja lokāmās malas biš strīķē pannu (jo džeks bija uzbraucis ar manāmu nobīdi uz kreiso pusi) saņēmu atbildi, ka nevajag zemas atsperes likt.  Laughing
Labākais, kad iedeva man lapu - okei, 3 par bremžu noplūdi un 3 par bremžu neesamību aizmugurē pa labi. 2 par plēsto riepu. Un kas interesanti - 2x 2 par neatbilstošiem pagriezienu rādītājiem aizmugurē. Es prasu, kas pa vainu, šis saka - diodes. Es saku, ka tur nekas nav mainīts, viņas tādas ir no rūpnīcas. Nop. Man pasaka - nav ko likt diodes, liec parasto spuldzi.  Confused  c

Nu neko, zvans draugam servisam, bailīgs brauciens ar lielas distances ievērošanu un bremzēšanu ar ātrumiem. Paldies Dainim par operatīvu reakciju un remontu! Nomainīts riepu pāris un plīsušās trubiņas.

Šodien skatē, protams, cits inspektors. Izskata, sabremzē, viss čotka. Šis ielūr datorā un prasa man - kas ar pagriezieniem, viņi tak tādi ir oriģināli. Es saku - nu ja, tik iepriekšējais censonis to nav zinājis. Nobrīnījās, ielipināja uzlīmi logā un teica, ka paskaidros nezinātājam.

Kaut kā tā. Aizvakar pēc sava Instagram posta saņēmu daudz ziņas - visiem laikam patīk klausīties stāstus ar piedzīvojumiem TA. Laughing
Morāle - TA rezultāti ļoti atkarīgi no inspektora un viņa garstāvokļa. Bet tas reti kuram būs jaunums. Smuks tas zilais tonis uzlīmē, un nu var droši rullēt veselu gadu!  :driving:


_________________
Paskaties Instagramā: tomizators / alfa166ti
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mašīnas manuālis bardačokā nav? Tur tak visas spuldzes uzskaitītas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par diodēm piedāvātu inspektoram saderēt uz visu, kas viņam pieder. Ja jau liek 2niekus un 3niekus, tad jau nav ko zaudēt naac


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
par diodēm piedāvātu inspektoram saderēt uz visu, kas viņam pieder. Ja jau liek 2niekus un 3niekus, tad jau nav ko zaudēt naac

tieši tā, lai izraksta papīru- un ar to pie maiņas vecākā. Lai veic apmācību gurķiem  fuck

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar pirmo piegājienu. Neko pat nedarot.



_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
par diodēm piedāvātu inspektoram saderēt uz visu, kas viņam pieder. Ja jau liek 2niekus un 3niekus, tad jau nav ko zaudēt naac

tieši tā, lai izraksta papīru- un ar to pie maiņas vecākā. Lai veic apmācību gurķiem  fuck


Nebij jau īsti jēga tajā brīdī celt trobeli. Tāpat trijnieki nekur nepazustu un uzlīme logā nebūtu. Ja otrajā reizē būtu bijušas pretenzijas, tad jau gan fuck


_________________
Paskaties Instagramā: tomizators / alfa166ti
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomizators rakstīja:
petjka rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
par diodēm piedāvātu inspektoram saderēt uz visu, kas viņam pieder. Ja jau liek 2niekus un 3niekus, tad jau nav ko zaudēt naac

tieši tā, lai izraksta papīru- un ar to pie maiņas vecākā. Lai veic apmācību gurķiem  fuck


Nebij jau īsti jēga tajā brīdī celt trobeli. Tāpat trijnieki nekur nepazustu un uzlīme logā nebūtu. Ja otrajā reizē būtu bijušas pretenzijas, tad jau gan fuck

lohi ir jāmāca. It sevišķi tie, kas vēl izrunājas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database