Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Alfa 164
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šādā kontekstā arī 80-90 gadu auto nav droši. It sevišķi zinot cik tie jau ir izrūsējuši (ir protams izņēmumi). Jebkurš auto vecāks par 10 gadiem tad jāuzskata par nedrošu
Visiem maniem auto auto struktuālie mezgli (lonžeroni, sliekšņi, utt) ir ideālā stāvoklī. Vai to var teikt par 90 gada AR vulgaris? Ja bundža sabirs, nekādi spilveni nelīdzēs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
CX ir visai intetesants auto, klasesbiedram ap 2000.g bija, viņš to bija ieguvis maiņas ceļā pret žiguli, savukārt žiguli nopircis par kādiem 80 latiem

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Šādā kontekstā arī 80-90 gadu auto nav droši. It sevišķi zinot cik tie jau ir izrūsējuši (ir protams izņēmumi). Jebkurš auto vecāks par 10 gadiem tad jāuzskata par nedrošu
Visiem maniem auto auto struktuālie mezgli (lonžeroni, sliekšņi, utt) ir ideālā stāvoklī. Vai to var teikt par 90 gada AR vulgaris? Ja bundža sabirs, nekādi spilveni nelīdzēs

Ar drošību tā diemžēl ir, jautājums varbūt vienīgi par kaut kādām komforta ekstrām, kas 60-70 vēl nebija, bet ikdienā gribās.
           



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Šādā kontekstā arī 80-90 gadu auto nav droši



...protams, bet kurā auto Tu labāk gribētu būt kad, Tev virsū nesas PATROLs - savā baltajā pērlītē (kā tur ar jostām vispār?) vai vecā 80-90to gadu Volvo miskastē? Rezultāts gan abos gadījumos varētu būt līdzīgs, proti letāls aiwa


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
egils19 rakstīja:
Šādā kontekstā arī 80-90 gadu auto nav droši



...protams, bet kurā auto Tu labāk gribētu būt kad, Tev virsū nesas PATROLs - savā baltajā pērlītē (kā tur ar jostām vispār?) vai vecā 80-90to gadu Volvo miskastē? Rezultāts gan abos gadījumos varētu būt līdzīgs, proti letāls aiwa


Jostas, (pilnīgi jaunas) es lieku visos restaurētos auto. Pat tajos, kam tādas nebija paredzētas 50+ gadus atpakaļ. Nekontrolēta izlidošana no sēdvietas ir novērsta Smile
Lielāka bīstamība ir citiem satiksmes dalībniekiem. Reiz Sarkandaugavā braucot ar Spider pretīmbraucējs tā aizskatījās uz manu auto, ka neredzēja priekšā bremžuguņus, bija labs blīkšķis. Tā kā tas notika pretējā kustības joslā, es nepaliku paskaidrojumu sniegšanai

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, runas par drošību ir pārspīlētas. Ja drošība būtu tik būtisks faktors, es nekad savus sīkos nevizinātu ar žiguli, bet tieši to vasarā es daru. Vispār, no visa lēruma auto, kas ir manā īpašumā, manai ģimenei vismīļakais ir tieši oranžais VAZ 2103. Žiguli, kā reiz, var mierīgi ierindot to 60/70to gadu mašīnu sarakstā. No Egila Alfām īpaši būtiski tas neatšķiras. Protams, jā, dinamika Alfai ir cita, bet žigulis to kompensē ar savu sentimentālo vērtību. Ikdienā pārvietoties ar Žiguli var, bet nav baigi ērti un es domāju, ka ar Egila alfām nav savādāk.
 
.... nu, piemēram, mana 1976. gada žigulim neatvelkas drošības jostas, līdz ar to, bērnu sēdeklīti īsti nevar nofiksēt. Tad nu vēl pamēģini uztaisīt paralēlo pārkingu ar vienu roku uz stūres un otru pie auss, turot telefonu. Da i vispār, gribētu redzēt, cik vienkārši pilsētas trafikā varēsi manipulēt ar auto bez stūres pastiprinātāja, kad viena rokā ir telefons. Tad karstā vasaras dienas laikā savā "zapārā" aizdomājies pie luksafora sarkanās gaismas un, kad tev kāds aizmugurē taurē, jo ir ir pagājušas jau vesalas 2 sekundes simtdaļas, kā jau ieslēdzies zaļais signāls, tu pārāk ātri atmet sajūgu un noslāpsti. Tad mēģini šķilt klat un sākas vecais labais karborātora karsto dienu pārliešanas prikols. Tad visādi tādi sīkumi, kā mašīnai nav centrālās atslēgas, to nevar atslēgt no atāluma, nav kondicioniera, mūžīgi sēdi pa tuvu stūrei un nākas samierināties ar neērtu sēdpozīciju utt.

Nu un tad vēl tāds sīkums - tie, kuri izauga 80tajos un 90tajos gados, 70to un vecākas mašīnas vērtē savādāk. Tiem, kuriem tagad ir +/- 40 gadu un jau nopelnīta kaut kāda nauda, savus bērnību sapņu auto, kā reiz tagad, var atļauties.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
...Tad nu vēl pamēģini uztaisīt paralēlo pārkingu ar vienu roku uz stūres un otru pie auss, turot telefonu. Da i vispār, gribētu redzēt, cik vienkārši pilsētas trafikā varēsi manipulēt ar auto bez stūres pastiprinātāja, kad viena rokā ir telefons.

Nu šis nu ir ļoooti fantastisks arguments  Doh!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da i vispār, Egil, nav jāsalīdzina dažādu laikmetu auto. Katram ir sava garša. Nav labāku un sliktāku. Pēc 30 gadiem arī par mūsdienu bezpersoniskajām, bezjēdzīgajām, plastmasas un elektronikas pārpičkātajām lamatām kāds kaifos.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
...Tad nu vēl pamēģini uztaisīt paralēlo pārkingu ar vienu roku uz stūres un otru pie auss, turot telefonu. Da i vispār, gribētu redzēt, cik vienkārši pilsētas trafikā varēsi manipulēt ar auto bez stūres pastiprinātāja, kad viena rokā ir telefons.

Nu šis nu ir ļoooti fantastisks arguments  Doh!


a kas tur tads? Es arī savam mūsdienu modernajam auto neesmu pieslēdzis savu telefonu. Jo besī! naac


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Nu, runas par drošību ir pārspīlētas. Ja drošība būtu tik būtisks faktors, es nekad savus sīkos nevizinātu ar žiguli, bet tieši to vasarā es daru. Vispār, no visa lēruma auto, kas ir manā īpašumā, manai ģimenei vismīļakais ir tieši oranžais VAZ 2103. Žiguli, kā reiz, var mierīgi ierindot to 60/70to gadu mašīnu sarakstā. No Egila Alfām īpaši būtiski tas neatšķiras. Protams, jā, dinamika Alfai ir cita, bet žigulis to kompensē ar savu sentimentālo vērtību. Ikdienā pārvietoties ar Žiguli var, bet nav baigi ērti un es domāju, ka ar Egila alfām nav savādāk.
 
.... nu, piemēram, mana 1976. gada žigulim neatvelkas drošības jostas, līdz ar to, bērnu sēdeklīti īsti nevar nofiksēt. Tad nu vēl pamēģini uztaisīt paralēlo pārkingu ar vienu roku uz stūres un otru pie auss, turot telefonu. Da i vispār, gribētu redzēt, cik vienkārši pilsētas trafikā varēsi manipulēt ar auto bez stūres pastiprinātāja, kad viena rokā ir telefons. Tad karstā vasaras dienas laikā savā "zapārā" aizdomājies pie luksafora sarkanās gaismas un, kad tev kāds aizmugurē taurē, jo ir ir pagājušas jau vesalas 2 sekundes simtdaļas, kā jau ieslēdzies zaļais signāls, tu pārāk ātri atmet sajūgu un noslāpsti. Tad mēģini šķilt klat un sākas vecais labais karborātora karsto dienu pārliešanas prikols. Tad visādi tādi sīkumi, kā mašīnai nav centrālās atslēgas, to nevar atslēgt no atāluma, nav kondicioniera, mūžīgi sēdi pa tuvu stūrei un nākas samierināties ar neērtu sēdpozīciju utt.

Nu un tad vēl tāds sīkums - tie, kuri izauga 80tajos un 90tajos gados, 70to un vecākas mašīnas vērtē savādāk. Tiem, kuriem tagad ir +/- 40 gadu un jau nopelnīta kaut kāda nauda, savus bērnību sapņu auto, kā reiz tagad, var atļauties.

A Tev žigulim vajag sadabūt tā laika bērnu sēdeklīti ar āķiem kas bija! Very Happy


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:

.... nu, piemēram, mana 1976. gada žigulim neatvelkas drošības jostas, līdz ar to, bērnu sēdeklīti īsti nevar nofiksēt.


 Doh!

Piebildīšu, ka jau 10 000x esmu ziņojis, ka žigulis bija mēsls jau startā. Joprojām neatkāpjos no šī viedokļa. Pēc 40 gadiem tam būtu jākļūst par supersūdu, turklāt bīstamu gan salona iemītniekiem, gan apkārtējiem, par polārlāci nemaz nerunājot. naac

Ja tomēr atgriežamies pie topika, kura aizsācējs, pēc visiem šiem runu plūdiem, droši vien ir jau izdzēsies ne vien no foruma, bet, tīri katram gadījumam, arī no interneta, teikšu, ka arī es līdz galam nesaprotu fetišu uz 80.-90. gadu priekšpiedziņas kantainajām kastēm. 164 QV varētu būt izņēmums, ja vien ir pilnpiedziņa. Bet tās visas noteikti jau ir a) nodotas plastmasas pārstrādē (jo metāla tur vairs nav) vai b) maksā miljardu eiro.
Ā un jā, XM! yo Labprāt redzētu kādu foršu, sapucētu XM Latvijas ielās!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

Piebildīšu, ka jau 10 000x esmu ziņojis, ka žigulis bija mēsls jau startā. Joprojām neatkāpjos no šī viedokļa. Pēc 40 gadiem tam būtu jākļūst par supersūdu, turklāt bīstamu gan salona iemītniekiem, gan apkārtējiem, par polārlāci nemaz nerunājot.


Jā! Te nu Tu esi. Es jau nevarēju sagaidīt, kur Tu ar savu viedokli pazudi.  Laughing


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Oga rakstīja:

Piebildīšu, ka jau 10 000x esmu ziņojis, ka žigulis bija mēsls jau startā. Joprojām neatkāpjos no šī viedokļa. Pēc 40 gadiem tam būtu jākļūst par supersūdu, turklāt bīstamu gan salona iemītniekiem, gan apkārtējiem, par polārlāci nemaz nerunājot.


Jā! Te nu Tu esi. Es jau nevarēju sagaidīt, kur Tu ar savu viedokli pazudi.  Laughing


 drink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šis tik labs, visiem skatīties!

https://www.facebook.com/peterstapletonptyltd/videos/1815132871936834

Kāpēc Alfa 164 ir lābāka par dajebko naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Šis tik labs, visiem skatīties!

https://www.facebook.com/peterstapletonptyltd/videos/1815132871936834

Kāpēc Alfa 164 ir lābāka par dajebko naac


...dīvaini būtu redzēt reklāmu, kur reklamējamais produkts tiek pasniegts kā sliktāks par konkurentu produktu  emo


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database