Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Alfa 164
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 164 
Sveiki, velos atrast un iegadaties so auto, nostalgija, kadreiz bija 2 tadas, tagad nav neviena, reklamas ari neka nav, varbut pat pastav iespeja, ka atradisu savu bijuso auto... kautgan diezvai, v/n du9125

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 164 
Ar4ik rakstīja:
Sveiki, velos atrast un iegadaties so auto, nostalgija, kadreiz bija 2 tadas, tagad nav neviena, reklamas ari neka nav, varbut pat pastav iespeja, ka atradisu savu bijuso auto... kautgan diezvai, v/n du9125


164 vel Dienvidrietumeiropa var tiri pieklajigas atrast par salidzinosi mazu naudu. Piemeram https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=259411095







_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu neko sec maza nauda, Latvijaa pa 1.5k maksimums, un vienalga tas bus daudz.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar4ik rakstīja:
Nu neko sec maza nauda, Latvijaa pa 1.5k maksimums, un vienalga tas bus daudz.


Pa 1.5 var meginat vienigi Italija kadu saule pabalejusu TS atrast. Bet forsas V6 ka ta melna pa ~3k, manuprat, ir labs pirkums, ja salidzina ar lidziga gadagajuma Eiropas jaudigajiem limuziniem. Latvijas masinas sapuva jau pirms 10 gadiem, un tam ir metalluznu vertiba, bet nu veiksmi!


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar4ik rakstīja:
Nu neko sec maza nauda, Latvijaa pa 1.5k maksimums, un vienalga tas bus daudz.


164 jau pirms 10 gadiem lielākā daļa bija sapuvušas.

pa 1.5k, manuprāt, sanāks nopirkt kaut ko kam vēl vismaz tik pat jāiegulda, lai sametinātu un sakrāsotu. + vēl tehniskās puses savešana kārtībā. un piekrītu, ka ja iegulda naudu, tad labāk 3.0V6 nevis TS.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, padalīšos ar pieredzi.

Es te pērnā gada izskaņā Parīzē caur izsoli nopirku maz brauktu, oriģinālu, nepārkrāsotu un nesaķūnētu "viena īpašnieka" Peugeot 605 2.0 Turbo. Es biju vienīgais solītājs un cena tai mašīnai bija 370EUR. Transports līdz Rīgai 650EUR. Kaut kādi tur 100EUR izsoles komisija. Reģistrācija, apdoršināšana, ziemas riepas un tas viss jau ir ap 1500EUR. Tad, protams, šādam auto atklājas kādi sīkumi - kāda poga nodiusi vai raustās motora apgriezieni. Manam auto gaisa spiediena mērītājs bija izgājis no ierinadas. Citu dabūt vietā nevarēja. Līdz ar to, bija jālodē no rokas. Tad tas papildus saskrēja 400EUR. Respektīvi, mans baltais Peugeot pagaidām ir nostājies ap nepilniem 2000EUR.

Tajā pašā laikā mans druags darīja to pašu un caur to pašu izsoli Neapolē nopirka "viena saimnieka" Alfa Romeo 164 2.0 TS Super. Mašīna bija nobraukusi tikai 90k km. Ar dažiem skrāpējumiem, bet pilnīgi oriģināla. Izsoles cena nostājās uz 470EUR. Transports līdz Rīgai 550EUR. Regištrācija un apdorošināšana un atkal tie paši 1500EUR sanāca. Alfa ir mazliet vairāk saulē pasvilināta. Vajag pāršūt jumta balstu apšuves. Alfai nestrādāja klimatkontroles ekrāni. Visu viduskonsoles bloku ar pogām un lcd ekrāniem nācās nopirkt jaunu. Brīnumainā kārtā šāds mezgls jauns Bosch iepakojumā ir brīvi nopērkams ebay un citās vietnēs par apmēram 200EUR. Te pat caur klubu dabūjām ādas salonu un dabūjām periodam atbilsotšus R16 diskus, kas vēl jārestaurē. Tiek darīts viss, lai uz Alfistu maija salidojumu mašīna būtu gatava izrādišanai. Kopējais ieguldījums pagaidām arī ir uz 2000EUR, bet, visticamāk, maijā jau sasniegs 3k.

Šīs nedēļas sākumā, es izsolē nosolīju Citroen XM 2.0 CTC Turbo ar 100k km. Auto ir mazliet paastāvējis aizmirstībā - noputējis, bet viss oriģināls, nepārkrāsots un tam ir laba komplektācija - klimats, pilnībā elektrificēts salons, stūre, kas stāvošai mašinai vienmēr atgriežas atpakaļ izejas stāvoklī, utt. Izsole apstājās uz 780EUR. Vot debīls es esmu. Neko nevaru ar sevi izdarīt, bet medīju es šādu XM jau 6 mēnešus un beidzot izleca. Transports, reģistrācija utt - tas viss vēl priekšā.

"Bottomline" tam visam ir tāds - Ja meklē auto dvēselei, tad sapuvušu auto pirkt nav jēgas. Ntos simtus tūkstošus kilometru nobraukušu auto arī pirkt nav jēgas. Ja reiz meklē, tad meklē kaut ko tādu, kas ir vesals un nenodzīts, ko, kā savu brīvdienu auto, Tu vari kopt un lolot. Pa 1500EUR Tev nekas nebūs! Aizmirsti. Sapuvis sūds pat to nemaksā, bet 3k EUR robežās vari kaut ko labu atrast.

Ar sapuvušiem auto ir tā, ka tos labāk tad pirkt ļoti vecus, pilnīgi nodzītus un sapuvušus, lai ieguldot to astronomisko darbu, kas ir vajadzīgs, lai šo auto uztaisīt dvēselei tīkamu, beigās iztērētais ir vismaz kat kādā balansā ar auto faktisko vērtību. Šāds projekts parasti, kā reiz, arī sākas ar puvekli pa 1500EUR, bet beigās, kad pēc gadiem sūra darba Tu pacel galvu, apjēdz, ka, ja neko neaizmirsi pierakstīt un pieskaitīt, tad esi jau iztērējis 20k un auto vēl nav pabeigts.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Peugeot 605; Citroen XM


...tad jau Tev tik vajag vēl ieķert 25to reni un būs pilns FRA komplekts - "царь зверей, п#%$а и елочка" Razz

P.S. man pašam ir kkāds fetišs uz Citroen CX Embarassed


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
25 v6 turbo viens jau top https://www.facebook.com/YoungtimerRally/posts/1592738670840411


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:


P.S. man pašam ir kkāds fetišs uz Citroen CX Embarassed

  

    ..... Vecīt, Tu neesi vienīgais. Es tevi tā saprotu!!!! Es CX medīju ļoti intensīvi jau kādu laiku. Šim aparātam es gribu maximālo komplektāciju. Es gribu CX GTI Turbo 2 ar pilnu "furšetu". Tas ādas salons ..... ĀĀĀĀĀ! CX ir Roberta Oprona "masterpiece"! Tas ir viens no izcilākajiem auto dizainiem, ever! CX GTI Turbo nebūs 1000EUR projektiņš. Šitam ir jāsagatavojas. Labā stāvoklī šiem cenas grozās ap 20-30k. Bikiņ vēl japaaugas. Timēr šiverēsimies pa apakšējiem plauktiņiem  Razz XM ir tik pat revolucionārs, ka CX salīdzinot ar konkurentiem. Nebūs ilgi jāgaida, lai labs XM maksātu dārgi. Vispār jau XM nāk kopā ar bēdīgu stāstu. XM un, īstenībā arī, Peugeot 605 bija pēdējais Franču mēģinājums atgūt savas pozīcijas auto tirgū, kuras 80mitajos gados bija zaudējuši vāciešiem. Pēc šiem diviem auto atrāviens starp vācu un franču mašīnām kļuva tik liels, ka nekas cits neatlika, kā spiest uz, mums tagad jau ierasto "franču extravaganza". XM vēl bija tas auto, ar kuru PSA mēģināja būt pārākam pār citiem tieši tehnoloģiju ziņā.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
XM man vienmer ir asociējies ar kaut ko kosmiski interesantu, pedejā saskarsme bija ar v6 un tam mainīju motoru kaut kur ap 2002 vai trešo gadu tas bija Rolling Eyes  foršs auto, savdabīgs Wink  man patika Rolling Eyes
kādreiz Lubānas ielas kantori tādi vairāki brauca apkalpoties


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
25 v6 turbo viens jau top https://www.facebook.com/YoungtimerRally/posts/1592738670840411


Vot nezinu. Kaut kas man šajos netīk. Atsevišķas detaļas man ļoti patīk - diski, salons, Renault zīmes izvietojums uz priekšējās restes, bet viss auto kopumā man galīgi nepatīk. Šo auto zīmēja tas pats Opron, kas restailoja Citroen DS 21, uzzīmēja Citroen SM, un Citroen CX, bet šis Renis ...... mmmm ir moksvič. Tā pat arī Gandini zīmētais Citroen BX ir moskvič. Itkā Gandini, jābūt kaut ka baigam, bet moskvič.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man tomer isti nav saprotama kaifosana par tam 80./90. gadu FWD barzam, tai skaita Alfa 164. Ja, 90. gada tas visas bija krutas ikdienas masinas ar forsam ta laika ficam, jutami parakas par ieprieksejas paaudzes auto, un lielako dalu visas parejas pasaules auto. Bet vinas nav ne ipasi glitas, ne atras, ne forsi vadamas, ne kupejas, ne kabrio... Kur kaifs? Ja nu vienigi ikdiena lietot, jo to laiku masinas bija salidzinosi izturigas un leti, vienkarsi remontejas, sakopjamas...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Man tomer isti nav saprotama kaifosana par tam 80./90. gadu FWD barzam, tai skaita Alfa 164. Ja, 90. gada tas visas bija krutas ikdienas masinas ar forsam ta laika ficam, jutami parakas par ieprieksejas paaudzes auto, un lielako dalu visas parejas pasaules auto. Bet vinas nav ne ipasi glitas, ne atras, ne forsi vadamas, ne kupejas, ne kabrio... Kur kaifs? Ja nu vienigi ikdiena lietot, jo to laiku masinas bija salidzinosi izturigas un leti, vienkarsi remontejas, sakopjamas...


Pirmām kārtām, tās ir laikmeta liecības. Tu vari iekāpt iekšā un izbraukt un saprast, kā tas bija toreiz. Tā ir kruta fiška, jo mašīnā var sajust "laikmeta garšu": smaržu, skaņu, ātrumu utt. Mašinu var salīdzināt ar agrākām, vēlākām, vai līdzīgām. Auto ir arī dizaina elements. To var vērtēt kā mākslas darbu. Atšķirībā no mūsdienām, 80/90 gados auto dizainu vēl zīmēja. Toreiz par to bija atbildīgs kāds cilvēks - mākslinieks. Skatoties mašīnas līnijās var redzēt, gan cilvēka rokrakstu, gan arī tā laikemta ietekmi.

Otrām kārtām, glītums un neglītums ir ļoti subjektīva lieta. Man 164. dizains vienmēr ir licies īpāšs. Tas protams ir tikai mans viedoklis, bet mūsdienu Alfas nav ne tuvu tik smukas, kā 164, 155 un pat GTV 916. Manā skatījumā Alfa Romeo 156 bija pēdējā smukā alfa. Daudzi fano par 166to, bet man tā vienmēr ir likusies no priekšas aizpampusi un auzmugurē ar ļoti dīvainas lampām. Līdz ar to, īpaši glītas vai ne īpaši glītas ir ļoti subjektīvs jēdziens. Tā pat ari Peugeot 605 - man tas vienmēr ir licies ūber izsmalcināti vienkrāšs. No priekšas un sāniem tas izskatās labāk par 164, bet 164 izskatās labāk no aizmugures. Citroen XM ir ārpus konkurences. Dizainiski tas ir tāds pats dizainera drosmes demonstrējums, kāds bija DS, SM un CX. XM laikam bija bēdējasi Bertone vērā ņemamais veikums.

A ar vadāmību jau ir savādāk. To protams var izmērīt un salīdzināt, bet man liekas, ka tas nav tik būtisks faktors, kad runa ir par vairākām mašīnām. Ja vadāmība būtu svarīga, tad visādi tur vecie Mercedes SSK vai 770 Pullman, Cord, Dusenbergi, 16 cilindru Kadilaki, 30to gadu Alfa Romeo 8c un pat Alfa Romoe Giulia Spider un Lamborghini Miura vai Countach nevienam nebūtu vajadzīgi, jo mūsdienās šīs visas mašīnas Gangamstyle ar vienu pilnīgi neglītu un nejēdzīgu Foresteru var izkabināt, kā maz neliekas.

Bet, ja mes te runājam tieši par 80 un 90 gadu mašīnām, tad Tu, elbee, kaut kur vienreiz pats teici, ka atšķirībā no iepriekšējo paaudzū mašīnām, 80/90 gadu mašīnas ir lietjomas mūsdienu satiksmē tīri labi un tas ir baigais pluss.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka visas manā īpašumā esošās 60-70to gadu Alfas ir lietojamas mūsdienu satiksmē

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Man liekas, ka visas manā īpašumā esošās 60-70to gadu Alfas ir lietojamas mūsdienu satiksmē


...domāju, ar jēdzienu "mūsdienu satiksme" jāņem vērā arī aktīvā/pasīvā drošība, tā tīri piemetot, kas no Tavas Giulietta (jeb pareizāk sakot no Tevis paša) paliktu pāri, ja frontālajā sadursmē tā satiktos ar dajebko mūsdienīgu - līdz ar to NĒ, 60-70to gadu mašīnas NAV lietojams ikdienas satiksmē, tikai un vienīgi kā svētdienas auto Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database